Kibeszélő 2.155-ös frissítés

Deleted User - 779988

Vendég
Kedves Játékosok,

Ide várjuk a hozzászólásaitokat a frissítéssel kapcsolatban.

Üdvözlettel,
A The West Csapata
Ez minden kétséget kizáróan egy frissítés. De mintha hiányozna belőle a... tartalom. :hmf:

Aki pedig jönne, hogy "huhu, felsők átírása", ne már. Azt még megértem, hogy a kalapoknál lassan haladtak. Egy bizonyos szisztéma alapján átírni a cuccokat. Ezt kitalálni és pontosan megvalósítani valóban lehet heteket igénybe vevő dolog.

De ezen már túl vagyunk. Most már haladni kellene ezekkel a szaros átírásokkal...
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Valóban elszomorító, és csalódáskeltő. Már a játékosok érezhetik kínosnak a készítők helyett, hogy ilyen "frissítéssel" szúrják ki a szemüket.

Hibajavításként kaptunk egy kalandsori szövegformázást. Frissítés és újdonság alatt meg egy további hibajavítást?
A régi felszerelések korrekciója/felzárkóztatása már így is éves távlattal mérhető késésben van.
A kalapoknál(tegyük hozzá, hogy még azokkal is csak részben végeztek) még elnéztem, hogy biztosan nehéz nekik; nem tudják hogy kell átírni, ki kell tanulni ennek az átírását a programozásban, és túl nagy kihívás nekik megfelelő értékeket megállapítani. Magam sem oldanék meg mindig gyorsan olyan dolgot, amihez nem értek, szóval feléjük se támasztottam ilyen elvárást.
Viszont! A kalapoknál volt idő kitanulni, hogy "mi, merre, hány méter". Erre két hetente jön egy korrekció 29 felszereléssel, amit megcsináltak. Az alig több mint napi 2!! Jó, hogy nem két naponta érkezik frissítés, hogy beraknak +1 kabátátírást... Hova süllyednek már? Ki érzi még kínosnak? Azok valószínűleg nem, akiknek igazán annak kellene...

Miért dühítik ezekkel továbbra is azokat a játékosokat, akik még az ilyen húzások ellenére is kitartottak/kitartanak mellettük?

Javaslat 1: Ha nem tudnak gyorsabban haladni, hozzáértőket kellene alkalmazni, akik napi 2-nél eredményesebbek tudnának lenni.
Javaslat 2: Több száz felszerelésről van szó, ne tökölésszenek már 30 darabosával. Hozzák be egyben! Az se baj, ha így többet kell várni, mert eddig is sikerült éveket kibírni, most az újabb néhány év már meg sem kottyanna, kivárjuk csak oldják meg rendesen. (Vagy legalább adott felszerelés-kategóriát egyben rakják be.)
Javaslat 3: Az utólagos korrekciót ne tüntessék fel frissítésként, mert félrevezethet egyes játékosokat. A frissítések és újdonságok részben legyenek csak a frissítések és az újdonságok. Nem gondolom, hogy a korrigálásnak ebben a részben lenne a helye.
 

bobojsza

Well-Known Member
Örülök, hogy mindenki megdolgozik a pénzéért :)
Olyan felszereléssel foglalkoznak amik egy event után még 10es szinten nincs használva...
Az ígért nagyobb volumenű frissítésekről mikor lesz info?
ezek csak kenegetések, a vicc kategóriába tartoznak..
 

Benjamni20

Active Member
Valóban elszomorító, és csalódáskeltő. Már a játékosok érezhetik kínosnak a készítők helyett, hogy ilyen "frissítéssel" szúrják ki a szemüket.

Hibajavításként kaptunk egy kalandsori szövegformázást. Frissítés és újdonság alatt meg egy további hibajavítást?
A régi felszerelések korrekciója/felzárkóztatása már így is éves távlattal mérhető késésben van.
A kalapoknál(tegyük hozzá, hogy még azokkal is csak részben végeztek) még elnéztem, hogy biztosan nehéz nekik; nem tudják hogy kell átírni, ki kell tanulni ennek az átírását a programozásban, és túl nagy kihívás nekik megfelelő értékeket megállapítani. Magam sem oldanék meg mindig gyorsan olyan dolgot, amihez nem értek, szóval feléjük se támasztottam ilyen elvárást.
Viszont! A kalapoknál volt idő kitanulni, hogy "mi, merre, hány méter". Erre két hetente jön egy korrekció 29 felszereléssel, amit megcsináltak. Az alig több mint napi 2!! Jó, hogy nem két naponta érkezik frissítés, hogy beraknak +1 kabátátírást... Hova süllyednek már? Ki érzi még kínosnak? Azok valószínűleg nem, akiknek igazán annak kellene...

Miért dühítik ezekkel továbbra is azokat a játékosokat, akik még az ilyen húzások ellenére is kitartottak/kitartanak mellettük?

Javaslat 1: Ha nem tudnak gyorsabban haladni, hozzáértőket kellene alkalmazni, akik napi 2-nél eredményesebbek tudnának lenni.
Javaslat 2: Több száz felszerelésről van szó, ne tökölésszenek már 30 darabosával. Hozzák be egyben! Az se baj, ha így többet kell várni, mert eddig is sikerült éveket kibírni, most az újabb néhány év már meg sem kottyanna, kivárjuk csak oldják meg rendesen. (Vagy legalább adott felszerelés-kategóriát egyben rakják be.)
Javaslat 3: Az utólagos korrekciót ne tüntessék fel frissítésként, mert félrevezethet egyes játékosokat. A frissítések és újdonságok részben legyenek csak a frissítések és az újdonságok. Nem gondolom, hogy a korrigálásnak ebben a részben lenne a helye.

Mindennel egyetértek, a hármas javaslatot kivéve. A magyar fordítás megtévesztő, ugyanis itt frissítésről van szó, de angolban ez csak "changelog", tehát a változtatások naplója. Szerintem helyük van a korrekciónak is a changelogokban, viszont amikor a frissítés lényegében nem is frissítés, akkor tényleg csak ócska, felhigított marketingnek néz ki.

Valami olyan munkafolyamatot tudok elképzelni, hogy ezt még úgy tavaly kidolgozták (az összes átírást), és akkor kiszámolták, hogy X dátumig mennyit kell kétheti rendszerességgel adagolniuk, hogy legyen cirkusz és kenyér a népnek, és ne mondhassák, hogy nincs semmi.

Gondolj a két bites játékosokra is, akiknek kihívást jelent az a 20-30 újradolgozott item kielemzése!!!
Ha alattam menne a The West, akkor mindenképp lenne egy adatbázis a régi és új értékekről, hogy transzparensebb legyen a folyamat, de gondolom ez is max. odáig jut el, hogy önkéntes alapon valaki bepötyögi a wikibe, ha nagyon unatkozik. #forprofit (Egyébként jogos.)
 

*-Krisz-*

Member
Ráadásul még a semmit is teljesen logikátlanul csinálják. Mi értelme annak, hogy a neves cuccok megnövelés után rosszabbak, mint a boltban kapható sima cuccok értékei? A simákat sokkal magasabbra lehet húzni... Ha a neveseknek adtak volna nagyobb szorzót, akkor gyűjtögetésen kívül talán még fejleszteni is megérte volna stb.
 
Enzo Kormányzó Úr beleegyezik a frissítésekbe El Dorado világon?
Határozottan nem, El Doradonak nincs szüksége több kamu frissítésre! Balanszolt kasztokat akarunk, és nem mindig ütős-térős full noob fellépős taktikás szetteket! Ingyenes kasztváltást akarunk hozzá pontozó italt és csökkentsék 300-ra a maximális párbajszintet! Emellett nem akarunk több rögös szettet sem! El Dorado független és elhatárolódik az emberek átverésétől.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok,

A kimaradt kalapok majd a vegen lesznek fejlesztve? Vagy azoknak mar annyi?

Udv Pimpa
Egyelőre a kalapokról áttérünk az egyéb ruházatokra, elképzelhető hogy még visszatérünk a kimaradt kalapok átdolgozásához, de nem tudom megmondani neked, hogy ez mikor fog megtörténni.
 
Fent