Kibeszélő 2.173-as kibeszélő

Cupcake

Active Member
Soksoksok szeretettel gratulálok az övekhez drága Inno! Annyi szükség volt rá ismét, mint a tegnap esti utolsó két Panyolai kajszi felesemre.
Köszönjük a frissítés további tartalmát a kókány munka javítására!
Csináljatok már valami értelmeset, az Isten áldjon meg titeket!
 

Zaszi

Veteran Member
Ezek az új rögös szettek kerülnek be a játékba a 2.173-as frissítéssel.

loszettek javitas.jpg

A 2.174-es frissítésben pedig javítsák a Paden ló követelményeit, mert annak semmi értelme amit bekereteztem. Egy újabb NAGY frissítés várható, kezdem azt hinni vagy minyonok fejlesztik ezt a játékot, vagy azért tesznek be szándékosan hibákat, hogy meglegyen a következő frissítés is.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ezek az új rögös szettek kerülnek be a játékba a 2.173-as frissítéssel.

3148 bővítmény megtekintése

A 2.174-es frissítésben pedig javítsák a Paden ló követelményeit, mert annak semmi értelme amit bekereteztem. Egy újabb NAGY frissítés várható, kezdem azt hinni vagy minyonok fejlesztik ezt a játékot, vagy azért tesznek be szándékosan hibákat, hogy meglegyen a következő frissítés is.
Az egyes szintű párbajszint követelmény nem fog eltűnni a lovacskáról, mivel "nem sok vizet zavar" olyan szempontból, hogy ezzel mindenki rendelkezik.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Tudom, én még csütörtökön jeleztem ezt, amire azt a választ kaptam, amit megosztottam veletek. :dastardly:

Magyarán a kedves fejlesztők megerősítették az affelőli gyanakodásunkat, hogy magasról tojnak az elvégzett munka minőségére.
Én értem, hogy a gyors, olcsó, és rendes munka szentháromság közül a gyakorlatban mindig csak kettőt lehet érvényesíteni, de ez a munka se nem rendes, se nem gyors, és nekünk játékosoknak végképp nem olcsó.

Két hetente elénk raknak mindig valamit, aminek a minősége szignifikánsan csökken, frissítésről frissítésre. Mostanában mindig van valami nevetséges, és kifejezetten igénytelen "bug".
Persze legalább az őzgida, meg a gyíkizé illeszkedik a keretbe.
Hatalmas nagy vicc ez az egész játék.

Ezzel rövid távon azt fogja elérni az Inno, hogy mindenki itt fogja hagyni a játékot. Nincs már Covid, vége annak a rövid reneszánsz-szerű eseménynek ami az utóbbi másfél, két évet jellemezte.

Újfent kezdünk belecsúszni a lassú poshadás émelyítően meleg ölelésébe.
Ha lett volna akarat, és szándék, ezt a kedvező időszakot ki lehetett volna használni.
Ám már nyilvánvaló, hogy azon a bizonyos citromon még facsarni kívánnak párat, aztán az egészet elhelyezik a jól megérdemelt helyére:
A kukába.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Magyarán a kedves fejlesztők megerősítették az affelőli gyanakodásunkat, hogy magasról tojnak az elvégzett munka minőségére.
Én értem, hogy a gyors, olcsó, és rendes munka szentháromság közül a gyakorlatban mindig csak kettőt lehet érvényesíteni, de ez a munka se nem rendes, se nem gyors, és nekünk játékosoknak végképp nem olcsó.
Hogy nem túl lovagias megoldás az egészen biztos, de őszintén, ha tegyük fel "t" idő ráfordítással lehetne ezt a követelményt kiszedni a tárgyból és ezt a "t" időt egy ennél hasznosabb dologba fektetik, akkor "megéri" a játékban benne hagyni eme feltételt.

Két hetente elénk raknak mindig valamit, aminek a minősége szignifikánsan csökken, frissítésről frissítésre. Mostanában mindig van valami nevetséges, és kifejezetten igénytelen "bug".
Persze legalább az őzgida, meg a gyíkizé illeszkedik a keretbe.
Hatalmas nagy vicc ez az egész játék.
Ezzel nem értek egyet, szerencsére (olyan szempontból, hogy az tényleg "egyedi" [khm] volt) az előző frissítés az valóban derekasan kilógott a sorból, de ha már csak a karakterek számát hasonlítjuk össze a 2.172-t a 2.173-mal akkor kiderül, hogy a mostani egészen biztosan nem lehet csökkenés. A vizuális hiba eredete @Mandarinrece -től valamint jómagamtól ered :D Valóban nem egy eget-rengető bug, de mivel nem tökéletesen illeszkedtek a keretbe, ezért - akárhogy is nézzük - hibáról van szó. A probléma inkább ott van, hogy ennek a külön javítását ki kell emelni, nem pedig csak zárójelben történik a kijavítása.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Hogy nem túl lovagias megoldás az egészen biztos, de őszintén, ha tegyük fel "t" idő ráfordítással lehetne ezt a követelményt kiszedni a tárgyból és ezt a "t" időt egy ennél hasznosabb dologba fektetik, akkor "megéri" a játékban benne hagyni eme feltételt.


Ezzel nem értek egyet, szerencsére (olyan szempontból, hogy az tényleg "egyedi" [khm] volt) az előző frissítés az valóban derekasan kilógott a sorból, de ha már csak a karakterek számát hasonlítjuk össze a 2.172-t a 2.173-mal akkor kiderül, hogy a mostani egészen biztosan nem lehet csökkenés. A vizuális hiba eredete @Mandarinrece -től valamint jómagamtól ered :D Valóban nem egy eget-rengető bug, de mivel nem tökéletesen illeszkedtek a keretbe, ezért - akárhogy is nézzük - hibáról van szó. A probléma inkább ott van, hogy ennek a külön javítását ki kell emelni, nem pedig csak zárójelben történik a kijavítása.

2019 óta várjuk az új tartalmakat.
Azóta nem hogy mi, de még te, a CM, sem lett tájékoztatva az égadta világon semmiről.
Van egy olyan megérzésem, hogy az egész nagy frissítés egy ordas nagy kamu, csak arra szolgál, hogy azt a kevés játékost az erre irányuló reménnyel itt tartsa.
Csak ez egyre több játékosnak esik le, és az egy dolog, hogy megszoktuk azt, hogy a játék ócska, de az, hogy hazudik, egy szívderítő feature :)
 

Winnetuu

Active Member
Arra a szürke övre várok 5-6 éve, köszönöm szépen!

Itt a nagy update gyerekik, örvendjünk!
Nem kell ezen meglepődni, többség belenyugodott már ebbe. 12 éve ez megy, évente 4-5x eventeken új szetteket tesznek be. Most viszont ha a lószettek tényleg prémiumért lesznek ezentúl akkor fejlődtek gondolkodásban a fejlesztők és a zsebükre is gondolnak. Magyarán pay to win-t csinálnak az ebből amúgy is népszerűtlen játékból amit valljuk be többnyire a régi játékosok tartanak életben.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
inkább arról beszéljünk, hogy mi a helyzet az erődharc bajnokságos cuccokkal amikből @.XelioX. nem kap semmit ? XD
Ebben a hozzászólásomban írtam róla, jelenleg nagyon úgy látom, hogy a 2.174-es frissítés keretein belül a tárgy adatbázisunk bővül ezen négy tárggyal.

Nem kell ezen meglepődni, többség belenyugodott már ebbe. 12 éve ez megy, évente 4-5x eventeken új szetteket tesznek be. Most viszont ha a lószettek tényleg prémiumért lesznek ezentúl akkor fejlődtek gondolkodásban a fejlesztők és a zsebükre is gondolnak. Magyarán pay to win-t csinálnak az ebből amúgy is népszerűtlen játékból amit valljuk be többnyire a régi játékosok tartanak életben.
Minden évben szoktak lenni olyan szettek, melyek csak aranyrögért megvásárolhatóak, tavalyi évhez hasonlóan idén is az aktuális húsvéti évi szettekhez érkezik egyfajta "kiegészítésként" a lószett aranyrögért cserébe.
 

gameR29

Veterán
Köszönjük az újabb újdonságokkal teli, tartalmas, minden régi, és új (feltéve, hogy még vannak ilyenek) játékost megmozgató frissítést.

Legalább a Perry fegyverszett bónuszát meghagyhatták/meghagyhattátok volna, ha már a jobbos (sebzése) ily gyengére sikeredett...


Ebben a hozzászólásomban írtam róla, jelenleg nagyon úgy látom, hogy a 2.174-es frissítés keretein belül a tárgy adatbázisunk bővül ezen négy tárggyal.
Így a verseny/esemény vége után több mint egy hónappal lassacskán itt lenne már az ideje...
 
Fent