Kibeszélő 2.154-es frissítés

Trawers

Well-Known Member
Nem nem tetszenek! A játék alig jutalmaz, minden a régiben maradt, áll az egész! Unalomig ismételt ismétlődések, ezért döglödik az összes világ! Mostanra már igérgetés sem maradt az innótól!
 

Deleted User - 779988

Vendég
Nem nem tetszenek! A játék alig jutalmaz, minden a régiben maradt, áll az egész! Unalomig ismételt ismétlődések, ezért döglödik az összes világ! Mostanra már igérgetés sem maradt az innótól!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kedves Játékosaink,

A frissítéssel kapcsolatban ezen topicba várjuk hozzászólásaitokat, véleményeiteket.

Üdvözlettel,
A The West Csapata
Továbbra is szeretném, ha a frissítések bejelentése legalább 24 órával annak megtörténte előtt lenne. Tény, ez csak egy bugfix, de akkor is.
 

Kanyim

Veteran Member
Még néhány fránya sál felskálázására se tellett ? Mibe került volna még hozzácsapni kb 5 sálat...
 

Trawers

Well-Known Member
Ilyen rosszul megírt szakma fejlesztést régen láttam. 6x3 napja nem sikerült 1 szintet lépnem a munkában. Tudom kell hozzá a rocheni (szerencsi), de akkor sem értem, hogyan, melyik évben fogom elérni a 850-es szintet. Ezt kéne javítani... nem a helyesírást.
Még mielőtt valaki megszólal, hogy ez nem hiba! de igen az, mert annak érzem!
 

Deleted User - 779988

Vendég
Ilyen rosszul megírt szakma fejlesztést régen láttam. 6x3 napja nem sikerült 1 szintet lépnem a munkában. Tudom kell hozzá a rocheni (szerencsi), de akkor sem értem, hogyan, melyik évben fogom elérni a 850-es szintet. Ezt kéne javítani... nem a helyesírást.
Még mielőtt valaki megszólal, hogy ez nem hiba! de igen az, mert annak érzem!
Sok azonnali eredményt biztosító mechanika van a játékban. Nem látom rossznak ezt. Sőt, én több random eseményt szeretnék a játékba.
 

Trawers

Well-Known Member
Sok azonnali eredményt biztosító mechanika van a játékban. Nem látom rossznak ezt. Sőt, én több random eseményt szeretnék a játékba.

Nem érted! A kevésbé aktív kovácsoknak az esélye a szakmai pontra sokkal nagyobb (sarkantyú sárga).
1 éve 1 nap többször (reggele, este) gyártok, és folyamatosan maradok le a ranglétrán (sarkantyú zöld).
 
Fent