Kibeszélő 2021-es Függetlenség napi esemény

Benjamni20

Active Member
Ha lejár az idő, nem frissül át automatikusan a láda átvételére. Figyelmeztető jelleggel írom, mert én már elnyomtam így tüzijátékot, de persze nem sértődnék meg, ha esetleg ez ki is lenne valahogy a játékban küszöbölve :D

jaj.png
 

Benjamni20

Active Member
Nem tudom így kell-e működnie, de a a másodikból 6 percem volt hátra, levártam, és 00:00:00-n maradt a számláló (képen ez látszik, és arra is kattintottam), és ezt a dialog boxot adta be.
 

krcsirke

el pollo diablo
Nem tudom így kell-e működnie, de a a másodikból 6 percem volt hátra, levártam, és 00:00:00-n maradt a számláló (képen ez látszik, és arra is kattintottam), és ezt a dialog boxot adta be.

Mert egyszerre mindegyiket csökkenti, oda van írva. Ha elsőn van mit csökkenteni, akkor csökkenti is.


ha belépve várod meg az első láda "lehúlését", akkor nem minden esetben vált át, hanem 0:00:00-án marad.. többszöri tesztelés :)

Lehetséges, de itt azért látható, hogy nem nullán állt az első, 4:29:30-on, és amíg még 1 perc is van hátra valamelyik számlálóból, addig szerintem elveszi a tűzijátékot.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 779988

Vendég
Tudjátok miért kell heteket várni, hogy eladatóak legyenek a tárgyak event után? Hogy a multis farmolókat kiszedjék ezen időtartam alatt.

Nem buta az INNO, tudja mit miért tesz!
 
Fent