2.212-es frissítés

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
2.212.png


A jelenlegi terveink szerint a 2.212-es verziófrissítés december 5-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.



fejlesztes_es_ujdonsag.png



Párbaj főzetek

Ahogy a múltkor bejelentettük, az UP Boltba is megérkezik majd a "Párbajszint neutralizáló bűbájital". A bűbájitalt 500 aranyrög/kötvény áron tudod majd megvenni. Ne feledjétek, hogy a tárgy a frissítést követően, 12 órán belül kerül be a SHOP-ba.

Megjegyzés: Az italt 180 naponta egyszer tudod felhasználni. Felhasználás után a tárgy eltűnik.
item_53454.png


Emellett csökkentettük a "Titokzatos Főzet" árát, amelyet mostantól 50 aranyrögért/kötvényért vásárolhatsz meg.
item_51871.png




MPI játékhoz történő kapcsolódás fejlesztése

Fejlesztéseket hajtottunk végre a kapcsolódás tekintetében, miután a játék előtere (lobby) lezárul és a játék elindul. Mostantól nem fordulhatnak elő olyan helyzetek, amikor a játék előtere (lobby) lezárása után nem tudtál csatlakozni a játékhoz.

"Az élet ünneplése" kalandsor

"Az élet ünneplése" kalandsor minden évben ugyanazon a napokon volt elérhető. Viszont, az utolsó kaland teljesítése nem volt lehetséges, ha a Halottak napi eseményünk nem volt aktív. Emiatt megváltoztattuk a kaland elérhetőségét, így a Halottak napi eseményünkhöz fog igazodni ezentúl.


hibajavitasok.png


Párbajból szerezhető tapasztalatpontok a kocsmában

Miután megnöveltük a párbajokból szerezhető tapasztalati pontok mennyiségét, a kocsmában szereplő értékek nem változtak, maradtak a régiek. A problémát a frissítés javítani fogja.



Reméljük, hogy tetszenek számotokra a játékba érkező változások. A hozzászólásaitokat ide várjuk!

Üdvözlettel,
A The West Csapata :mexican:
 
Fent