Kibeszélő 2.157-es frissítés

Kanyim

Veteran Member
Ez az Aratási idő és Aratási ünnepség előkészületei ezek most csak ismételhető kalandok ugye ? Mármint ha már anno megcsináltam és meg is kaptam értük az eredményt akkor most semmi újat nem adnak. (teljesitmény pont, eredmény stb.)
Csak mert hát na ennyi óram elót és alvást nem csinálnék ilyen minimális jutalmakért a fölösbe.
 

Trawers

Well-Known Member
A fejlesztésekkel kapcsolatban - lehet azért tart ilyen sokáig a bejelentés, mert megint video készül, mint a múltkor. Remélem nem , mert csak az fél év csúszás!. Wikis képes szöveges formában bőven elég lesz, mert csak a tartalma fontos.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ez az Aratási idő és Aratási ünnepség előkészületei ezek most csak ismételhető kalandok ugye ? Mármint ha már anno megcsináltam és meg is kaptam értük az eredményt akkor most semmi újat nem adnak. (teljesitmény pont, eredmény stb.)
Csak mert hát na ennyi óram elót és alvást nem csinálnék ilyen minimális jutalmakért a fölösbe.
Szia! Igen, az egyetlen új kaland az Az aratók élete. Az aratási idő és az aratási ünnepség előkészületei kalandok teljesítését követően nem jár érte ismételten teljesítménypont vagy eredmény sem.
 
Fent