Kibeszélő 2.180-as kibeszélő

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Napi feladatok
Néhány küldetés ahelyett, hogy a lezárást követő 24 órával jelentek volna meg, éjfélt követően ismét elérhetővévé váltak. A hiba kijavításra került.

Ez egy vicc. Bétán se tetszett senkinek, reméltem nem hozzák be, de tényleg semmibe veszik a játékosok véleményét úgyhogy mit is lehetett várni. 10 évig senkit nem zavart, de muszáj hozzányúlni, lényegesebb dolgokkal meg minek foglalkozni.... remélem még találnak valami ilyesfajtát a következő frissítésre is ::: )))
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Napi feladatok
Néhány küldetés ahelyett, hogy a lezárást követő 24 órával jelentek volna meg, éjfélt követően ismét elérhetővévé váltak. A hiba kijavításra került.

Ez egy vicc. Bétán se tetszett senkinek, reméltem nem hozzák be, de tényleg semmibe veszik a játékosok véleményét úgyhogy mit is lehetett várni. 10 évig senkit nem zavart, de muszáj hozzányúlni, lényegesebb dolgokkal meg minek foglalkozni.... remélem még találnak valami ilyesfajtát a következő frissítésre is ::: )))
Tavaly nyáron asszem ezzel nyerted meg a napi feladatos Speedet :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

LeonCL

Active Member
Ez a 24 órás módosítás nagyon hiányzott, más hiba már nem is volt a játékban. Csak néztem, hogy éjfélkor miért nem adja a napi mozis feladatot, de gondolom, ehhez a módosításhoz lehet annak is köze. Grat inno, az emberiség újabb nagy gondját oldottátok meg.
 

Michelisz

Active Member
Talán sok olyan ember van, aki ráér egész nap a gép előtt ülni és várni, hogy mikor telik le a 24 óra, hogy ismét elvégezhesse a kalandot. Viszont rengeteg olyan is van, aki csak korlátozott időt tud a játékra fordítani naponta, és ezzel elvették tőlük a lehetőséget, hogy esetleg lezárhassák a napi kalandokat minden nap. Ha így maradna, javaslom a napi kalandok átnevezését 24 óránként elérhető kalandokra, ez is egy nagyon fontos frissítés lenne Inno részről.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent