Kibeszélő 2.195-ös kibeszélő

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Hogy mennyi tárgyat használtam el kalandoknál lehet valahol követni?

Eredményeknél majd fogod tudni követni őket, hogy mennyi szükséges a következőhöz. Ha jól tapasztaltam, akkor az aranyérmés/arany lóherés kalandokkal eléggé meglehet nyomni őket. Példával élve, 75 érmés cserénél 75 tárgyat használsz el.
 
Nem is tudom melyik izgalmasabb, 0-24 építés , vagy 0-24 alvás. Jo irányba halad a játék.

Legalabb alvas közben lehet majd MPIzni, mire meglesz a 3 ev addigra a 10000 is.


3703 bővítmény megtekintése
Ott ülnék amikor ötletelnek ezeken a frissítéseken.

-Hmm legyen még 1 év alvás eredmény?
-Hallod HALLOD EMBER LEGYEN 3 ÉV ALVÁS EREDMÉNY
-Hmm nem sok az??
-EMBER 250 SZINT TÖBB IDŐ sírt a szájuk, akkor menjenek aludni.
-Akkor jó-jó akkor rakjuk be a 10k imádkozást is majd nem?
-Jaja de.. rakjuk be azt is, de várjunk vele pár frissítést, mert nagyon sok munka nekünk ezeket berakni. Na meg a következő frissítésben is legyen valami azért ne csak bugfix.
-Jaja az jó ötlet akkor rakjuk be a 10k imát a következő utáni frissítésben, a következő frissítésben pedig legyen 25000 erődharc nem?
-Aha jó lesz így.

-Te hallod, de mi lesz a kasztreworkkel?
-Embeer, ahhoz dolgozni kéne, majd elkezdünk gondolkodni rajta ha a játékosok 95%-a elérte a 250-es szintet. Addig összegányolok még pár semmire való szettet várjál.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Bár nem szorosan a frissítéshez kapcsolódó kérdés, de nemsokára április 1, és az eddigi gyakorlathoz hasonlóan (régi küldetések elérhetővé tétele) a Lovag című kalandsor is meg kellene jelenjen. Be van tervezve ennek az aktiválása?
Az jó lenne, de szerintem leghamarabb csak jövőre lesz elérhető, ha egyáltalán újra aktiválják.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ott ülnék amikor ötletelnek ezeken a frissítéseken.

-Hmm legyen még 1 év alvás eredmény?
-Hallod HALLOD EMBER LEGYEN 3 ÉV ALVÁS EREDMÉNY
-Hmm nem sok az??
-EMBER 250 SZINT TÖBB IDŐ sírt a szájuk, akkor menjenek aludni.
-Akkor jó-jó akkor rakjuk be a 10k imádkozást is majd nem?
-Jaja de.. rakjuk be azt is, de várjunk vele pár frissítést, mert nagyon sok munka nekünk ezeket berakni. Na meg a következő frissítésben is legyen valami azért ne csak bugfix.
-Jaja az jó ötlet akkor rakjuk be a 10k imát a következő utáni frissítésben, a következő frissítésben pedig legyen 25000 erődharc nem?
-Aha jó lesz így.

-Te hallod, de mi lesz a kasztreworkkel?
-Embeer, ahhoz dolgozni kéne, majd elkezdünk gondolkodni rajta ha a játékosok 95%-a elérte a 250-es szintet. Addig összegányolok még pár semmire való szettet várjál.
Várom a 10k imát, tuti berakják pár éven belül:D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Hónapokkal ezelőtt, még magyar GM-ként kértem az LCM-et a kaland újraaktiválására, akkor azt a választ kaptam, hogy beütemezték. Nemrég már az jött, hogy majd jövőre. Paladin nélkül maradunk…
Úgy látszik túl elfoglaltak a fejlesztők. De még az is lehet azért hagyták jövőre, hogy már az akkori changelog félig meglegyen.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Fent