Kibeszélő 2.164-es kibeszélő

Deleted User - 779988

Vendég
Mint hogy elejét vegyem a további civódásnak kettő észrevételem lenne
1.) Magad dobtad magasra a labdát egy élc, melyet te provokáltál ki, így nem illene ezen semmi képen megsértődni
2.) Nemrégiben írtad, hogy te bele éled magad egy szerepet itt, mely állításod szerint nem mindenki számára szerethető, nos ez a kritika, annak a szerepnek szolt véleményem szerint.

Kezd óvodás szintre süllyedni a fórum társalgás, és az érzelmi küszöb is. Minden hozzá szólás valakinek provokáció vagy sértés. Ez egy 16 éven felülieknek szoló játék, így kéretik ezt a fórum megnyilvánulásokban is szem előtt tartani.
De anya, ő kezdte... :oh:
 

Dr. Spellbomb

Former p2w
Film Killer Zoli GIF - Film Killer Zoli Beer GIFs
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Mint hogy elejét vegyem a további civódásnak kettő észrevételem lenne
1.) Magad dobtad magasra a labdát egy élc, melyet te provokáltál ki, így nem illene ezen semmi képen megsértődni
2.) Nemrégiben írtad, hogy te bele éled magad egy szerepet itt, mely állításod szerint nem mindenki számára szerethető, nos ez a kritika, annak a szerepnek szolt véleményem szerint.

Kezd óvodás szintre süllyedni a fórum társalgás, és az érzelmi küszöb is. Minden hozzá szólás valakinek provokáció vagy sértés. Ez egy 16 éven felülieknek szoló játék, így kéretik ezt a fórum megnyilvánulásokban is szem előtt tartani.

Szeretem a pártatlan, objektív állásfoglalást, különösen azért, mert ilyenkor nem a másikra mutogatunk, hanem mindenki viseli a saját tetteinek/írásainak a következményeit, függetlenül attól, hogy mit írt a másik. Persze ez csak akkor lehetséges, ha a szabályok mindenkire egységesen vonatkoznak. Feltételezem, hogy így van, ezért nyugodtak lehetünk.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Szeretem a pártatlan, objektív állásfoglalást, különösen azért, mert ilyenkor nem a másikra mutogatunk, hanem mindenki viseli a saját tetteinek/írásainak a következményeit, függetlenül attól, hogy mit írt a másik. Persze ez csak akkor lehetséges, ha a szabályok mindenkire egységesen vonatkoznak. Feltételezem, hogy így van, ezért nyugodtak lehetünk.
Mindig örömmel tölt el, ha a sok közül néha-néha meglátok egy-egy embert, aki szintén elveti a személyeskedés minden formáját, és csupán a cselekedetekre összpontosít. Ezek azok az emberek, akikkel előre haladhatunk, és nem visszafele. Remélem egyre többen fogják ezt az utat választani a jövőben. Tudom, hogy ez a jó irány, hiszen a West közössége veletek jobb is, nem csak több!

Szerk.: Bocsi, a #kappa lemaradt. Remélem senki se hitte el, hogy támogatom a megmondó embereket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szeretem a pártatlan, objektív állásfoglalást, különösen azért, mert ilyenkor nem a másikra mutogatunk, hanem mindenki viseli a saját tetteinek/írásainak a következményeit, függetlenül attól, hogy mit írt a másik. Persze ez csak akkor lehetséges, ha a szabályok mindenkire egységesen vonatkoznak. Feltételezem, hogy így van, ezért nyugodtak lehetünk.

Mindig örömmel tölt el amikor valaki objektív mércék alapján, önön kiválósága tudatában értékítéletet fogalmaz meg a játékosközösségen belül. Nem egymásra mutogatunk, hanem a tettek, és tiszta tények talaján vitázunk, hogy az igazság legapróbb részlete is napvilágot lásson.
Ezek a játékosok a magyar The-West Közösség erkölcsi támpillérei, velük nem csak több a játék, hanem jobb is!
 

Robert117

Legendary player (Retired)

Jelmagyarázat (avagy a látható "szereplők" nevei) :
Jobb oldalon: Kappa, a provokáló, jól megmondó
Bal oldalon: Multi, a mindenre reagáló erkölcsi támpillér
A kerítés Fórum, ami mellett Kappa és Multi szokott kommunikálni.
Aki elhúzza a kerítést: a Rendőr, aki óvja az utca nyugalmát
(És hogy honnan tudom mindezt? Én készítettem a felvételt.)

Kieg.: Gondos operatőr lévén a felvétel előtt, közben és után is gondosan körültekintettem a helyszínt, más nem volt jelen. Pedig biztos lett volna még aki szerepelni akart volna. De ez itt most Kappáról és Multiról szólt. A többi csak bulvár. Talán majd máskor...
 
Utoljára szerkesztve:

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Jelmagyarázat (avagy a látható "szereplők" nevei) :
Jobb oldalon: Kappa, a provokáló, jól megmondó
Bal oldalon: Multi, a mindenre reagáló erkölcsi támpillér
A kerítés Fórum, ami mellett Kappa is Multi szokott kommunikálni.
Aki elhúzza a kerítést: a Rendőr, aki óvja az utca nyugalmát
(És hogy honnan tudom mindezt? Én készítettem a felvételt.)


Jelmgyarázat (avagy a nem látható "szereplők" nevei) :

Háttérben: Az ápolók futnak a "kameraman" után, aki megint köntösben ment operatőröset játszani a sintértelepre.
(És hogy honnan tudom mindezt? Én vagyok az egyik ápoló.)
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag

krcsirke

el pollo diablo
Azért az mindenesetre elég érdekes, hogy az új szintes bónusznak köszönhetően ez a nadrág alacsony szinten kevesebb pontot ad most, mint a frissítés előtt. Nem hinném, hogy valóban ez volt a cél.

Ha 17-es szinten továbbra is a régi +3 erő és ügyesség, +1 mozgékonyság és +2 karizma lenne, tehát kb szintenként +0,15 erő és ügyesség, +0,1 mozgékonyság és +0,05 karizma lenne nagyjából akkor ez 150-es szinten már 23 erő és mozgékonyság, 15 karizma és 8 mozgékonyság lenne, ami szerintem picit soknak tűnhetett a fejlesztőknek.

Részemről rendben lenne ha kb fele/harmada értékét adná mint amit leírtam 150-es szinten, nem hinném jelenleg túl nagyon felborítaná az egyensúlyt, mivel nem fejleszthető a nadrág.
 
Fent