Kibeszélő 2.189-es frissítés

Zaszi

Veteran Member
Valaki tudja miért haragszanak a fejlesztők a

Csingacsguk csomagja [item=2173000]

Natty Bumppo csomagja [item=2174000]

Allan Quatermain csomagja [item=2175000]

ládákra, vagy ezek miért nem lettek árverezhetőek?
a régi fegyverládák sem lettek árverezhetőek pl. a

Fegyverláda [item=2362000] ez tartalmazza a Frank Eaton, George McJunkin, King Fisher fegyvereket

mi értelme volt ezeket kihagyni?

Lehet ez lesz a 2.190-es frissítés :D
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Valaki tudja miért haragszanak a fejlesztők a

Csingacsguk csomagja [item=2173000]

Natty Bumppo csomagja [item=2174000]

Allan Quatermain csomagja [item=2175000]

ládákra, vagy ezek miért nem lettek árverezhetőek?
a régi fegyverládák sem lettek árverezhetőek pl. a

Fegyverláda [item=2362000] ez tartalmazza a Frank Eaton, George McJunkin, King Fisher fegyvereket

mi értelme volt ezeket kihagyni?

Lehet ez lesz a 2.190-es frissítés :D
Nem hiszem szándékos, egyszerűen elfelejtették....
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Sziasztok! :D

Ez az első fórumos hozzászólásom.
Én még sosem voltam speed szerveren, ezt az ünnepit szívesen kipróbálnám. Valaki segítene nekem, hogyan működik ez?
Tavasszal az erődharcos szerveren is voltam és semmilyen ajándékot nem kaptam, pedig megígérték.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok! :D

Ez az első fórumos hozzászólásom.
Én még sosem voltam speed szerveren, ezt az ünnepit szívesen kipróbálnám. Valaki segítene nekem, hogyan működik ez?
Tavasszal az erődharcos szerveren is voltam és semmilyen ajándékot nem kaptam, pedig megígérték.
Az ajándékért mindig neked kell írni a supportnak, hogy írják jóvá az általad kért szerveren, ennek elmulasztása esetén nem tudnak adni. Többnyire az eredményhirdetés és/vagy játék meghirdetés felületén jelzik meddig lehet a jutalomért jelentkezni.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Az ajándékért mindig neked kell írni a supportnak, hogy írják jóvá az általad kért szerveren, ennek elmulasztása esetén nem tudnak adni. Többnyire az eredményhirdetés és/vagy játék meghirdetés felületén jelzik meddig lehet a jutalomért jelentkezni.
Értem, de mégsem. A szervert egyszer csak lezárták azóta nem tudtam belépni. Ott azelőtt viszont senki semmilyen üzenetet nem adott át, hogy kinek írjak, mikor írjak, meddig lehet a jutalomért jelentkezni. Azóta is várom a jutalmat Kentuckyn. Viszont jó dolog, hogy rátaláltam erre a fórumra. Tetszik, hogy itt lehet mindenről beszélgetni.
 

Titanilla

Veteran Member
Értem, de mégsem. A szervert egyszer csak lezárták azóta nem tudtam belépni. Ott azelőtt viszont senki semmilyen üzenetet nem adott át, hogy kinek írjak, mikor írjak, meddig lehet a jutalomért jelentkezni. Azóta is várom a jutalmat Kentuckyn. Viszont jó dolog, hogy rátaláltam erre a fórumra. Tetszik, hogy itt lehet mindenről beszélgetni.
A fórumon írják meg a határidőt az eredményhirdetéskor. A nyereményért pedig bármelyik világról jelentkezhetsz, javaslom azt a világot, ahova a nyereményedet kéred.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Értem, de mégsem. A szervert egyszer csak lezárták azóta nem tudtam belépni. Ott azelőtt viszont senki semmilyen üzenetet nem adott át, hogy kinek írjak, mikor írjak, meddig lehet a jutalomért jelentkezni. Azóta is várom a jutalmat Kentuckyn. Viszont jó dolog, hogy rátaláltam erre a fórumra. Tetszik, hogy itt lehet mindenről beszélgetni.

De ki is emelem neked a fenti írásból a jutalomra irányuló részleteket:
A nyeremények igényléséhez vegyétek fel velünk a kapcsolatot a Support rendszeren keresztül, a Versenyek és nyereményjátékok kategóriát választva, és írjátok le, hogy azt melyik világra írjuk jóvá. Első körben április 6. 20:00-ig várjuk az igényléseket, ezután mindenkinek egyszerre írjuk jóvá a nyereményét.*
A nyeremények igénylésének határideje a tárgyak játékba kerülésétől számított 1 hónap, az ezután beérkezett kéréseket sajnos nem tudjuk teljesíteni.
 
evil-laugh-joker-kxcv701j5pvatjqu.gif
 
Fent