Kibeszélő 2021-es Mesterség mini esemény kibeszélő

Sziszi93

Member
Sziasztok! :)

A bejelentés alapján: Ha lezártad a Verseny egy nem mindennapi desszertért kalandsort és legalább 750 mesterségponttal rendelkezel, akkor a szakmádnak megfelelően elsajátíthatod ezen tárgyak elkészítését...

Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy bár 609 mesterségi ponttal rendelkezem, a szakmám folyamatosan bővítem/fejlesztem, de egyenlőre eddig jutottam, és előre láthatóan nem is fogom elérni a 750 pontot a mini event végéig... megkapom én is a magasabb szintű receptet vagy lesz lehetőségem a későbbiekben vagy esetleg jövőre ugyan úgy megszerezni ezt a receptet? Nem szeretném ha kimaradna a receptgyűjteményemből...

Sziszi
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok! :)

A bejelentés alapján: Ha lezártad a Verseny egy nem mindennapi desszertért kalandsort és legalább 750 mesterségponttal rendelkezel, akkor a szakmádnak megfelelően elsajátíthatod ezen tárgyak elkészítését...

Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy bár 609 mesterségi ponttal rendelkezem, a szakmám folyamatosan bővítem/fejlesztem, de egyenlőre eddig jutottam, és előre láthatóan nem is fogom elérni a 750 pontot a mini event végéig... megkapom én is a magasabb szintű receptet vagy lesz lehetőségem a későbbiekben vagy esetleg jövőre ugyan úgy megszerezni ezt a receptet? Nem szeretném ha kimaradna a receptgyűjteményemből...

Sziszi
Szia!
Sajnos nem, a kalandhoz való hozzáférés feltétele a 750 mesterségponttal való rendelkezés :( Egyelőre nincs biztos információm azzal kapcsolatban, hogy elérhető lesz-e jövőre is, de a tavalyi is elérhető volt idén és a személyes véleményem is az hogy megszerezhető lesz a recept jövőre is. :)

A kaland linkjét ide kattintva találod meg.
 

Adam.d666

Member
Sziasztok!

" Az "Egy üres pohár" tárgyat, ami a desszert egyik alapanyaga, az UP bolthoz fogjuk hozzáadni, az esemény végeztével nem sokkal, hogy legyen lehetőségetek Pohárdesszertet gyártani."

És addig honnan szerezhető meg az üres pohár? 6 darabot adott a kaland, amiből (talán?) 5 el is ment további kalandoknál. Naponta megjelenik majd a kaland, ami adja a poharat, vagy ennyi volt az event?! :D
 

Scaurus

Member
A 750-es recit csak négy naponta lehet gyártani, ráadásul csak zöld. Ennek a kombonak mi az értelme? Elég igegesítő úgy húzni a szakmát, hogy négy naponta lehet egyet craftolni, de mellétenni a szerencsefaktort, hogy vagy kap pontot az ember, vagy nem...
Anélkül is három hónap lenne kimaxolni a 850 pontot, hogy jönnének a pont nélküli craftok, komolyan nem értem ezen miért kellett tovább nehezíteni.
 

Adam.d666

Member
Sziasztok!

" Az "Egy üres pohár" tárgyat, ami a desszert egyik alapanyaga, az UP bolthoz fogjuk hozzáadni, az esemény végeztével nem sokkal, hogy legyen lehetőségetek Pohárdesszertet gyártani."

És addig honnan szerezhető meg az üres pohár? 6 darabot adott a kaland, amiből (talán?) 5 el is ment további kalandoknál. Naponta megjelenik majd a kaland, ami adja a poharat, vagy ennyi volt az event?! :D

Na úgy fest, ez sem lesz megválaszolva! :D Kaland nem adott új poharat eddig sem. Csak így tovább INNO! XD
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok!

" Az "Egy üres pohár" tárgyat, ami a desszert egyik alapanyaga, az UP bolthoz fogjuk hozzáadni, az esemény végeztével nem sokkal, hogy legyen lehetőségetek Pohárdesszertet gyártani."

És addig honnan szerezhető meg az üres pohár? 6 darabot adott a kaland, amiből (talán?) 5 el is ment további kalandoknál. Naponta megjelenik majd a kaland, ami adja a poharat, vagy ennyi volt az event?! :D
Újabb pohárhoz az esemény végével lehet majd hozzáférni.

Na úgy fest, ez sem lesz megválaszolva! :D Kaland nem adott új poharat eddig sem. Csak így tovább INNO! XD
Elnézést, hogy nem kaptál hamarabb választ a kérdésedre, de nyugodtan fordulj hozzánk ilyen esetekben a Support rendszeren keresztül, mivel ott garantáltan megválaszoljuk azt. Én és a többiek nevében is kijelenthetem szerintem (valamint remélhetőleg a fórumos közösség is így látja), hogy aktívan kivesszünk a részünket a fórumból, a játékosok bejegyzéseit/posztjait aktívan figyelemmel kísérjük.

A magyar wikin is megtalálható a kaland május 15 óta. Ide kattintva nézheted meg a magyar változatot.
 
Fent