2018 - Fotókészítés

DeletedUser17053

Vendég
Ez mekkora bunda te jó ég. Legalább tényleg lenne értelme nevezni... :/
Ne mondja nekem senki, hogy mindkét alkalommal pont Oldé lett a legszebb alkotás...(másik Wright cuccot is ő vitte el)
Szeretem Oldot de ez nem fair, semmi értelme így a kezdeményezésnek :/
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ez mekkora bunda te jó ég. Legalább tényleg lenne értelme nevezni... :/
Ne mondja nekem senki, hogy mindkét alkalommal pont Oldé lett a legszebb alkotás...(másik Wright cuccot is ő vitte el)
Szeretem Oldot de ez nem fair, semmi értelme így a kezdeményezésnek :/

Szóval ez alapján aki egyszer nyert, többé ne? Szóljatok Hosszú Katinkának, nehogy nyerjen még1x! Mindenkinek más a szép, ha én zsűriztem volna, akkor nem lehetetlen, hogy mind3 helyezett teljesen más! A support nevében nem tudok nyilatkozni, de én visszautasítom a feltételezést is, hogy csalnék! De érdekel, honnan ez a fene nagy szimpátia felém mindenhonnan :
 

Vaimo

Veteran Member
Szóval ez alapján aki egyszer nyert, többé ne? Szóljatok Hosszú Katinkának, nehogy nyerjen még1x! Mindenkinek más a szép, ha én zsűriztem volna, akkor nem lehetetlen, hogy mind3 helyezett teljesen más! A support nevében nem tudok nyilatkozni, de én visszautasítom a feltételezést is, hogy csalnék! De érdekel, honnan ez a fene nagy szimpátia felém mindenhonnan :


Legalább most kicsit téged utálnak, nem engem. :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser17150

Vendég
Köszönöm, hogy részese lehettem a versenynek. Sajnos a végére egy kis emberi gyűlölet is elburjánzott.
Gratuálok a résztvevőknek és a többi nyertesnek is. Én ahelyett hogy másokat vádolok meg ezzel azzal, inkább levonom a következtetéseket, hogy a kép készítésénél mit csináltam volna másképp... (mert már tudom :D )

Szóval ha legközelebb is lesz ilyen, akkor induljon újra mindenki és ott mutassa meg a legjobbat :P

Grat külön Oldnak az első helyhez, nagyon jó színkombinációt hozott össze, a csiguci meg rátette az i-re a pontot :D , bár egy picit sok volt a homályos virágocska (nekem) :P

S.G.
 

DeletedUser17150

Vendég
Én majd Sakata Gintoki profiljára várom a nyereményt, nehogy gyorsbusz10 játékost keressetek a játékban :D
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Gratulálok a nyerteseknek. Én igyekszem mindig valami mást, valami különlegeset, nem megszokottat bemutatni ezeknél a versenyeknél, még ha az nem is a legszebb a szó szoros értelmében. De bevállalom. :D Ha egyszer kétszer bejön, már siker :)
És jól fotózni is meg kéne tanulnom végre :D
 
Fent