The West Times 2020 8. szám - Április

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag


A 2.121.0034b 1/2-es frissítés kerül a mai napon bevezetésre, amely az őshonos vadnyugati unikornisokat tartalmazza. Ezenkívül elolvashatod Belzebub-bal készült interjúnkat, ötletet meríthetsz egy finom tortához, olvashatsz az IFBC-ről, megtudhatod milyen lehetett egy vadnyugati esküvő, illetve filmajánlónk és novellánk is csak rád vár, esetleg egy vadnyugati verssel is elütheted az időd.

» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «


:) Visszajelzésedet várjuk ebben a témában! :)
 

DeletedUser17988

Vendég
Igazából nem tudok erre mit mondani. Eddig a pontig olvastam a számot, mert voltak benne jó dolgok és interjúk között is volt érdekes. De most komolyan.. belzebubbal? Interjú? Ennyire nincs más, hogy vele készült? Egy hisztis gyerekkel (aki VB 1. csapat tagja az tapasztalta), akit pár hónappal ezelőtt kizártak és supportot (főleg Syntexet) mocskoló videót készített? Ennyi erővel lehetne Ernesttel vagy Xeliox-al is interjú.. Na mindegy, ez nálam most nagyot ütött.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Interjút bárkivel készíthetünk, függetlenül a játékos múltjától. Ez nem kizáró szempont. Mi továbbra is abba hiszünk, hogy játékosaink tanulnak a hibáikból, és ez egy érdekes és nem mindennapi téma volt. Emiatt került erre a választás. Javasolni lehet interjúra személyeket (akár jelentkezni is), illetve minden hónapban próbálunk más tematikában interjút készíteni. Sajnáljuk, hogy a mostani nem tetszett.
 
Én vállalom az interjút, tudok mesélni arról, hogy mivel töltöm a napjaim mikor ki vagyok tiltva évente a játékból..
1f602.png
 
Fent