2.185-ös frissítés

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
new_changelog_2_185.png



A jelenlegi terveink szerint a 2.185-ös verziófrissítés október 26-án, szerdán érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.

fejlesztes_es_ujdonsag.png


Oktoberfest szettjei
A következő tárgyak mostantól árverezhetőek a piacon:

  • Sarah Astor ruhaszettje
    item_53009.png
    item_53010.png
    item_53011.png
    item_53014.png
    item_53012.png
    item_53013.png
  • Sarah Astor fegyverszettje
    item_53017.png
    item_53015.png
    item_53016.png
  • John Astor ruhaszettje
    item_53019.png
    item_53020.png
    item_53021.png
    item_53024.png
    item_53022.png
    item_53023.png
  • John Astor fegyverszettje
    item_53027.png
    item_53025.png
    item_53026.png
  • Bob Younger ruhaszettje
    item_53028.png
    item_53029.png
    item_53030.png
    item_53033.png
    item_53031.png
    item_53032.png
  • Bob Younger fegyverszettje
    item_53036.png
    item_53034.png
    item_53035.png
hibajavitasok.png


Játékosok jelentése
Eddig nem lehetett jelenteni üres profilú játékosokat, a hiba kijavításra került.

Adventi kalendárium
Bizonyos játékosoknál hiba lépett fel az aktuális évi kalendárium használata folyamán, mivel a korábbi évi naptár is a felszerelésükben volt. A frissítés következtében a plusz kalendáriumok eltávolításra kerülnek a felszerelésből egy kivételével. Még mielőtt Maria odaadná az idei kalendáriumot, előtte egy speciális kalandot kell teljesíteni előfeltételként, amely elveszi az utolsó naptárat.


Reméljük, hogy tetszenek a játékba érkező változások, és természetesen most is várjuk véleményeiteket a kibeszélőbe!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:roll:
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Kedves Játékosok,

A 2.185-ös frissítéssel a következő játékbeli szövegek estek módosításon át.:
  • Jurtaépítés -> Tipi építése
  • Jurta keret -> Tipi keret
  • Vasúttársaság jegyellenőre -> Munkavállalás jegyellenőrként
  • Sebes, mint a Szarvas -> Szökkenő Őz
  • Csapdaállítás -> Csapdák felállítása*
  • Jegyzettömb -> Notesz*
Azért volt szükség erre, mivel bizonyos esetekben nem volt teljesen megfelelő a fordítás (indiánok tipiben éltek, nem pedig jurtában) valamint probléma adódott abból, hogy az egyik új munkának a terméke megegyezik az istállómesterek által gyártott termékkel. Végül pedig számunkra a wiki szerkesztésénél merült fel az a dilemma, hogy egy képességnek és munkának is ugyanaz a neve, sablon készítés folyamán.

Ezért átírtam az új munkának a nevét csapdák felállítására, a munkavállalás riporterként munka termékét pedig noteszra, gondolván azt, hogy egy csapásra megoldódik mind a két probléma. Sajnos ez nem így van, mivel a játék nem tesz különbséget a két ugyanolyan nevű képesség&munka és mesterség által gyártott termék&munkából szerezhető termék között. Két külön dologhoz egy hivatkozás létezik, így ha módosul az egyik, akkor a másik is. Emiatt lett a már jól megszokott csapdaállítás képességnek csapdák felállítása, az istállómesterek által gyártható terméknek pedig notesz a neve.

Ezt a Support csapat nem tudja megoldani, addig amíg nincsen különszedve a két szöveg, természetesen nem állt szándékomban megváltoztatni a képesség vagy a mesterség tárgy nevét, a következő frissítéssel ez vissza fog változni az eredeti szövegre, de ez azt is jelenti, hogy az új munka és a munkavállalás riporterként munka terméke is.

További kellemes napot kíván,
A The West Csapata
:indian:
 
Fent