The West Times 2021 22. szám - június

Riley Freeman

Active Member
Szőrszálhasogató leszek, de akkor nem lehet interjú olyannal, akit mondjuk a kommunikációs akrámiért tiltottak? Tekintve, hogy a mindennapi használatban a magyar nyelv alany+állítmány+bmegből épül fel? Szerintem nem csak nekem meggyőződésem, hogy a jelentgetés nem az miatt van, mert annyira szúrja valakinek a szemét a dolog, hanem azért, mert ezzel a másikat tudják hátráltatni. Ezzel semmi mást nem értek el a játékosok, csak azt, hogy egymást kikényszerítették külső platformokra, pl. discord, ahol nyilván közvetlenebbül beszélnek egymással, ráadásul az "ellenfelet" teljesen ki tudják zárni mint a piacozás tekintetében, mint stratégiailag.
A multizás meg a másik, ami miatt megy a sírás folyamatosan, holott boldog, boldogtalannak 3-4-5 karakterhez van hozzáférése.

Ez az interjúztatás pedig szerintem lecsengett, mindenkiről tudjuk mikor kezdte, mi tetszett a legjobban neki, stb, aki pedig nem érdekel, azt úgy sem olvasnánk el. Sokkal előrevalóbbnak tartom azt, hogy inkább azokat interjúztassák, akik harcokat visznek, top párbajosok, stb., és a játék jövőjére való tekintettel tegyenek fel nekük kérdéseket, hogy aki épp megunta, az kedvet kapjon a maradáshoz.
 
Fent