Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

gameR29

Veterán
Karácsonykor, RÖGÉRT,biztosan.
Újabban ez a módi sajnos,nem csinálunk ingyen lószettet a szettekhez,majd vegye meg akinek kell rögért :/
Ruhaszett mellé fegyverszettet, vagy lószettet tesznek be, a kimaradó a közeljövőben megvásárolható egy kiárusítás keretein belül. Ez alól kivétel az "Ingyenes", Halottak napi, illetve Karácsonyi event során beszerezhető szett.
 
Szia.

Nem rossz felvetés, de kérdem én. Ha a kalandorba a párbajhős nem fog tudni kritet lőni, de megmarad a 2. körtől való kikerülés a lövés elől, akkor a többi tank karakter szenved megint hátrányt, mert akkor azokkal nem érné meg effektíven tankra pontozni, mert hamar kiszedi az iris sor. Ezáltal tételezzük fel, hogy kalandorok maradnak kb csak tankok, mert megéri. Akkor hogy a fenébe fog kiállni az iris sor sebezni egy lépésnél, mert csak kalandor tank van és a 2. találattól akár az iris sort is sebezhetik?
Tudom elég rossz megközelítés, de ugye 1 döntéshez nézni kell másik 3 kasztra, továbbá, a másik erődharcos harcmodort is nézni. Sok jó ötletet lehetne megvalósítani, csak akkor ugye melyik kaszt rovására fog ez bekövetkezni.
Nem úgy gondoltam, hogy ezek az előnyök mind érvényesek lennének együtt, hanem ezek közül lehetne adni a kalandoroknak bónuszokat. Bár megjegyzem a kalandor kaszt 10 éve el van nyomva, nem lenne igazságtalan az sem ha most pár évig az lenne a legerősebb. ;)
 
Fent