Kibeszélő 2.152-es frissítés

Pogues

Active Member
Foci esemény ismételhető kaland
Kijavítottunk egy hibát, aminél az összes ismételhető kaland egyszerre jelent meg pár ember számára.

Nekem speciel eltűnt az épp folyamatban lévő " Ez egy rendkívüli esemény lesz " kaland Henrytől.
Ez vajon bug vagy feature?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nekem speciel eltűnt az épp folyamatban lévő " Ez egy rendkívüli esemény lesz " kaland Henrytől.
Ez vajon bug vagy feature?
Ahogyan @Mr. T. írta, azért tűnt el a folyamatban lévő kalandod, mivel a frissítéssel megváltozott az ismételhető kaland elérhetősége. Nagyon sajnálom, azokat a játékosokat, akik így jártak mint Te.

Erről a változtatásról én sem tudtam egészen ma délutánig, már csak akkor, amikor megváltoztattam a wiki oldalt. Igaz, már eső után köpönyeg. Elnézésed kell kérjük. :(
 
Utoljára szerkesztve:

Pogues

Active Member
Ahogyan @Mr. T. írta, azért tűnt el a folyamatban lévő kalandod, mivel a frissítéssel megváltozott az ismételhető kaland elérhetősége. Nagyon sajnálom, azokat a játékosokat, akik így jártak mint Te.

Erről a változtatásról én sem tudtam egészen ma délutánig, már csak akkor, amikor megváltoztattam a wiki oldalt. Igaz, már eső után köpönyeg. Elnézésed kell kérjük. :(
.
Ha a foci EB-t az Inno rendezné, továbbjutottunk volna...
 

Pogues

Active Member
A biztonság kedvéért gyorsan befejeztem a Christophert, hátha éjjel jön újabb frissítés...
(Mondjuk én vagyok a hülye, de ezt már többször mondtam.)
 
Fent