Kibeszélő 2.153-as frissítés

S.Cruz

Well-Known Member
Miért ad a legnagyobb szintű kalap (George Custer lovassági kalapja) kevesebb pontot ugyan azokra az értékekre mint egy 50-es szinttől felvehető, boltból beszerezhető kalap (Elegáns vászonkalap)? :)

Míg előbbi ad összesen 16 tulajdonságpontot (4-et mindenre) illetve 308 képességpontot (77 kitérés; 63 célzás; 84 taktika és fellépés) addig az utóbbi jóval kisebb és egyszerűbben beszerezhető ad 6 tulajdonságpontot (3 erő illetve ügyesség) továbbá 351 képességpontot ( 77 életerő pont; 96 taktika; 89 kitérés és célzás).
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Mert egyszer valaki a béta fórumon panaszkodott az egyik frissítésnél arra hogy a kis szintű kalap sok pontot adnak. Azóta úgy látom gyengébbek a felfrissített kalapok. (nem vagyok aktív bétás, néha olvasgatom csak az ottani fórumot, de én ezt gondolom az okának...) :)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Mert egyszer valaki a béta fórumon panaszkodott az egyik frissítésnél arra hogy a kis szintű kalap sok pontot adnak. Azóta úgy látom gyengébbek a felfrissített kalapok. (nem vagyok aktív bétás, néha olvasgatom csak az ottani fórumot, de én ezt gondolom az okának...) :)

De ha a kis szintű kalapok sok pontot adnak, akkor nem az a megoldás, hogy majd a nagy meg ad kevesebbet, hanem a kicsit korrigálni és ahhoz mérten nyilván a nagyobb adjon többet. Elképzelhetőnek tartom, hogy olyasmi történt, amit írsz. Nem is lep meg, hogy a fejlesztők mellélőttek ezzel is. Sokszor volt már így, és sajnos biztos vagyok benne, hogy még több lesz belőle.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Mert egyszer valaki a béta fórumon panaszkodott az egyik frissítésnél arra hogy a kis szintű kalap sok pontot adnak. Azóta úgy látom gyengébbek a felfrissített kalapok. (nem vagyok aktív bétás, néha olvasgatom csak az ottani fórumot, de én ezt gondolom az okának...) :)
Vá-vá-várj már egy percet. Akkor a korábbi kalapok értékei változtak a frissítés óta?

@Klar ,igaz ez?

Szerk.: OBH ismét butaságokat kérdez. :c
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Vá-vá-várj már egy percet. Akkor a korábbi kalapok értékei változtak a frissítés óta?

@Klar ,igaz ez?
Nem változtak. Az újabban felfrissített kalapokra gondolok, hogy nem olyan mértékben lettek már megnövelve a kép. pontok, mint az elején a kis szintűeknél, amikor az egész elkezdődött. Ha arányosan néznénk, akkor a nagyobb szintűeknek jóval többet kellene adni, mint a kisebbeknek :D
 
Fent