Kibeszélő 2021-es Húsvéti esemény

Titanilla

Veteran Member
nekik volt idejük és türelmük elcaplatni minden kalandosztóhoz és szerencséjük volt abban, hogy náluk volt a titkos cucc is :)

Nekem még az is rejtély, hogy hogyan tudom megszerezni a csibét a nyuszit, a barit, a takarmányukkal?
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Egyébként ez a titkos kaland lehetett volna hosszabb is... Az elképzelés jó, hogy végre van valami titkos kalandsor eventnél, sőt még jutalom is jár érte ha első vagy, ennek örülök. De legalább pár napig szenvedhetnénk a teljesítésével, mert, hogy 20p alatt lezárható az nem épp a legjobb :) Mikor bejelentették, hogy lesz egy titkos kaland, már vártam, de aztán persze csalódásként éltem meg amiatt, mert ilyen rövid...

Másik észrevétel: nem tudom bétán hamarabb kezdődött-e ez a titkos kaland, vagy akkor amikor minden világon, de ha hamarabb, akkor ez is egy eléggé nagy hiba az inno részéről. (ha egyszerre kezdődött mindenhol, bétán is, akkor nem szóltam :D )
 

Kasza1987

Veteran Member
Egy kis segítség kellene.
Eddig láttam fantáziát szettekben, de most valahogy nem sikerül kitalálni.
Leírná nekem valaki, hogy mire lesznek jók a szettetek és/vagy az event győztes fegyverszett?
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Még az 1500ast is felesleges elpörgetni, inkább valami buff/medál jöjjön, annak több értelme van mint ezeknek a szetteknek :D
 

Berginyon de Vir

New Member
Gratulálok az Innonak a csizmák ritka kategóriába emeléséhez....szép húzás volt....

Ill. nem tudom kinek kell levelet írni, hogy ugyan már ne állítsunk be 1 számjegyű gyakoriságot kalandtárgyaknak. Fél napja próbálom kiszedni az 5db festett tojást sikertelenül. Nem hiszem, hogy az ehhez hasonló esetek növelnék a játékosállományt.
 
Utoljára szerkesztve:

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Gratulálok az Innonak a csizmák ritka kategóriába emeléséhez....szép húzás volt....

Ill. nem tudom kinek kell levelet írni, hogy ugyan már ne állítsunk be 1 számjegyű gyakoriságot kalandtárgyaknak. Fél napja próbálom kiszedni az 5db festett tojást sikertelenül. Nem hiszem, hogy az ehhez hasonló esetek növelnék a játékosállományt.
Ennél az eventnél úgyis mindegy melyik ruha hol van, használhatatlan mind :D
 
Fent