Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

jaklee

Veteran Member
Alapvetően tök jó, és végre egy értemes módosítás. Csak pár év kellett, hogy rájöjjenek, jogos a játékosok felvetése, hogy a karakterbónuszok kicsit elavultak.

"Az alábbi bónuszok változhatnak" és elég egyértelműen változni is fognak, mert pl katona nerf nincs is, illetve nem tűnnek kiegyensúlyozottnak a bónuszok, még mindig van amelyik kicsit extrább.
Ez alapján felmerült bennem a kérdés: Mi értelme a béta vilégnak? Rengeteg visszajelzés érkezett oda, az alapján lehetne finomhangolni a bónuszokat. Meg be lehetne várni a katona módosításokat is, és egyben frissíteni az összes kasztot az éles világokon.

Kicsit hülyeségnek tartom ezt így behozni rendes világokra...

Persze, ez a probléma is évek óta fenáll, hogy ami bétára kikerül, az fixen jön rendes világra is. Még akkor is, ha full bugos, és kb első nap jelzik bétán a játékosok :D
 

PeterG

Member
Valószínűleg nem ugyanazokat a módosításokat láttuk
Kalandor karakterrel
Alapjában véve tök rossz és értelmetlen módosítás.
A legtöbb probléma az erődharcnál volt - én itt nem semmi változást nem látok. Illetve kalandorként mostantól hamarabb töltődök vissza egy erődharc kilövés után. Az összes többi kalandor bónusz maradt, de munkás erődharc bónuszt persze még feljebb kellett rakni. Még meg kellene duplázni, de legalább 50%-kal növelni a párbajos kritikus találat bónuszt, mert ez így teljesen igazságtalan szegény párbajosokkal
Annak is több értelme lett volna, ha a kaszt bónuszokat véletlenszerűen újrasorsolják.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Mi baja van az innonak a tankokkal? Nerfelik a munkás térését, következő frissítéssel a katona térését is, ezelőtt elvették az ellenállást. Most már minden random ember kritelhet, ugyan kicsi százalékkal, de ha 50-70en lőnek rád mindjárt van esélyed bekapni 2-3 random kritet. Tényleg az a cél hogy ne maradjon tank?

Azt is értem, hogy népszerűsíteni akarjátok járjanak az építők harcra. De aki ezt ilyen formátumban kitalálta játszott valaha az aktuális játékkal? Nem azért építenek sokan mert szeretnek-pár kivételtől eltekintve- hanem mert tp-t ad, továbbra sem fognak járni harcra, mert 2x kell épet tölteni, egy órát figyelni ugyanannyi tpért vagy kevesebbért mint ha építenie. Plusz azt sem látom, hogyan lesz a rejtő/csapdánál nagyobb az építésed egy erődharcos szettben.

Tennék pár javaslatot,de úgy érzem bebizonyosodott, hogy felesleges, úgyse vesznek semmit figyelembe, sőt inkább még erőforrást öl abba az Inno, hogy kimutassa mennyire nem érdekli őket a játékosközösség véleménye.
 

Hernandoo

Member
Valószínűleg nem ugyanazokat a módosításokat láttuk
Kalandor karakterrel
Alapjában véve tök rossz és értelmetlen módosítás.
A legtöbb probléma az erődharcnál volt - én itt nem semmi változást nem látok. Illetve kalandorként mostantól hamarabb töltődök vissza egy erődharc kilövés után. Az összes többi kalandor bónusz maradt, de munkás erődharc bónuszt persze még feljebb kellett rakni. Még meg kellene duplázni, de legalább 50%-kal növelni a párbajos kritikus találat bónuszt, mert ez így teljesen igazságtalan szegény párbajosokkal
Annak is több értelme lett volna, ha a kaszt bónuszokat véletlenszerűen újrasorsolják.
A munkás erődharc bónuszát pont hogy lejjebb viszik, eddig 20% volt most 15% lesz!
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Bétán már jelezték elég sokan,csak megosztom a személyes véleményem ezzel kapcsolatban.
A kalandor változtatások abszolút értelmetlenek,magát a kasztot nem ilyen irányban kellett volna frissíteni,szerintem.
A munkás bón csökkenést annyiból megértem,hogy elképesztően erősek voltak az iris munkások,de ahogy Ether írta megint a tankokon csattan az ostor.

A párbajos változtatásokra megint nem sokat tudok mondani..
Rengeteg visszajelzés volt a béta fórumon,nem értem miért kerül ebben a formában be..
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Kicsit sajnálom hogy nem 150es a max, mert akkor kihúztam volna karikor 5re egy fegyot, igy meg csak 250en fogom majd. Pedig mennyivel egyszerűbb lett volna az 5s fegyoval végigmenni az osszes templomepiton 12x egy óra alatt, így messze a 250tol, egy atlagos sebzesu fegyoval még kedvem sincs hozzá. Hiaba hangzik jol a 12 pb egy ora alatt, de köszi, kihagyom.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Azt is vedd figyelembe,hogy ezután oda kell menned mindenkihez.
Azt meg,hogy sokan az egyhelyből párbaj miatt választották magát a kasztot, végülis kit is érdekel,nemde?
Vegulis a templomepitok mind egy helyen vannak.

Amúgy meg az nagyon hiányozni fog, de amilyen gyors a karakter, mert ahogy latom sebesseget is noveltek, az max 2p lesz a terkep egyik végérol a masikra. Ki lehet majd bírni, csak már meglepni nem lehet senkit. Majd kiderül mennyire lesz jó ez az 5 perces pb.
 
Ilyen formában meg se jelenjen.
-töröljék ki a katona kasztot, ugyanis eldón béke van, nincs szükség katonákra.
- pb hősök se kriteljenek, a pb hősöknek balost se lehessen felvenni.
.-kalandorok ne tudjanak városba lépni.
-munkások meg dolgozzanak egész nap.

Viccet félre nem téve
EZ A frissítés Rósz volt, nem akarok duelisterként odafutkorászni senkihez, mert én nekem a lételemem a pbszint csökkentés.
 
Fent