The West Times 2022 33. szám - május

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
The_West_Times_logo.png


Ebben a számban kiveséztem számotokra a húsvéti esemény szettjeit és bemutatok egy Jack Reacher könyvet. Krisz újfent készült egy vadnyugati verssel valamint Monó tojáslikőrös mokkatorta receptjét prezentálja számotokra. Az újság nem tartalmaz nyereményjátékot, mivel májusban a fórumon készülünk egy játékkal!

» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «

A visszajelzéseket várjuk ebbe a témába!​
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Nézzétek át a hirdetéseket, Robert117 hirdetéséből így jelenleg ki sem derül, hogy mit árul. :D

Jó észrevétel! :up:
Tökéletes példája annak, hogyan pozicionálj hirdetést a megfelelő célközönségnek. Nyilvánvaló, hogy aki terméket akar vásárolni, és kellően intelligens hozzá (nagy nehézségeket azért nem iktattam be) pontosan megtud ebből mindent, amit csak kell. Aki csak kíváncsiságból nézi, vagy nem elég kompetens, ezzel ki is van szűrve. Az hogy te ebbe a csoportba tartozol-e és most segítettem neked tanulni ezzel a tudással, vagy csak pusztán rosszindulatból írtad ezzel lenézetve saját magad, azt nem tudom. Mindenesetre örülök, hogy ezt megjegyezted, számítottam rá. (Bár nem csak tőled.)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Jó észrevétel! :up:
Tökéletes példája annak, hogyan pozicionálj hirdetést a megfelelő célközönségnek. Nyilvánvaló, hogy aki terméket akar vásárolni, és kellően intelligens hozzá (nagy nehézségeket azért nem iktattam be) pontosan megtud ebből mindent, amit csak kell. Aki csak kíváncsiságból nézi, vagy nem elég kompetens, ezzel ki is van szűrve. Az hogy te ebbe a csoportba tartozol-e és most segítettem neked tanulni ezzel a tudással, vagy csak pusztán rosszindulatból írtad ezzel lenézetve saját magad, azt nem tudom. Mindenesetre örülök, hogy ezt megjegyezted, számítottam rá. (Bár nem csak tőled.)

Az agresszív kismalac biciklizik, és nekihajt egy kőnek. Leesik róla, és odamegy a nyuszika.
-Nem sérültél meg, kismalac?
-Csend!!! Én így szállok le!!!
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Viszont a provokációnak szánt komment válaszán túl reagálnék az újságra is.

Nagy meglepetések nem értek, 4 vaskosabb cikk volt, és nekem összességében így túl rövidnek tűnt. Vártam volna még valamilyen tartalmat, akár egy új téma-sorozat első részét. Hiányoltam a nyereményjáték részt, ami bár apróság, és igazából inkább az élménye jelentősebb, mint a jutalmazása, szerintem kiválóan célt tudott érni, és üde színfoltja szokott lenni az aktuális számoknak. Úgy vélem érdemes lenne megtartani az újság szinte fix részeként (az áprilisi részből érthető indokkal maradt ki). A "Jó ha tudod!" részben kiváló reakció volt az aktuális event szettjeiről való áttekintést becsatolni, szerintem sok játékos hasznát veszi. Krisztoph verse kiválóan sikerült, sok játékos könnyedén fog vele azonosulni. A vers tartalmának mögöttes értékrendje egészen tisztán átjön, ami játékon belülre és kívülre is rámutat olyan dolgokra, amik segíthetnek abban, hogy értékesebb emberekké és jobb közösségé tudjunk válni. Ez többeknek is hiánypótló, hasznos tudás, mert minőségi közösségekben ez nem egy magasztos szellemi szint, hanem általánosan elfogadott és elismert szemléletmód-alap. Talán tud valamennyit segíteni a játékosközösség emberi minőségének emelésében. Igazi kulturális tartalom! Amekkora nagy szellemi értéket képvisel a vers, annyira nagy feladat volt a tortakészítés, ami a leírás alapján nem is olyan vállalhatatlan kihívás. Jól sikerült!
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Nagyon jó lett az újság!

OFF: Lehetne olyan topicot csinálni, ahova mémeket pakolunk, dedikálva?

Persze hogy lehet. Bár mivel a jó mémek kontextusban ütősek, így ha nem ütközik szabályzatba (nem sért másokat, stb) az ihletet adó topicban is közzé tehető, ha nem tesz eleget a fenti kritériumoknak, akkor meg nincs helye a fórumon.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Persze hogy lehet. Bár mivel a jó mémek kontextusban ütősek, így ha nem ütközik szabályzatba (nem sért másokat, stb) az ihletet adó topicban is közzé tehető, ha nem tesz eleget a fenti kritériumoknak, akkor meg nincs helye a fórumon.

A Liri féle gigachad nem sértett senkit, pont a címzett méltatására szolgált.
 
Fent