2.205-ös frissítés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
2_205.png

A jelenlegi terveink szerint a 2.205-ös verziófrissítés augusztus 29-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.

fejlesztes_es_ujdonsag.png


Játékosok közti csere az erődharc során


Kétségtelen, hogy a nyíl eddigi nem 100%-os átlátszatlansága volt a legnehezebb dolog a vörös-zöld színvakok számára, nem pedig az általunk használt színek megkülönböztetése. Még a normál látásúak számára is nehéz lehetett, ha a nyíl rendkívül rövid, ezért úgy döntöttünk, hogy a nyíl színe mellett egységes színt használunk a cserélendő játékos jelölésére is.

2023-08-25_15-21.png


Új kalandsor


Henry kertje még nem készült fel a télre. Segíts neki befejezni a legfontosabb feladatokat. Az új kalandsor elérhető a legalább 170 szintű játékosok számára, akik lezárták a "Mentsd meg a kocsmát 2. rész" kalandsort. A kalandsor elérhető lesz minden évben augusztus 28. 00:00 és október 31. 23:59 között. Idén, közvetlenül a frissítés után lesz először elérhető.


"Az eltűnt levelek" és "A Hét nővér legendája" kalandsorok JÁTÉKOSOK KÉRÉSÉRE


"Az eltűnt levelek" és "A Hét nővér legendája" kalandsorokhoz szükséges kalandtermékek nem voltak beszerezhetőek. Mostantól kezdve a SHOP-ban tudjátok majd megvásárolni őket 20 kötvény/aranyrögért. Ne feledjétek, hogy a tárgyak a frissítést követően, 24 órán belül kerülnek be a SHOP-ba.

item_51469.png
item_51470.png
item_51471.png
item_51471.png
item_51389.png
item_51390.png
item_51391.png
item_51392.png



Kalandsorok jutalmai JÁTÉKOSOK KÉRÉSÉRE


Megváltoztattuk néhány régebbi kalandsorunk jutalmainak a tulajdonságait. Mostantól, azok a tárgyak amelyek nem szükségesek a kalandokhoz, eladhatóvá vállnak az utazó kereskedőnél.


hibajavitasok.png

Munka azonnali befejezése a Speed szervereken

Speed szerverek során a munka azonnali befejezése szolgáltatás nem működött megfelelően. A problémát megoldottuk, és a szerver indulásakor azonnal be lehet fejezni a munkát. Fontos: A módosítás csak a Speed szerverekre vonatkozik.


Reméljük, hogy tetszenek számotokra a játékba érkező változások. A hozzászólásaitokat ide várjuk!

Üdvözlettel,
A The West Csapata :mexican:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent