Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

Törölt tag 18865

Vendég
Hello szerintem nem baj ha sok tp kell a max szint eleresehez csak jo lenne ha erodharc valahogy bekerulne a kepbe mert szerintem az a jatek huzoereje ami osszetartja a csapatot. Az uj termekekkel akkor lehetseges lesznek uj gyarthato itemek is es szakma szint noveles is mar akkor gondolom. Szerintem jot fog tenni a jateknak, kivancsian varom hogy fog alakulni.
 

jaklee

Veteran Member
Szerintem jó, hogy "elérhetetlen" a maximum szint. Így folyamatosan van egy érzés, hogy lassan, de fejlődik a karakter. Ami egy olyan játéknál, aminek sosincs vége/győztese, szerintem elég jó :)

Illetve ezzel az újabb játékosok sem maradnak le annyira. Ha elérhető lenne 150 -> 250 1-2 év alatt, szerintem még kevesebb kedve lenne egy újoncnak tp-t hajkurászni, mert egy átlagos játékosnak ez esetben 2-3 év kellene a 250-hez, ami kicsit soknak tűnik a mai világban, főleg úgy, hogy a régi játékosok 90%-a már 250-es lenne.

A jelenlegi frissítéssel 1 év normális játék mellett kis segítséggel 160 szint körülre lehet elérni. Bár a top játékosoktól így még mindig 30-40 szint a lemaradás, a legtöbbektől csak 10-20, ami már nem annyira vészes. Nem mindegy, hogy 60-70 szint különbség van 1 év játék után, vagy csak 10-20.
Ja, hogy nincsenek új játékosok. Nvm :)



Persze egy "kis" PvP módosítás jöhetne még, az új munkák + termékek alapján valószínűleg pár hasonló méretű frissítés jönni fog a közeljövőben.
Katonát eddig is csak munkásba támadtam amikor nagy ritkán pb-re adtam a fejem, ezután asszem abban sem fogom :D
 
elég lett volna 175 szint is meg egy kasztrework, most majd a 800 játékosból megmarad az a 400 aki valaha elérte marha unalmasan a 150-et
muszáj gyarapítani az unalmas kalandok számát is mert azok marha érdekesek egy online játékban, akkor ennyi erővel skyrimben vagy ac-ban küldetésezek az izgalmasabb, online játékban pvp ami érdekelhetné a játékosokat
milyen logika alapján fejlesztenek amúgy?
 

Kasza1987

Veteran Member
elég lett volna 175 szint is meg egy kasztrework, most majd a 800 játékosból megmarad az a 400 aki valaha elérte marha unalmasan a 150-et
muszáj gyarapítani az unalmas kalandok számát is mert azok marha érdekesek egy online játékban, akkor ennyi erővel skyrimben vagy ac-ban küldetésezek az izgalmasabb, online játékban pvp ami érdekelhetné a játékosokat
milyen logika alapján fejlesztenek amúgy?
Ez alapján

Én bízok benne, hogy bolti tárgyak fejlesztése és a szint emelés, új munkák még csak az első néhány lépés rendbe tenni a játékot. Hosszú még az út mire újra az év játéka lesz a the-west.
 

ElServigo

Active Member
Jó lesz a frissítés
:D

11-12év alatt szedtem össze 166.717.067 tp-t, ami annyira nem is rossz (sosem építettem templomot) , erőd, munka , pb .
250es szint 1.366.043.299 tp. ami több mint nyolcszorosa.
Ha ilyen tempóban csinálom, mint eddig és nem változik jelentősen a munkára, párbajra, erődözésre kapott tapasztalati pont, kb 70-80 év és ki is maxoltam ???
Templom építés meg eddig is túl volt értékelve ! Tehetség nem kell hozzá, nem kell jelen lenni hozzá , mint jobb esetben pb-ben és erődharcban.
Ez a frissítés ki fogja nyírni a pb-t, ki fog párbajozni több tucat tuli és kép pont fölénnyel rendelkezővel??? milyen esélyekkel???
Erődharcnak jót fog tenni? istenek a jobbágyok ellen ? Hatásilag, lézerfegyver a bicska ellen?
Aki fejlődni akar felejtsen el mindent, építsen ha akar, ha nem , ha tetszik neki az építés, ha nem?

Azoknak a beletett idejét, munkáját infláljátok, értéktelenítitek el, akik eddig rendesen foglalkoztak vele. mást meg nem érdekel,csak plusz nyűg nekik tényleges innováció nélkül...

Nagyon csalódott vagyok :(
 
Minden olyan játékos játékát tönkretettétek akik nem építettek már 8 éve állandóan mint Goldberger, akinek párbajos karaktere van ezért hiába lesz kb 200 szintű támadásból nem fog legyőzni soha egy 170-es katonát sem. xddd
Remélem érezni a mondandómból mennyit is ér ez a tákolmány patch.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nekem 2 félelmem van csak a szintemeléssel kapcsolatban. Az egyik, hogy új játékos nem fog jönni régi szerverre, talán ez kevésbe lényeges mert nincs nagyon sok új játékos. Másik hogy vajon milyen hatással lesz erődharcra?
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én örülök a szintemelésnek, meg a frissítésnek, amikor 120-ról 150-re ment a szint, akkor is hasonló sírás volt itt fórumon.
Nem voltak tps szettek, nem volt még templomépítés.
Szerintem majd szépen lassan elkezdenek bekerülni olyan cuccok, kalandok, változtatások, amelyek lépésről lépésre lerövidítik a maximum szint eléréséhez szükséges időtartamot, mint az előző alkalommal.
Szóval felesleges a balhé ezzel kapcsolatban.

Ugyanakkor. Az előző supportos garnitúra nagyvonalúan szemethunyt egy elég érdekes dolog felett, és ezzel bizony egy szép aknát hagyott itt nekünk:

Mi a helyzet azokkal a játékosokkal akik Floridán és Georgián, a cirkuszbug keretein belül, kipörgettek rengeteg 25%-os bölcsesség italt?
Mivel anno nem sikerült átnézni a játékosokat, és kiszedni a táskájukból azokat a löttyöket, amelyeket egy bug kihasználásával szereztek meg.
Pedig tudtommal ez egy egészen szabályellenes történet. :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Mi a helyzet azokkal a játékosokkal akik Floridán és Georgián, a cirkuszbug keretein belül, kipörgettek rengeteg 25%-os bölcsesség italt?
Mivel anno nem sikerült átnézni a játékosokat, és kiszedni a táskájukból azokat a löttyöket, amelyeket egy bug kihasználásával szereztek meg.
Pedig tudtommal ez egy egészen szabályellenes történet. :)
Ha én akkor játszottam volna az biztos, hogy több 100(00)at kipörgettem volna szintén... mert ha jól tudom, mellé még ingyen kötit is adott :D
 
Fent