Kibeszélő 2.180-as kibeszélő

Megmondom őszintén én ilyen pletykát még nem hallottam (hogy a játékosok által is hozzáférhető bétához), persze az lehet hogy rossz helyen hallgatózom:D
Szóval support tagok tesztelik es tenyleg 250 lesz? Új fejlődési lehetőség lesz-e?
Mi lesz a túlzott katona taktika arányokkal és éppel, munkás karakterbónusz arányokkal erődharcokon? A fegyverek sebzése kontrollálva lesz-e?
 
Utoljára szerkesztve:

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szóval support tagok tesztelik es tenyleg 250 lesz? Új fejlődési lehetőség lesz-e?
Mi lesz a túlzott katona taktika arányokkal és éppel, munkás karakterbónusz arányokkal erődharcokon? A fegyverek sebzése kontrollálva lesz-e?
Úgy gondolom, hogy nem lenne gáláns (sem helyénvaló) előre megígérni fűt-fát, főleg úgy, hogy - sajnos - tudjuk azt, hogy ezen projekttel kapcsolatos kommunikáció már egyszer (?) félresiklott. A videóban beharangozott változások biztosan be fognak következni és a "pletykáknak" köszönhetően ez közelebb érződik, mint eddig valaha.

A kérdéseidre azért sem tudok válaszolni, mivel sajnos nem volt beleszólási jogom ezekbe, valamint az orromra sem kötöttek minden ezzel kapcsolatos információt és legvégül a jövő évi roadmapet sem ismerem. Ha az emlékezetem nem csal, akkor a 2020-as decemberi német the west times-ban az akkori lead community manager megerősítette a játékosoknak azt, hogy az új maximális szint 250 lesz.
 
Fent