Kibeszélő 2021-es Függetlenség napi esemény

senki600

Egy vasútbarát
Valamint templomépítésre nem lehetne kicsit több "perecet" adni? 1 óra bármilyen munka után gyakran kapok 400 tüzijátékot is, de templomra még 300-at sem
 

Deleted User - 779988

Vendég
Csak én nem láttam ilyen "pereces" zsákot, ami x időnként ad y mennyiséget? Ha ilyen nem lesz, nem szóltam, de akkor legyen minden olcsóbb
Függetlenség napján nincs tűzijáték zsák. Én nem látnám szívesen, ha olcsóbb lenne...
Valamint templomépítésre nem lehetne kicsit több "perecet" adni? 1 óra bármilyen munka után gyakran kapok 400 tüzijátékot is, de templomra még 300-at sem
Egész évben templomot építenek egyesek. Legalább ez időre abbahagyják. (egyébként a 15 perces templom építés elvileg többet ad)

Szerk.: TŰZIJÁTÉK, nem perec.
 

senki600

Egy vasútbarát

-Lótusz-

Active Member
Ha harcokat nem is, de tervezünk olyan játékot, amely során plusz rakétát lehet nyerni.

Szerk.: Lesznek tűzijátékos harcok és fórumos rakétás játék is. :cool:

Köszönöm a választ, de azt elfelejtettem megkérdezni a shop-ból eltűnt a 23 és a 12 óránkénti tüzijátékot adó ládikák, rejtély, hogy hová?
Sajna ez az event egyre szegényebb lesz, már a többihez képest. Ritkulnak a lehetőségek, de nőnek a bugyuta, semmi értelme "játékok".
Tényleg az az érzésem, hogy erősen visszafejlődünk.
Most látom, hogy más is reklamálja a (pereces zsákot) a tüzijátékot adó ládát.
 

senki600

Egy vasútbarát
Lótusz az konkrétan én voltam, sulis idők alatt gyakran a perecláda mentett meg engem, mikor csak napi 1-szer 3 percre tudtam felnézni, nem fogom arra a szabadidőmet "pazarolni", hogy feljöjjek és pereces ládát nyissak, meg mobilnettel se húznám, csak 2 hétig max, de a mobilnet arra kell inkább, hogy a magányos vonatúton a tájnézés közbe irogassak ismerősökkel
 

Deleted User - 779988

Vendég
Régebben nem írta ki, hogy mennyinél van a legnagyobb sorozatú?

Ha nem, nem lehetne, hogy kiírja, hogy mennyinél tart a legnagyobb sorozatú?
 

Trawers

Well-Known Member
A benjamin rush szett alig ad pontot (amit meg igen azt lövésre és ütésre?). Vígasztal, hogy nehéz megszerezni, így nem sok játékosnak okoz majd bosszúságot?
 
Fent