The West Times 2022 29. szám - január

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
The_West_Times_logo.png


Ebben a számban elolvashatod Blaze Crimson játékostársunkkal készült interjút, ha megéheztél vár rád egy ínycsiklandó fogás. Ezeken kívül ismét megismerkedhetsz egy könyvvel, vár rád egy újabb vers valamint egy jópofa trükkről is tudomást szerezhetsz! Továbbá elolvashatod a sokak által várt hirdetést, amit a The West Csapata tett közzé!



» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «


Visszajelzésedet várjuk ebben a témában!
:lovetw:
 

egyeske

Active Member
The_West_Times_logo.png


Ebben a számban elolvashatod Blaze Crimson játékostársunkkal készült interjút, ha megéheztél vár rád egy ínycsiklandó fogás. Ezeken kívül ismét megismerkedhetsz egy könyvvel, vár rád egy újabb vers valamint egy jópofa trükkről is tudomást szerezhetsz! Továbbá elolvashatod a sokak által várt hirdetést, amit a The West Csapata tett közzé!



» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «


Visszajelzésedet várjuk ebben a témában!
:lovetw:
 

egyeske

Active Member
Örömmel olvastam el Blaze Crimson interjúját. Amikor abban a V2 szöviben voltam oohg na igen ott volt élet. orsi hámi vagyis hámori Waraug meg márkus a zotya és persze még sorolhatnám a többieket de minek sokan nem is ismerik már ezeket a nagy neveket. De amit jól eszembe véstem igen az Blaze volt !!!! gyűjtős cuccokat ő mind mind kölcsön adta ,segített abban hogy az összes meglegyen .Hatalmas nagy segítség volt hiszen keveseknek voltak még meg a nevesek. így utólag is köszi Blaze
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Kedves Játékosok,

Minden helyes beküldőnek jóváírtam a prémium bónusz medált a választott világra. Ha esetleg nem kaptad meg annak ellenére, hogy jól oldottad meg a feladatot vagy rossz medálban részesültél esetleg nem arra a szerverre került, mint amire szeretted volna, akkor bátran írj a Support csapatnak és megoldjuk a felmerülő problémát.
character_award.png
regen_award.png
automation_award.png
money_award.png
item_50991.png

Köszönjük a részvételeteket!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:indian:
 
Fent