Kibeszélő 2.161-es frissítés

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Üdv!
Lenyomtam 3.5 évet kb.
Még párat le akartam, de inkább elbúcsúzok!
Nem részletezem miért, de nem tévedtem el, hogy pont egy ilyen kibeszélőben teszem ezt!
És nem véletlenül pont ebben a kibeszélőben!
Jó játékot nektek!
Üdw: Rip


Szervusz!

Személy szerint teljes mértékben megértem a döntésedet, sokan voltak, már akik hasonlóképpen határoztak, mindannyiuk megérdemelte volna, hogy ne kelljen búcsúzniuk és láthassák a Nagy Frissítések legfrissebb verziószámát... Ami szerintem már tényleg eléggé közel van.... kb, mint krisztus második eljövetele xD Viccet félretéve szeretnélek marasztalni, hiszen Te is megérdemled, hogy láthasd, majd a megváltó frissítést, azonban ha döntésed végleges és semmi nem tántoríthat el a törlés folyamatának megkezdésétől akkor szeretnék csapatunk nevében IS és a magam nevében is boldog szép életet kívánni a továbbiakban. Ne feledd mindannyiunk érdeke, hogy egymás játékát boldogítsuk, de minden esetben sajnálatos, ha egy játékos a játék befejezése mellett dönt.

Köszönöm, ha ezt végig olvastad Rip barátunk.

Tisztelettel:

Krisz
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sokkal több bevételt eredményezne a kevés világ. Hosszútávon biztos.

De az INNOGames sose volt arról híres, hogy jó döntéseket hozzon. Ennek vagyunk áldozatai mind. A játék, a fejlesztők, és mi játékosok.

Hiába minden. Felesleges energia az új ötletek kidolgozása. Ha a fejlesztőknek szüksége lenne ilyenre, majd szólnak. Így is több száz korrekt javaslat lett már feléjük elküldve.

Minden ami maradt, az a remény. Talán jön egy nagy frissítés. Ami talán megoldást nyújt. Őszintén, ha az se hoz újat, én is abbahagyom. De a végtelenségig se fogok várni rá.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Sokkal több bevételt eredményezne a kevés világ. Hosszútávon biztos.

De az INNOGames sose volt arról híres, hogy jó döntéseket hozzon. Ennek vagyunk áldozatai mind. A játék, a fejlesztők, és mi játékosok.

Hiába minden. Felesleges energia az új ötletek kidolgozása. Ha a fejlesztőknek szüksége lenne ilyenre, majd szólnak. Így is több száz korrekt javaslat lett már feléjük elküldve.

Minden ami maradt, az a remény. Talán jön egy nagy frissítés. Ami talán megoldást nyújt. Őszintén, ha az se hoz újat, én is abbahagyom. De a végtelenségig se fogok várni rá.
Belegondolsz, ott vagy fejlesztőként és nem kell meghajtanod magad és ezért kapsz német minőségű fizut.
Kinek nem érné meg...
 

Finley

Member
Szervusz!

Személy szerint teljes mértékben megértem a döntésedet, sokan voltak, már akik hasonlóképpen határoztak, mindannyiuk megérdemelte volna, hogy ne kelljen búcsúzniuk és láthassák a Nagy Frissítések legfrissebb verziószámát... Ami szerintem már tényleg eléggé közel van.... kb, mint krisztus második eljövetele xD Viccet félretéve szeretnélek marasztalni, hiszen Te is megérdemled, hogy láthasd, majd a megváltó frissítést, azonban ha döntésed végleges és semmi nem tántoríthat el a törlés folyamatának megkezdésétől akkor szeretnék csapatunk nevében IS és a magam nevében is boldog szép életet kívánni a továbbiakban. Ne feledd mindannyiunk érdeke, hogy egymás játékát boldogítsuk, de minden esetben sajnálatos, ha egy játékos a játék befejezése mellett dönt.

Köszönöm, ha ezt végig olvastad Rip barátunk.

Tisztelettel:

Krisz
ezzel csak az a baj, hogy már majdnem másfél éve nagyon közel van az az óriási fejlesztés, aztán sehol semmi
 

Mr. T.

THE DEVIL
Az oké hogy mindenki erre a reménytelen frissítésre vár, de mi van akkor ha olyan rossz lesz ez a nagy frissítés, hogy csalódik az egész közösség?
Mert simán a visszájára is elsülhet a szintemelés pl. :D

Mindig lesznek, akik csak kicsit csalódnak és nem törölnek.. lehet, h páran abbahagyják, de számottevő anyagi kiesést nem fognak okozni az Inno-nak..
s amíg nem ráfizetéses az egész, addig fogják tolni az olykor minimális frissítést, a hibás kalandokat, stb..
 
Fent