Kibeszélő 2.210-es kibeszélő

Gyerekek itt senki meg sem említi ,hogy már lassan egy évtizede a játék motorja nem lett változtatva.Újjításokként-a +munkák ,kalandok pár "kis" fejlesztés etc és ebben kimerült minden újjítás! Egy 2D világban botorkálunk, ahol a" térkép e táj "-maradt a régi világ (kibővítés -új terület -3d bejátszás pl: erődharnál párbajnál ötletként sem merült fel ) !Egy igazán jó on-line játékot az különböztet meg a többi játéktól -hogy legalább minden évben érdemi fejlesztésen megy keresztül, ezáltal életben tartja azokat a játékosokat, akik bíznak a fejlesztői csapat kreativitásában-ebben az esetben szívesen donáljuk a játékot !!Ezt nem kritikának írom ,csak egy ilyen kicsapongás féle tőlem-annyi értelme van ha olvassátok gondolkozzatok el rajta miben tudtok érdemi dolgot vinni ebben a jól kialakított alapba!!És itt még egy kis gondolat ...hogy Enzo régebbi bejegyzés gondolataiból( pontosan nem tudom idézni honnan de nem is dátumra érdekes ,hogy ha választottam egy karaktert KALANDORT,KATONÁT ,PÁRBAJHŐST nem tudom CSERÉLNI évek óta sem ez ténylegesen nagy probléma!! - megjegyezve utóirat szösszenetként ....Köszönöm ha olvastátok ,remélem nem csak eventcuccosok cseréje ,pénzcsereprogram, és kihalt szerverek lesznek a jövő vázlatában én bízok az új lehetőségekben HAJRÁ MAGYAROK,HAJRÁ WEST!!!!
 
Fent