2. Csapat részvétel megerősítése

minyon

Well-Known Member
Még annyit hozzátennék, hogy próbáljunk már meg kivételesen együtt dolgozni, mint egy nemzet, nem széthúzni a mindenséget is. Én se kedvelek sok embert, még több játékos/ex játékos gyűlöl engem, de ha én hajlandó vagyok félre tenni a nézeteltérésemet a vb miatt, akkor menni fog nektek is. Majd ha elhozzuk az 1. helyet, akkor majd szívjuk tovább egymás vérét.

No de, ha már téma. Azt lehet tudni április mittudoménhanyadikán pontosan mikor lesz a szerver nyitás? Éjféltől, délelőtt 10-től, stb..

Ezt meg itt hagyom, hogy hallgassatok néha jó zenét is

Syntex

Well-Known Member
The West Csapat
Még annyit hozzátennék, hogy próbáljunk már meg kivételesen együtt dolgozni, mint egy nemzet, nem széthúzni a mindenséget is. Én se kedvelek sok embert, még több játékos/ex játékos gyűlöl engem, de ha én hajlandó vagyok félre tenni a nézeteltérésemet a vb miatt, akkor menni fog nektek is. Majd ha elhozzuk az 1. helyet, akkor majd szívjuk tovább egymás vérét.

No de, ha már téma. Azt lehet tudni április mittudoménhanyadikán pontosan mikor lesz a szerver nyitás? Éjféltől, délelőtt 10-től, stb..

Ezt meg itt hagyom, hogy hallgassatok néha jó zenét is
Majd közöljük időben az eseményszerver fórumon.

Azt hiszem a határ idő az márc. 22. volt.
De nem tudom akkor, hogy fog indulni így a második csapat? Össze raknak más félig lévő nemzeti csapattal? Akkor meg az irányítás milyen nyelven fog megtörténni?
Ha még valaki most látná, írjon nyugodtan a megerősítés céljából. Egyelőre most próbáljuk elérni azokat akik azt állították, hogy van regisztrációjuk, de még sincs :)