2. Csapat részvétel megerősítése

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Amennyiben a neved a következő listában van benne, meg kell erősítened a részvételi szándékod:
  1. Alpha
  2. B Zoli
  3. biani
  4. ChaosFerdinand
  5. Chelseabb
  6. cReWGaming
  7. CZ1b1
  8. Elio1515
  9. fannfann
  10. George for president
  11. Hamhusz
  12. humor1
  13. Igymarad
  14. Kapi.
  15. koszlibar
  16. kubica73
  17. lam lauret
  18. Lucinda Price
  19. Max
  20. Meli33
  21. Moandor1
  22. Nikkki
  23. OnL1ne
  24. patesz62
  25. rabbitheart
  26. rave in the house
  27. RISzP
  28. Sagrada
  29. sikoly666
  30. SIMIKADRI
  31. Smiith
  32. soulfater
  33. szuszi2
  34. tapéta
  35. teuton
  36. Tom Brady
  37. Uchiha Tobi
  38. zozoka98

Amennyiben a neved a következő listában van benne már meg van erősítve a részvételi szándékod:
  1. Adim14
  2. Alpine Wan
  3. Anonymus
  4. Athrogate
  5. Desquire
  6. Felpap
  7. joeworld
  8. KEOMA
  9. Kinizsi
  10. Lazapepus
  11. mrs.magnet
  12. nagytesok01
  13. Parhuzamos Gyorgy
  14. sauk-fox
  15. sennky
  16. Shadow Bandit
  17. Tauwen
  18. Tousen
  19. Trawers
  20. vaky
  21. vadasz55555
  22. versenyi98
  23. Wajly
  24. Winnetuu
  25. xalax
  26. zelekoko
  27. biatch
  28. Gábor11111
  29. Solyomszem
  30. vilamgyors
  31. Race-Face
  32. Titanilla
  33. evilthedevil
  34. OwN3D
  35. szata07
  36. Ábel-Bond
  37. Veszedelem00
  38. beszorultamegyzetorba
  39. istoook
  40. Doktor
  41. Dralisz
  42. Atika
  43. matekmatyi
  44. a kobzi
  45. MesterBandi
  46. megalkusz
  47. kellyc
  48. zeus0505
  49. BuZso33
  50. Kill Bill
  51. Arya
  52. .Pepee.
  53. Nikkki
  54. kariak70
  55. Csula22
  56. Kara Musztafa
  57. zsofika.b
  58. Pribo
  59. hp99
  60. egyeske
  61. sjocig

Amennyiben megerősíteni vagy visszavonni szeretnéd a részvételi szándékod akkor ebben a topicban hozzászólva teheted meg, vagy a supportnak levelet írva!

Ha jelentkezni szeretnél a csapatba: ide vagy supportnak írj!

További információk:

Robert117

Well-Known Member
Sajnálom, hogy végül nem sikerült a legerősebb csapatot összerakni. Az időmet olyan csapat javára szerettem volna fordítani, amely komoly győzelmi esélyekkel rendelkezik. A két csapatban túl sok olyan töltelék-játékost látok, akik alig érnek rá, vagy a normál harcokon se jelölnek/lépnek jól. Ez egy kőkemény verseny, ahol nem lesz elég csak a harcokon on-nak lenni aztán körülbelülre lépegetni. Nyerni mentem volna a bajnokságra, de a jelenlegi helyzet alapján nem szeretnék részt venni.
Természetesen szurkolok a csapatoknak, ez ne vegye el a kedvetek! Hiszen nem hiába kerestem fel olyan játékosokat, akik valós erősítést jelentenek, biztos vagyok benne, hogy nagy hasznára lesznek a csapatoknak.

Lehet nem ebbe a topicba tartozik, de még annyi infó, hogy Stalkerrel beszéltem tegnap, és mint kiderült nem tudja hogy kerül a csapatba, mert nem is jelentkezett. Azért kerestem meg, mert örülnék ha menne, mivel a legjobb magyar erődösnek tartom. De azt mondta, hogy nem áll szándékában részt venni a bajnokságon. Ennek azért majd nézzetek utána. ;)

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Lehet nem ebbe a topicba tartozik, de még annyi infó, hogy Stalkerrel beszéltem tegnap, és mint kiderült nem tudja hogy kerül a csapatba, mert nem is jelentkezett. Azért kerestem meg, mert örülnék ha menne, mivel a legjobb magyar erődösnek tartom. De azt mondta, hogy nem áll szándékában részt venni a bajnokságon. Ennek azért majd nézzetek utána. ;)
A csapatot nem a support csapat állította össze, hanem a csapatvezetők. Mi ezért nem vállalunk felelősséget. Kérem az ilyen esetekben vagy a csapatvezetők vagy az érintett játékos lépjen kapcsolatba velünk és akkor eltudjuk távolítani a neveket a listáról. Úgy gondolom mindenkinek közös érdeke ebben az ügyben együttműködni. :)

.RandomHero.

Well-Known Member
Sajnálom, hogy végül nem sikerült a legerősebb csapatot összerakni. Az időmet olyan csapat javára szerettem volna fordítani, amely komoly győzelmi esélyekkel rendelkezik. A két csapatban túl sok olyan töltelék-játékost látok, akik alig érnek rá, vagy a normál harcokon se jelölnek/lépnek jól. Ez egy kőkemény verseny, ahol nem lesz elég csak a harcokon on-nak lenni aztán körülbelülre lépegetni. Nyerni mentem volna a bajnokságra, de a jelenlegi helyzet alapján nem szeretnék részt venni.
Természetesen szurkolok a csapatoknak, ez ne vegye el a kedvetek! Hiszen nem hiába kerestem fel olyan játékosokat, akik valós erősítést jelentenek, biztos vagyok benne, hogy nagy hasznára lesznek a csapatoknak.

pl ki számít a szemedbne tölteléknek?
Lehet te nem látsz 1-2 jatékost érdemelgesnek egyik vagy másik csapatba, mert a floridai napi harc nem izgatja, de lehet pl eldon kiemelkedő teljesítményt nyúlt. Ez nem fordulhat elő? :)

Utoljára szerkesztve: