Kibeszélő 2021-es Aratási idő

Fanthomas

Active Member
1. az hogy a tehenet/ökröt csak sorsolás útján lehet megszerezni... szerintem ez elég bunkóság igy és nem fair igy szerintem, és átverés. vagy mindenki kapja meg vagy senki. vagy a többi ember meg majd vegye meg 2000-3000 rögért gondolom. akkor csináltak volna egy hosszú kalandsort amiben meg lehetett volna szerezni.
1a ugyanigy a revolverrel. sokan irják hogy hiába keresték meg nem kaptak semmit.

2. igaz hogy csak picit eseményhez kapcsolódik az eseményhez de szerintem ez inkább egy hosszanti probléma. az hogy ki mennyiért árusit bármit is a piacon, főleg ha esemény alatti kalandhoz kell.... ezt mikor fogják szabályozni hogy max mennyiért lehetne eladni dolgokat???? mert az hogy jelenleg pl a méz 45-50.000 be kerül 1 db az azért már röhej és szánalmas!!!!!! ja van 70ezerért is..... nyereg meg hasonló dolgok is 40.000 körül van... biztos valaki megveszi ha kell meg akinek több milliója van de azért na.... szerintem ez undoritó és nagyon gáz...
 

krcsirke

el pollo diablo
1. Gyűjtői dolgok, ennyi erővel lehetne mérgelődni miért nincs mindenkinek rózsaszín tütüje, vagy karácsonyi sütiszeletője, mivel ha több lenne belőle, nem lenne értéke. Részemről nem világvége, de elhiszem vannak, akik szeretnének mindent összegyűjteni, de pont emiatt tervezték úgymond dísznek őket, lényegi előnyöd nincs belőle.
2. Piaci dolgok árkorlátozását határozottan ellenzem, hisz akkor hol lenne a vége? Helyette inkább ideiglenesen megvehetőért tenném őket kötvényért/rögért, így piacon megveheted pénzért, illetve ha van kötvényed/rögöd azért. De természetesen ott a lehetőség hogy keress két szakmabelit aki anyagért (nagy ritkán kérnek pénzt is érte, vagy dupla anyagért) legyártsa neked ezeket.
 

Deleted User - 779988

Vendég
2. igaz hogy csak picit eseményhez kapcsolódik az eseményhez de szerintem ez inkább egy hosszanti probléma. az hogy ki mennyiért árusit bármit is a piacon, főleg ha esemény alatti kalandhoz kell.... ezt mikor fogják szabályozni hogy max mennyiért lehetne eladni dolgokat???? mert az hogy jelenleg pl a méz 45-50.000 be kerül 1 db az azért már röhej és szánalmas!!!!!! ja van 70ezerért is..... nyereg meg hasonló dolgok is 40.000 körül van... biztos valaki megveszi ha kell meg akinek több milliója van de azért na.... szerintem ez undoritó és nagyon gáz...
Ha üres a zseb, inkább tedd tele. A könnyektől csak nedves lesz.

Nagyon max 1 hét összeszedni a cuccokat és legyártatni a mézedet.
 

.RandomHero.

Veteran Member
1. az hogy a tehenet/ökröt csak sorsolás útján lehet megszerezni... szerintem ez elég bunkóság igy és nem fair igy szerintem, és átverés. vagy mindenki kapja meg vagy senki. vagy a többi ember meg majd vegye meg 2000-3000 rögért gondolom. akkor csináltak volna egy hosszú kalandsort amiben meg lehetett volna szerezni.
1a ugyanigy a revolverrel. sokan irják hogy hiába keresték meg nem kaptak semmit.

2. igaz hogy csak picit eseményhez kapcsolódik az eseményhez de szerintem ez inkább egy hosszanti probléma. az hogy ki mennyiért árusit bármit is a piacon, főleg ha esemény alatti kalandhoz kell.... ezt mikor fogják szabályozni hogy max mennyiért lehetne eladni dolgokat???? mert az hogy jelenleg pl a méz 45-50.000 be kerül 1 db az azért már röhej és szánalmas!!!!!! ja van 70ezerért is..... nyereg meg hasonló dolgok is 40.000 körül van... biztos valaki megveszi ha kell meg akinek több milliója van de azért na.... szerintem ez undoritó és nagyon gáz...
vannak bajok a toronyban o_O
 

Zaszi

Veteran Member
1. Gyűjtői dolgok, ennyi erővel lehetne mérgelődni miért nincs mindenkinek rózsaszín tütüje, vagy karácsonyi sütiszeletője, mivel ha több lenne belőle, nem lenne értéke. Részemről nem világvége, de elhiszem vannak, akik szeretnének mindent összegyűjteni, de pont emiatt tervezték úgymond dísznek őket, lényegi előnyöd nincs belőle.

Rózsaszín tütü, vagy karácsonyi sütiszelető jó ha van összesen 10 darab egy szerveren, ebből a gyémánt revolverből pedig legalább minden 3. -5. embernek van és ezen embererek nagy részének több mint 1 van. Meg merem kockáztatni, hogy több gyémánt revolver van egy szerverem mint amennyi játékos, tehát én nem hasonlítanám össze a kettőt. Ezt a gyémánt revolvert mindennek lehet nevezni de egyedinek és ritkának nem.
Akinek több van nem tud mit kezdeni vele, a többi embernek meg nem teszik lehetővé, hogy valahogyan meg tudja szerezni, ezt valaki nagyon elszúrta csak mivel ebben a játékban senkit nem érdekelnek a játékosok ezért tesznek magasról reá.
A tehénnel nem az a baj, hogy csak pár darab lesz egy szerveren vagy egy sem, hanem az, hogy egy külső cég aminek semmi köze az innohot oldalán kell regisztrálni majd csatlakozni egy csoporthoz, hogy utána bármi esélyed is legyen, hogy egyáltalán meg tud szerezni azt a fránya tehenet és ha csak a játékot játszod SEMMI ESÉLYED NINCS, HOGY ILYEN TEHENED LEGYEN.
Ennyi erővel azt is csinálhatnák, hogy tölts fel a Youtubra egy videot és ha lesz 2Milliós nézettsége kapsz egy Dart Vader fénykardot, de ezt csak ekkor és így kaphatod meg a játékban nem.

Ezeket megírtam a suportnak és nem a magyarnak, hanem az ők segítségével (amit is is meg szeretnék köszönni nekik) a "fő vezetésnek" szívesen megosztanám a válaszukat veletek, de mivel tilos ezért nem fogom. Röviden egy rakás halandzsa aminek semmi köze a kérdéshez.
 

Biersack

Well-Known Member
1. az hogy a tehenet/ökröt csak sorsolás útján lehet megszerezni... szerintem ez elég bunkóság igy és nem fair igy szerintem, és átverés. vagy mindenki kapja meg vagy senki. vagy a többi ember meg majd vegye meg 2000-3000 rögért gondolom. akkor csináltak volna egy hosszú kalandsort amiben meg lehetett volna szerezni.
1a ugyanigy a revolverrel. sokan irják hogy hiába keresték meg nem kaptak semmit.

2. igaz hogy csak picit eseményhez kapcsolódik az eseményhez de szerintem ez inkább egy hosszanti probléma. az hogy ki mennyiért árusit bármit is a piacon, főleg ha esemény alatti kalandhoz kell.... ezt mikor fogják szabályozni hogy max mennyiért lehetne eladni dolgokat???? mert az hogy jelenleg pl a méz 45-50.000 be kerül 1 db az azért már röhej és szánalmas!!!!!! ja van 70ezerért is..... nyereg meg hasonló dolgok is 40.000 körül van... biztos valaki megveszi ha kell meg akinek több milliója van de azért na.... szerintem ez undoritó és nagyon gáz...

Azért mert neked nincs pénzed, nehogy már beszabályozd, hogy ki mennyiért rak fel a piacra valamit. Ez a hónap butasága eddig.
 

krcsirke

el pollo diablo
csatlakozni egy csoporthoz

Én ebben semmi kirívót nem látok, akinek rémlik a Bounty Hound ing tudja miről beszélek. Minden játéknál van ilyen, hogy közösségi oldalukon lehet nyerni játékba nyereményt, ami sokszor csak ott nyerhető meg, de lehetőségnek sokan örülnek, ritkán hallani aki ellenezné. Nem kötelező részt venni, sőt akik részt vesznek se biztos nyernek tehenet, de jelenleg semmi se akadályoz meg benne, hogy részt vegyél (hacsak nem olyan országba élsz, ahol betiltott az oldal), így átlagember problémát itt nem lát.

Én kifejezetten örülök végre próbálnak építeni egy közösségre, hisz a fórum nem igazán aktív, illetve nem legfőbb képen felhasználóbarát, de közösségi médiát szinte mindenki használ és érti a működését, ezáltal több emberhez is eljut, ilyen nyereményjátékokkal főleg ezeket a felületeket reklámozzák ami nem gond, hisz az említett csoportban írt javaslatokat is figyelembe veszik.
 

Kanyim

Veteran Member
A gyémánt revolver meg most ez az ökrös dolog is.. részemről okés hogy ritkák és csak így-úgy lehessen megszerezni őket. De könyörgöm akkor már hagy legyenek piacolhatóak ! pl van 1 játékos aki kifogja a gyémánt revolvert. Semmit sem tud/akar vele tenni. Nincs értéke számára. Más meg meggebed de nincs szerencséje ilyen téren. Ellenben több milliós összegért megvenné a másik játékostól aki örömmel odaadná, mert a pénz nagyon jól jönne neki... Ehelyett van 2 boldogtalan játékos.
 

Zaszi

Veteran Member
Én ebben semmi kirívót nem látok, akinek rémlik a Bounty Hound ing tudja miről beszélek. Minden játéknál van ilyen, hogy közösségi oldalukon lehet nyerni játékba nyereményt, ami sokszor csak ott nyerhető meg, de lehetőségnek sokan örülnek, ritkán hallani aki ellenezné. Nem kötelező részt venni, sőt akik részt vesznek se biztos nyernek tehenet, de jelenleg semmi se akadályoz meg benne, hogy részt vegyél (hacsak nem olyan országba élsz, ahol betiltott az oldal), így átlagember problémát itt nem lát.

Én kifejezetten örülök végre próbálnak építeni egy közösségre, hisz a fórum nem igazán aktív, illetve nem legfőbb képen felhasználóbarát, de közösségi médiát szinte mindenki használ és érti a működését, ezáltal több emberhez is eljut, ilyen nyereményjátékokkal főleg ezeket a felületeket reklámozzák ami nem gond, hisz az említett csoportban írt javaslatokat is figyelembe veszik.
Akkor leírom én hogyan csinálnám igaz nem egy ilyen tehén esetében de mondjuk egy gringo szett láda esetében (álitolag azt is lehetett nyerni) ha facebookoznék. Megkérném a 6000 ismerősömet, hogy csatlakozzon a csoporthoz, leírnám nekik semmi hátrányuk nem származik belőle nem fogják őket zaklatni stb. Ha 600 megtenné már meg is vagyok, majd ha ilyen típusú játék van küldenék egy üzenetet, hogy légyszi likeoljátok be ezt vagy azt vagy küldjétek el ezt vagy azt az üzenetet. ha fele megtenné máris 301 esélyem lenne, hogy megszerezzem a ládát. Majd ha valamelyik nyert vagy esetleg több is, küldje vissza nekem facebookon üzenetben a bónuszkódot amit kapott. Ezt akár a tehén esetében is meg lehet csinálni :D, de ne tegye meg senki mert ez csúnya dolog :D Ha többen is nyernének a játékban eladnám a kódot és máris megvan a szettem, tehenem is és egy rakás pénz is keresnék. Kivették Angusnal a kötvény farmolási lehetőséget, de létrehoztak egy másik sokkal jobb lehetőséget az előnyszerzésre.

Kérlek nehogy azt írd, hogy ez még senkinek nem jutott eszébe :D az én zsákomban is van Josephine tollas legyezője, úgy hogy soha nem volt a facebookon profilom :D
 

krcsirke

el pollo diablo
legyenek piacolhatóak

Ezt a részt támogatom, a fejleszthetőségi lehetőséggel.

Akkor leírom én hogyan csinálnám igaz nem egy ilyen tehén esetében de mondjuk egy gringo szett láda esetében (álitolag azt is lehetett nyerni) ha facebookoznék. Megkérném a 6000 ismerősömet, hogy csatlakozzon a csoporthoz, leírnám nekik semmi hátrányuk nem származik belőle nem fogják őket zaklatni stb. Ha 600 megtenné már meg is vagyok, majd ha ilyen típusú játék van küldenék egy üzenetet, hogy légyszi likeoljátok be ezt vagy azt vagy küldjétek el ezt vagy azt az üzenetet. ha fele megtenné máris 301 esélyem lenne, hogy megszerezzem a ládát. Majd ha valamelyik nyert vagy esetleg több is, küldje vissza nekem facebookon üzenetben a bónuszkódot amit kapott. Ezt akár a tehén esetében is meg lehet csinálni :D, de ne tegye meg senki mert ez csúnya dolog :D Ha többen is nyernének a játékban eladnám a kódot és máris megvan a szettem, tehenem is és egy rakás pénz is keresnék. Kivették Angusnal a kötvény farmolási lehetőséget, de létrehoztak egy másik sokkal jobb lehetőséget az előnyszerzésre.

Kérlek nehogy azt írd, hogy ez még senkinek nem jutott eszébe :D az én zsákomban is van Josephine tollas legyezője, úgy hogy soha nem volt a facebookon profilom :D

Akkor miért kellett leveled írnod a supportnak, ráadásul a nagynak egy tehén miatt? :njub:

Többi részre annyit reagálok, fairnek nem fair, de kivitelezhető, akár csak sok más játéknál előfordulhat ilyen.
 

Zaszi

Veteran Member
Ezt a részt támogatom, a fejleszthetőségi lehetőséggel.



Akkor miért kellett leveled írnod a supportnak, ráadásul a nagynak egy tehén miatt? :njub:

Többi részre annyit reagálok, fairnek nem fair, de kivitelezhető, akár csak sok más játéknál előfordulhat ilyen.
Azt nem írtam, hogy nincs esélyem tehenet szerezni, de lehet kevesebb, mint másnak és ez zavar :D :D :D
 

Deleted User - 779988

Vendég
Akkor leírom én hogyan csinálnám igaz nem egy ilyen tehén esetében de mondjuk egy gringo szett láda esetében (álitolag azt is lehetett nyerni) ha facebookoznék. Megkérném a 6000 ismerősömet, hogy csatlakozzon a csoporthoz, leírnám nekik semmi hátrányuk nem származik belőle nem fogják őket zaklatni stb. Ha 600 megtenné már meg is vagyok, majd ha ilyen típusú játék van küldenék egy üzenetet, hogy légyszi likeoljátok be ezt vagy azt vagy küldjétek el ezt vagy azt az üzenetet. ha fele megtenné máris 301 esélyem lenne, hogy megszerezzem a ládát.
Ez esetben 6000 potenciális új the west játékosnak mutattad meg, hogy létezik ez a játék. Ez gyakorlatilag egy teljes magyar the west játékosbázis lehetne.

Remélem érted miért jó ez az innonak.
 

Zaszi

Veteran Member
Ez esetben 6000 potenciális új the west játékosnak mutattad meg, hogy létezik ez a játék. Ez gyakorlatilag egy teljes magyar the west játékosbázis lehetne.

Remélem érted miért jó ez az innonak.
Természetesen értem, de az a pár ember aki elküldte, hogy matchbox a nevemben 100% nem fog regisztrálni erre a játékra, és az is lehet azt sem tudják mit jelent :D én csak a rendszer igazságtalanságára és sebezhetőségére akartam felhívni a figyelmet, de látom ez az illetékeseket egyáltalán nem érdekli. :D :D
 
Fent