The West Times 2021 27. szám - november

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
The_West_Times_logo.png



Ebben a számban elolvashatod rendhagyó interjúnkat, ahol kivételesen ti tettétek fel a kérdéseket. (Szerintem érdemes elolvasni!) Ha egy kis édességre fáj a fogad vár rád Monó Töktorta receptje, Klar ezúttal is kitett magáért így ismét gyarapíthatod a játékkal kapcsolatod tudásodat a Jó ha tudod rovat elolvasásával. Ezeken kívül vár rád egy újabb vers, valamint egy könyvajánló is! Jó szórakozást kívánunk!




» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «


:) Visszajelzésedet várjuk ebben a témában! :)
:pifpaf:
 
Én látom a fejlődést és a fejlődni akarást a hazai support csapaton és a külföldieknél egyaránt. Azt is látom, hogy megmozdult valami, mert a bétás csapat is elkezdett kommunikálni a kasztproblémáról és agyalnak a megoldáson. Szóval, ha jön egy kis rögakció talán újra vásárolok nagytételben. Ezzel jelezve a bizalmam ami pár éve teljesen elveszett, ezért nem is támogattam a westet. Úgy érzem, hogy új idők jönnek majd, lesz egy korszak váltás is majd egy bizonyos szerveren idővel.

A kérdéseimhez visszatérve pedig annyit fűznék hozzá, hogy direkt voltam ilyen tüskés, kicsit színjáték is volt, tőlem ez megszokható. Régen készítettem egy képregényt ami egy hasonló habitusú újságíróról, szólt aki egy szennylapot üzemeltetett. Szóval kicsit a saját karakterem bőrébe bújtam. Köszi a válaszokat.

Floridai spanjaimnak pedig innen üzennék: Nagyon szeretlek benneteket, figyelek rátok. ❤️
 

Deleted User - 779988

Vendég
The_West_Times_logo.png



Ebben a számban elolvashatod rendhagyó interjúnkat, ahol kivételesen ti tettétek fel a kérdéseket. (Szerintem érdemes elolvasni!) Ha egy kis édességre fáj a fogad vár rád Monó Töktorta receptje, Klar ezúttal is kitett magáért így ismét gyarapíthatod a játékkal kapcsolatod tudásodat a Jó ha tudod rovat elolvasásával. Ezeken kívül vár rád egy újabb vers, valamint egy könyvajánló is! Jó szórakozást kívánunk!




» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «


:) Visszajelzésedet várjuk ebben a témában! :)
:pifpaf:
Mi a terv a "Jó ha tudod" kimerülése után?
 

Trawers

Well-Known Member
Klar köszönöm a válaszokat. Azt is, hogy legjobb tudásod szerint válaszoltál. Kevesen tudják, de az igazi "vadnyugat" összesen csak 15-20 évig tartott. Ahogy elkészült a kelet nyugat vasút, már a törvény lett az úr. Bízom benne, hogy a játék kihúz ennyit.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
ahoy,

hol lehet megnézni, hogy adott pb szinthez mennyi tp tartozik?
pl: 220-as szint 55840 pbtp

Köszi!

Vagy valaki mondja meg, hogy 190-ről kb hány pb kell levinni 150-re.

Old
Szia!

190-es párbajszinten maximum 22627 párbajtapasztalatod lehet, így ahhoz hogy levidd 46-ra (mivel 150-es szinten 47 párbajtapasztalatra van szükséged ahhoz, hogy 151-es párbajszintű légy) olyan 80-90 párbaj körülre lehet szükséged reálisan. Természetesen nem tudjuk megmondani pontosan, mivel számos tényező befolyásolja, például, hogy az ellenfelednek mennyi a párbajszintje vagy a saját motivációd mennyi vagy hogy használsz-e fel titokzatos főzetet vagy sem.

A szóban forgó párbajtapasztalat számokhoz úgy jutok/jutottam hozzá, hogy letesztelem saját kezűleg a teszt szerverünkön, nem tudok olyan képletről, amellyel ezt ki lehetne számítani.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Szia!

190-es párbajszinten maximum 22627 párbajtapasztalatod lehet, így ahhoz hogy levidd 46-ra (mivel 150-es szinten 47 párbajtapasztalatra van szükséged ahhoz, hogy 151-es párbajszintű légy) olyan 80-90 párbaj körülre lehet szükséged reálisan. Természetesen nem tudjuk megmondani pontosan, mivel számos tényező befolyásolja, például, hogy az ellenfelednek mennyi a párbajszintje vagy a saját motivációd mennyi vagy hogy használsz-e fel titokzatos főzetet vagy sem.

A szóban forgó párbajtapasztalat számokhoz úgy jutok/jutottam hozzá, hogy letesztelem saját kezűleg a teszt szerverünkön, nem tudok olyan képletről, amellyel ezt ki lehetne számítani.
Köszi! ☺️
 

t.p.p.

A megmondó ember
kérdés itt a nettó munkával töltött gondoltok? Mármint, hogy mind a 8an elmondtátok, kb hány órát dolgoztatok vele és azt össze adtátok? Vagy valahogy máshogy számoltátok? Tipp előtt jó lenne tudni :P
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
kérdés itt a nettó munkával töltött gondoltok? Mármint, hogy mind a 8an elmondtátok, kb hány órát dolgoztatok vele és azt össze adtátok? Vagy valahogy máshogy számoltátok? Tipp előtt jó lenne tudni :P
Feljegyeztük, hogy a rovatok megírásával valamint az újság összeállításával mennyi időt töltöttünk, ezt összeadtuk így kijött, hogy hány órát foglalkoztunk a novemberi újsággal. Ezt a számot kell megtippelni.
 
Fent