Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

Winnetuu

Active Member
sheep-closeup-eating-grass.jpg

Neked és a többi nyavalygónak igazából jöhet bármilyen update úgyse fog tetszeni. Inkább örülj de minimálisan valaminek minthogy folyton fröcsögj.
A fejlesztők már rég tesznek erre a játékra, nem azért játszuk mert hú de milyen jó... én pld sose költöttem rögre mégis itt vagyok, kihagyásokkal, napi 10 perc aktivitással de nem számít. Évek óta megy a nyavalygás hogy szintnövelést kér a nép. Most megkapják és mi történik ? Megy a nyavalygás hogy túllőttek a célon.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Neked és a többi nyavalygónak igazából jöhet bármilyen update úgyse fog tetszeni. Inkább örülj de minimálisan valaminek minthogy folyton fröcsögj.
A fejlesztők már rég tesznek erre a játékra, nem azért játszuk mert hú de milyen jó... én pld sose költöttem rögre mégis itt vagyok, kihagyásokkal, napi 10 perc aktivitással de nem számít. Évek óta megy a nyavalygás hogy szintnövelést kér a nép. Most megkapják és mi történik ? Megy a nyavalygás hogy túllőttek a célon.

Vannak tök releváns meglátások ezzel kapcsolatban, lásd. tp löttyök.
Viszont abban tökéletesen igazad van, hogy minden másnak kissé vergődés szaga van.
 

Winnetuu

Active Member
Nincs vele probléma. Háborogjanak de ne álljunk bele abba aki más véleményen van. Meghát nem is értem a felháborodást minden egyes játékban így van ez... a kezdők szívnak. Mit tudnak csinálni ? Nem adják fel, fejlődnek, tanulnak a nagyobbaktól vagy egy újonnan indult szerverre regisztrálnak ha egyenlő esélyekkel akarnak kezdeni. Meghát aki rengeteg időt és energiát fektet egy játékba és nagyon magas szintet ér el valamilyen szinten elvárja hogy bizonyos előnyei legyenek a kisebbekkel szemben.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nincs vele probléma. Háborogjanak de ne álljunk bele abba aki más véleményen van. Meghát nem is értem a felháborodást minden egyes játékban így van ez... a kezdők szívnak. Mit tudnak csinálni ? Nem adják fel, fejlődnek, tanulnak a nagyobbaktól vagy egy újonnan indult szerverre regisztrálnak ha egyenlő esélyekkel akarnak kezdeni. Meghát aki rengeteg időt és energiát fektet egy játékba és nagyon magas szintet ér el valamilyen szinten elvárja hogy bizonyos előnyei legyenek a kisebbekkel szemben.
Értem én kezdők szívnak minden játékban, mondj egy játékot ahol akár ptw játékosként akár ingyenesen játszva, napi 2-3 órát beleölve (ami valljuk be már nem kevés ha van életed) ma regisztrálva 15-20év kellene hogy max szintet érjek el. :)

Illetve regisztálnék én új szerverre ha az inno üzletpolitikája nem olyan lenne hogy 1 év után gatya az új világ.
Egyáltalán nem az a baj hogy történt egy szintemelés, az a baj ahogyan -ezt teszem hozzá 2 év rajta üléssel- ez bevezetésre került.
 
Utoljára szerkesztve:

Proli Pete

Well-Known Member
Szuper, hogy lesz elérhetetlen magas szint. Az új munkákat is érdeklődve várom. De ha már ekkora update van! Jó sok évvel ezelőtt a gusztustalan lopások miatt hagytam abba a játékot. Visszanéztem, mert alapjában kedves kis játék, el lehet nyomkodni. De a piacot még mindig nem sikerült megigazgatni. És most sem változik.
Nagyon minimális lenne megoldani, hogy valóban névre tudjuk tenni a cuccainkat és értelmes emberek játékélményét ne rontsák el azok a bunkó véglények, akik képesek egy játékban lopni. (Ha valaki le meri írni, hogy "legyetek egyszerre online bla-bla" azt szemmel verem. :P )
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Szuper, hogy lesz elérhetetlen magas szint. Az új munkákat is érdeklődve várom. De ha már ekkora update van! Jó sok évvel ezelőtt a gusztustalan lopások miatt hagytam abba a játékot. Visszanéztem, mert alapjában kedves kis játék, el lehet nyomkodni. De a piacot még mindig nem sikerült megigazgatni. És most sem változik.
Nagyon minimális lenne megoldani, hogy valóban névre tudjuk tenni a cuccainkat és értelmes emberek játékélményét ne rontsák el azok a bunkó véglények, akik képesek egy játékban lopni. (Ha valaki le meri írni, hogy "legyetek egyszerre online bla-bla" azt szemmel verem. :P )
Pedig itt még olyanok is vannak, akik képeseknek egy játékban csalni, ahová normális emberek szórakozni és kikapcsolódni járnak.
Ugyanilyen szánalmas dolog a lopás is, amit sokkal egyszerűbb lenne megoldani, mert egyetlen egy fejlesztéssel meg lehetne oldani. Ezt már sok éve, sokan mondtuk, és elvileg továbbítva lettek a fejlesztők felé, ahogyan más régiókból is. (A közelmúltban, én magam is indítottam itt a fórumon egy ehhez kapcsolódó témát, amelyet egy közismert piaci tolvajról a Support később Piac-projektre nevezett át, hogy ne sértsük szegény tolvaj amúgy is "jó" hírnevét.)
Az szomorú, hogy mindeddig nem történt előrelépés, és a probléma változatlanul adott. Ennél már csak az a rosszabb, hogy semmi hír nincs arról, hogy egyáltalán foglalkoznának vele.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Klar-t idézem:
"Kedves Játékosok,

A lengyel szerverek egy nappal a többi előtt kerülnek frissítésre, egyfajta elővigyázatosság szempontjából, ha bármi probléma lenne, akkor ne az összes nemzet szerverét érintse. A tegnapi nap folyamán bizonyos játékelemekhez kapcsolódó rendellenesség merült fel, ami azóta kijavításra került.

A 2.184-es frissítést egy nappal eltoljuk a magyar szerverek kivételével, azaz hozzánk ma fog beérkezni. Elvileg már semmilyen problémának sem szabadna felmerülnie az új tartalmakat vagy az eddigi játékot illetően. Ha bármilyen hiba merülne fel a játékkal vagy karakteretekkel kapcsolatban, akkor a Support rendszerén keresztül jelezzétek ezt számomra, hogy minél hamarabb továbbítani tudjam.

Üdvözlettel,
A The West Csapata"

Az első bekezdéshez kapcsolódóan lenne az a kérdésem, hogy nem erre való a béta szerver? Vagy akkor már további béta szerverekre is szükség van különböző lépcsőkkel? (Engem nem zavar, hogy lengyelek lettek a kisérleti... szerver játékosai, csak érdekelne, hogy mi a helyzet.)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Szeretném kérni Robert117 játékos ideiglenes (végleges) felfüggesztését, mivel virágnyelven lepatkányozta lengyel testvéreinket. Szerintem azért ilyet, nem kéne.

Maradok tisztességgel,
Sör
Habár a magyar nyelvben használatos a kísérleti egér szófordulat, amely ebben a kontextusban korántsem sértés.
De szándékosan nem neveztem így őket, mert biztos voltam benne, hogy lesz olyan a rendszeres szabályszegők közül, aki megpróbálná kiforgatni a szavaimat.
Biersack-nak inkább arra kellene figyelnie, hogy ne sértse meg rendszeresen a szabályzatot se a kocsma chaten sértegetőzve és káromkodva, se itt provokálva, sem a játék más területét nézve. Szerintem majd a Support eldönti, ki az aki szabályokat sért, de szerencsémre -Biersacknak pedig kevésbé szerencse-, a szabályzat a normális kommunikációs stílust engedélyezi, más jellegűeket pedig nem.
 

Kruikov

Az Admirális
Pedig itt még olyanok is vannak, akik képeseknek egy játékban csalni, ahová normális emberek szórakozni és kikapcsolódni járnak.
Ugyanilyen szánalmas dolog a lopás is, amit sokkal egyszerűbb lenne megoldani, mert egyetlen egy fejlesztéssel meg lehetne oldani. Ezt már sok éve, sokan mondtuk, és elvileg továbbítva lettek a fejlesztők felé, ahogyan más régiókból is. (A közelmúltban, én magam is indítottam itt a fórumon egy ehhez kapcsolódó témát, amelyet egy közismert piaci tolvajról a Support később Piac-projektre nevezett át, hogy ne sértsük szegény tolvaj amúgy is "jó" hírnevét.)
Az szomorú, hogy mindeddig nem történt előrelépés, és a probléma változatlanul adott. Ennél már csak az a rosszabb, hogy semmi hír nincs arról, hogy egyáltalán foglalkoznának vele.
Akik annyira kicsinyes. gerinctelen fehérjehalmazok, hogy egy játékban lopjanak, csaljanak, átverjenek másokat, azok nem érdemlik meg, hogy bármijüket is megvédjük.
 

Törölt tag 18099

Vendég
rodhado nyugat.png

A rodhadó kapitalista nyugat szerverein még játszható a játék további 1 napig. :cool:
 

Bumburnyák

Member
Én akárhogy számolom, a jelenlegi bevitt építési pontok alapján (165 szint, húzott építész ruha, full építési pont) 59 év, mire meglesz a 250. szint. :) (Mínusz a napi bejelentkezések által adott tp, valamint a folyamatosan de lassan növő tp, amit templomépítésre ad.) Szóval ez az 59 év némileg arra sarkall, hogy átgondoljam a játék mikéntjét.
MPI tuti kilőve, párbajt sem próbálom komolyan szerintem, erődharcok meg részemről haldokolnak. (Bizony, csúzlival mennék lézerfegyver ellen.)

Van ötlet, mivel lehet értelmezhető időn belül munka, és való élet mellett határozott tempójú fejlődésre? Csak mert volt szó róla, hogy lesz valami, ami jobb tp-t ad, mint a templom. (Persze az új munkákhoz is fel kellene valahogy fejlődni... )
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Én akárhogy számolom, a jelenlegi bevitt építési pontok alapján (165 szint, húzott építész ruha, full építési pont) 59 év, mire meglesz a 250. szint. :) (Mínusz a napi bejelentkezések által adott tp, valamint a folyamatosan de lassan növő tp, amit templomépítésre ad.) Szóval ez az 59 év némileg arra sarkall, hogy átgondoljam a játék mikéntjét.
MPI tuti kilőve, párbajt sem próbálom komolyan szerintem, erődharcok meg részemről haldokolnak. (Bizony, csúzlival mennék lézerfegyver ellen.)

Van ötlet, mivel lehet értelmezhető időn belül munka, és való élet mellett határozott tempójú fejlődésre? Csak mert volt szó róla, hogy lesz valami, ami jobb tp-t ad, mint a templom. (Persze az új munkákhoz is fel kellene valahogy fejlődni... )
Nem panaszkodni kell, örülni hogy ilyet is kaptál- üzenetek 3,2,1......
 
Fent