Kibeszélő 2.172-es frissítés

Lacx

2x
Speed győztes 2022
A lényeg, hogy minden más szépen beillik a
attention.png
játék kinézetébe, és nem találkozik
attention.png
vele a játékosok nagyrésze napi szinten
attention.png
600.000-szer
Na jooo ezen nagyon jot nevettem :lol: szerencsére a scriptednek köszönhetően csak telón kell elviselni... :up: bár gondolkoztam már azon ahányszor felrekattintok mindig elküldöm a jelentést (csak így a magyar csapattal csesznék ki, ők meg nem tehetnek arról milyen szerencsétlenek ott Hamburgban... :) )
 

krisz1212

Active Member
Napi rutin: Meeting, reggeli, átgondolni mit is kéne csinálni, ebéd, megnyitni a fejlesztéshez a programokat, loginelni mindenhova, de mire ez végbemegy sok óra, szóval inkább wc/kávészünet, és munkanap vége. Kövi nap repeat.

U.i.: Heti 1 nap bevállalni túlórát, ahol az adatbázisban átirják pár cucc értékét.

Igazából tipikus kezdőmunka webfejlesztéhez junioroknak :D
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Napi rutin: Meeting, reggeli, átgondolni mit is kéne csinálni, ebéd, megnyitni a fejlesztéshez a programokat, loginelni mindenhova, de mire ez végbemegy sok óra, szóval inkább wc/kávészünet, és munkanap vége. Kövi nap repeat.

U.i.: Heti 1 nap bevállalni túlórát, ahol az adatbázisban átirják pár cucc értékét.

Igazából tipikus kezdőmunka webfejlesztéhez junioroknak :D

Ismerek egy SoDi becenéven futó sztárprogramozót, rengeteg shaját megoldást ismer, amik csak úgy fho.. szóval hozzák a pénzt.
Jelenleg ha jól tudom munkanélküli.
Szerintem a munkájának a minősége tökéletes összhangban lenne a játékkal.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ismerek egy SoDi becenéven futó sztárprogramozót, rengeteg shaját megoldást ismer, amik csak úgy fho.. szóval hozzák a pénzt.
Jelenleg ha jól tudom munkanélküli.
Szerintem a munkájának a minősége tökéletes összhangban lenne a játékkal.
Lehet Goldának van egy eltitkolt lánya is, nem gondolod? Megmagyarázna sok mindent ami jelenleg itt van.
 
Fent