Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

Dór férfi

Active Member
Nyáron ez egy kicsit hosszabb esemény is lehetne :(
Én pl. szinte az egészet kihagyom nyaralás miatt (nem panaszkodom :D )

Kérdés:
HA lezárok mondjuk 2 küldetést, akkor tudok egyből találni 20 új természet kincsét VAGY egy küldetés után kell összeszednem 10-et, mert 2 küldi után is 10et találok, ha még nem találtam egyet se?
Vagyis, ha mondjuk valaki nem keresi őket, a végén megtalálhatja az összeset egyszerre, ha kész az összes küldi?
 

Zaszi

Veteran Member
Nyáron ez egy kicsit hosszabb esemény is lehetne :(
Én pl. szinte az egészet kihagyom nyaralás miatt (nem panaszkodom :D )

Kérdés:
HA lezárok mondjuk 2 küldetést, akkor tudok egyből találni 20 új természet kincsét VAGY egy küldetés után kell összeszednem 10-et, mert 2 küldi után is 10et találok, ha még nem találtam egyet se?
Vagyis, ha mondjuk valaki nem keresi őket, a végén megtalálhatja az összeset egyszerre, ha kész az összes küldi?
Minden kaland lezárásához kell találnod 10-et. Nem tudsz lezárni 2 vagy több kalandot, ha nem keresed a Föld kincseit közben
.kaland.jpg
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Bár az nem eventes kalandsor, de a Lovagot kihagytad. ;)

Talán ez az event kezdi a sort az általad leírtakban? :whistle:
Az is jó lenne.

Nem hiszem. Múltéven is meglehetett már találni az azelőttit. Bétán akkor is rákérdeztem, hogy most a Halloweenes elérhető lesz-e... azt mondták igen. Hát nem lett belőle semmi.
 

Dór férfi

Active Member
Szeretnék egy javaslatot tenni: legyen a drop rate fixen 10% az ilyen eseményeknél. Ha 100 kell valamiből és minden 10. adja, akkor is 1000 munkát kell elvégezni, ami több, mint 4 óra klikkelés. Szerintem ez bőven elég lenne...
 

krcsirke

el pollo diablo
Szeretnék egy javaslatot tenni: legyen a drop rate fixen 10% az ilyen eseményeknél. Ha 100 kell valamiből és minden 10. adja, akkor is 1000 munkát kell elvégezni, ami több, mint 4 óra klikkelés. Szerintem ez bőven elég lenne...

Jobb lenne egy 10+10% rendszer, vagy bármi is legyen az általuk elképzelt %. Tehát első alkalommal X% esélyed van, ha nem találod meg, akkor második alkalommal 2X%, harmadiknál már 3X% és így tovább, míg nem találsz belőlük egyet. Ha találsz egyet, akkor nullázódik az esélynövelésed, és ismét X-ről indulsz. Emellett lehetne, hogy órás melók fixen adjanak egyet (vagy legalábbis kettő melóból egyet), így akinek nincs pár órája gép előtt ülni, az is tudjon haladni. Természetesen lehetne 10 perces melókra is valami hasonlót kitalálni (4ből 1 fixen).
 

jaklee

Veteran Member
Valahol láttam (lehet bétán), hogy ugyanakkora eséllyel dobálja az ajándékokat, mint a korábbi eventek.

Nos, mivel lehet rozs- és búzakalászt is találni, elég egyértelműen látszik, hogy ez tényleg igaz. Feltéve, hogy egy +/- 10%-os hibahatárt hozzáveszünk...

Esetemben kb 4-szer annyi rozskalász esik, mint ez a béna ajándék. Búzakalásszal ugyanez a helyzet :)
 

tazo mc

Member
Sajnálom, de ez nagyon el lett szúrva! Iszonyat lassan adja az ajándékokat, talán még nem késő a találási arányon javítani... Egész napra nem lehet a géphez szegezni a játékosokat.. :( Azért a végén szeretnék egy közvéleménykutatást látni, ki tudta befejezni a kalandsort és ki hagyta a f...ba!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent