The West Times 2022 34. szám - június

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
The_West_Times_logo.png


Ebben a számban elolvashatjátok @krcsirke -vel készült interjúnkat valamint @Krisztoph Snow novelláját és filmajánlóját. A Jó, ha tudod rovat keretén belül megismerhetitek az új Mesterségek wiki oldalunkat, @Monó pedig elhozta nekünk a saját Székelykáposzta receptjét!

» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «

A visszajelzéseket várjuk ebbe a témába!​
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Az újság kiegészítésre került @Krisztoph Snow által megírt Vadnyugati Programajánlóval, mely az egyik játékosunktól érkezett be. A rovat hozzáadásra került a lap legaljához, vagy ha már így kifelejtettem belőle - elnézést érte - akkor ide is beszúrom.
Vadnyugati Programajánló - Rendhagyó rovatunk!

Kedves Cowboyok és Cowgirlök!

Gondoltatok, már rá, hogy menni kéne valahová, de nincs meg, még az ötlet, hogy hová? Úgy gondolod mindenhol jártál, de válaszokat kérdéseidre sehol nem találtál? Netán itt belföldön szeretnél valami közeli helyen izgalmas látogatást tenni, ami passzol a terveidhez? Mindig is kedvelted a vadnyugat világát és szeretnéd látni, hogy élhettek "elődeid" egy letűnt kor szülöttei?

Akkor MOST van egy jó hírem számotokra:

Örömmel jelentjük be egy hozzánk beérkezett játékosi jelzés eredményeképpen, hogy Magyarországon sokaktól nem is messze Szegeden kiállítást indítványoznak korunkról, a legendás vadnyugatról...

A tudnivalókról egy további linkben értesülhet minden olyan játékunkat kedvelő, aki múzeumokat is előszeretettel szokott látogatni legyen az bármely távol az otthonától...

A linket ide kattintva érhetitek el.

Kívánom, hogy találjon rá mindenki egy áldott napon hazánkban a vadnyugat jelenkori világára!
 

DeletedUser

Vendég
Nekem a kedvenc ételem a székelykáposzta. Mi nem szoktunk kolbászt belerakni és nincs ennyi víz rajta. Mármint (és nem sértés, nem kötekedés csak leírom, hogy nálunk milyen) tök szilárd mint kb a hagymatokány, ez kinézetre inkább leves nekem. De biztos finom mert a hozzávalók ugyanazok.
 

krcsirke

el pollo diablo
Nekem a kedvenc ételem a székelykáposzta. Mi nem szoktunk kolbászt belerakni és nincs ennyi víz rajta. Mármint (és nem sértés, nem kötekedés csak leírom, hogy nálunk milyen) tök szilárd mint kb a hagymatokány, ez kinézetre inkább leves nekem. De biztos finom mert a hozzávalók ugyanazok.

"Parázsos" a tiétek akkor. Mi is hasonlóan készítjük, de van aki hasonlóan bőlével, de burizst is ad hozzá. Szerintem is jó recept lett, újfent remek ötletet adott @Monó :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Nekem a kedvenc ételem a székelykáposzta. Mi nem szoktunk kolbászt belerakni és nincs ennyi víz rajta. Mármint (és nem sértés, nem kötekedés csak leírom, hogy nálunk milyen) tök szilárd mint kb a hagymatokány, ez kinézetre inkább leves nekem. De biztos finom mert a hozzávalók ugyanazok.
Ezzel a hozzászólással nincs gondom, az enyém valóban inkább leves, én így szoktam készíteni, tartalmas levesnek, ami után elég palacsinta vagy hasonló.
Az elkészítési módja változik gondolom tájegységenként, mint ahogy sok más étellel is így van.
 
Fent