2018 - Fotókészítés

DeletedUser17478

Vendég
Pedig ez egy jó ötlet, irányvonal lehetett volna, gesztus a játékosok irányába... Lehetne haszna a likeoknak végre. Nem csak formaság lenne itt fórumon a céljuk. :p

Ha, már ebben a játékban nem is, elképzelhető, hogy a távoli jövő elhozza számunka a lájkvadászat lehetőségét? :D

Vagy ez is innogamestől függ, mint annyi minden? :)

Tudom mindig is, úgy volt, hogy a csapattagok döntenek a nyertesek személyéről, de amiként a világ is fejlődik nem lehetne ezt a súlyt levenni a csapat válláról? :)

Magam részéről ezt támogatom, hogy a likeoknak legyen szerepe. :) Jelenleg úgy zajlik, hogy az admin csapat tagjai egyenként felállítanak egy listát - 1-3-ig - s ezeket összesítve jön ki a top 3. Lehetne a likeok alapján egy játékos top s azok is beleszámolódnának az összesítésbe.

Jó ötlet! :)
 

DeletedUser17150

Vendég
Na most bennem megfogalmazódott egy kérdés, miszerint....

Ugye a feltételeknél Jack Sparrow úgy írta, hogy 2 képet várnak el. Egyet, ami cetlivel ellátott, a másik pedig a cetli nélküli fotó, ami a fotóversenyben releváns jelleggel bír.

Sokan tesznek fel több képet is és nem jelölik meg azt a képet, amivel a versenyre neveztek. Nekik melyik képük lesz figyelembe véve az értékelés során?
 

DeletedUser17383

Vendég
Én nem támogatom ezt a lájk dolgot, mert nem őszinte és lásd, reklámmal s nyalizással lehet vadászni azt. Én értem, hogy energiát öl bele, de attól mert valamibe energia van ölve még nem lesz hasznos :)
 

Vaimo

Veteran Member
Én nem támogatom ezt a lájk dolgot, mert nem őszinte és lásd, reklámmal s nyalizással lehet vadászni azt. Én értem, hogy energiát öl bele, de attól mert valamibe energia van ölve még nem lesz hasznos :)


Szia


Én ezt a témát lezártnak tekintettem. De inkább energiát ölök ilyenekbe... minthogy mástól nyúljak le ezt azt a piacról... ;)
Igazam van? Rémlik valami? o_O o_Oo_O
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Én nem támogatom ezt a lájk dolgot, mert nem őszinte és lásd, reklámmal s nyalizással lehet vadászni azt. Én értem, hogy energiát öl bele, de attól mert valamibe energia van ölve még nem lesz hasznos :)

Mi bajod a reklámokkal ? :D

amúgy elvitázgathatunk ezen, de sok értelme azt kell, hogy mondjam nincsen, hiszen, már írta Jack az ebből fakadó álláspontját, amin nem szokása változtatni :)

És szerintem meg pont hasznos, az, ami energiát emészt fel!!! :) Másként nem dolgozna rajta!!! ;)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ennyi erővel le is fizethetem.

Volt régen kalandíró verseny...

Ott is bőven lett volna lehetőségük a játékosoknak ilyesmire, lehet valaki élt is vele ezt nem tudom... (mivel szavazás útján lett eldöntve a győztes személye)

Ez miben lenne másabb? :)

Megmondtam és részemről is, már zárnám az egészet: Feldobja maga a like létezése a játékélményt és szerintem nem is véletlenül rakták az új fórumba, talán, hogy olyan legyen, mint egy közösségi oldal...

Vagy itt túl sok antiszociális trollkodó gyerek van? erről van szó? Ezért "dislike"-olja sokatok ezt az ötletet és nem tesz hozzá építő jellegű kritikát se?!

Hát na mindegy.. :confused:
 

DeletedUser17053

Vendég
Én egyáltalán nem támogatom ezt a like ötletet. Itt tényleg csak arról szólna egy verseny hogy ki tud több ismerőst mozgósítani és nem az akinek tényleg jó lett az alkotása.

Közösségi oldalakon is a hírességeknek sokkalta több like van a képükön még ha nem is néznek ki olyan jól, mint egy mezei embernek, aki szebb nála. Csak hogy egy gyenge példával érveljek.
 

DeletedUser17383

Vendég
Szia


Én ezt a témát lezártnak tekintettem. De inkább energiát ölök ilyenekbe... minthogy mástól nyúljak le ezt azt a piacról... ;)
Igazam van? Rémlik valami? o_O o_Oo_O

Elnézést az off-ért, ígérem utolsó:
Nagyon tudsz te lovagolni azon a sok éve történt témán amit printekkel bizonyítottam, hogy nem igaz (igen, levettem előled a piacról valamit, amin NEM VOLT NÉV) minden szerver csaló-listát vezető személyének, hála neked, mert a sírós szád miatt bizonyíték nélkül fel tudtál tetetni, csak azért, mert befolyásod volt :) (Azzal miért nem kérkedsz, hogy milyen levelet írtál nekem az "évszázad lopása után"?) Szajkózhatod reggeltől estig, hogy csaló vagyok, de magadat röhögteted, főleg hogy sokan ismernek engem is és bárki közülük alátámaszthatja, hogy amíg aktív játékos voltam, akin tudtam, csak segítettem. Személyeskedésből itt fórumon ennyi elég, de úgy éreztem, hogy erre reagálnom kell, elnézést.
 

DeletedUser17665

Vendég
Elnézést az off-ért, ígérem utolsó:
Nagyon tudsz te lovagolni azon a sok éve történt témán amit printekkel bizonyítottam, hogy nem igaz (igen, levettem előled a piacról valamit, amin NEM VOLT NÉV) minden szerver csaló-listát vezető személyének, hála neked, mert a sírós szád miatt bizonyíték nélkül fel tudtál tetetni, csak azért, mert befolyásod volt :) (Azzal miért nem kérkedsz, hogy milyen levelet írtál nekem az "évszázad lopása után"?) Szajkózhatod reggeltől estig, hogy csaló vagyok, de magadat röhögteted, főleg hogy sokan ismernek engem is és bárki közülük alátámaszthatja, hogy amíg aktív játékos voltam, akin tudtam, csak segítettem. Személyeskedésből itt fórumon ennyi elég, de úgy éreztem, hogy erre reagálnom kell, elnézést.

Továbbiakban, ha a téma folytatódik, ide írjatok: https://forum.the-west.hu/index.php?threads/dumaláda-off-topic.44/
 
Fent