Kibeszélő 2022-es Mesterség mini-esemény

Lee Clayton

New Member
Sziasztok!

Láttam, hogy az esemény csak 100+ mesterség után érhető el, úgyhogy gyorsan felnyomtam a karakterem mesterségét, de továbbra se látom a küldetést a kocsmában. Csak azok vehetnek részt, akiknek a 100 már megvolt az esemény előtt is?

Ghost of Red James

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Láttam, hogy az esemény csak 100+ mesterség után érhető el, úgyhogy gyorsan felnyomtam a karakterem mesterségét, de továbbra se látom a küldetést a kocsmában. Csak azok vehetnek részt, akiknek a 100 már megvolt az esemény előtt is?

Szia!

Kérlek, nyiss egy ticketet ez ügyben Supporton, és megnézzük!

Ghost

Klar

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Tudod, csak azt nem értem, miért kell beadni egy olyan kalandsort amihez nincs leírás. A szellemvároson már túl vagyok, de azt, hogy Mariánál a 14. születésnapi tortát milyen munkával lehet megszerezni, nos arra ez nem válasz.
Az eredeti kérdésed nem erre irányult, a születésnapi italt John fogja adni jutalomként, miután egy-egy új buffot adsz neki cserébe. Az itallal le fogod tudni zárni Maria legelső küldetését, aki a tortát adja. A legelsőnek elfogadott kalandot fogod tudni legutoljára lezárni.

-Lótusz-

Active Member
Az eredeti kérdésed nem erre irányult, a születésnapi italt John fogja adni jutalomként, miután egy-egy új buffot adsz neki cserébe. Az itallal le fogod tudni zárni Maria legelső küldetését, aki a tortát adja. A legelsőnek elfogadott kalandot fogod tudni legutoljára lezárni.
Bocs, de még mindig az a kérdésem, hogy hol van ez így leírva? Ahogy a többi kalandnál. Lehet, hogy hülye vagyok, de szeretem leírva látni,hogy mi után mit kell csinálni. Ahogy eddig is, "előbb el kell fogadnod, ezt, vagy azt a kalandot........."

Fent