Kibeszélő 2.134-es frissítés

Aston*

Well-Known Member
Amúgy a 35%-ból 0,34 a 26%-ból meg 0,25 lett, tehát alapvetően kicsit félrevezető az egész, utánakérdeznétek, hogy melyik az igazi és kijavítanátok a kiírást? (manőveren látszik hogy mennyit ad)
 

Kasza1987

Veteran Member
Amúgy a 35%-ból 0,34 a 26%-ból meg 0,25 lett, tehát alapvetően kicsit félrevezető az egész, utánakérdeznétek, hogy melyik az igazi és kijavítanátok a kiírást? (manőveren látszik hogy mennyit ad)

Az ilyet úgy szeretem, mikor vki használ egy csomó scriptet, és nem úgy szerepel benne vmi ahogy a leírásban olvasható. Kapcsold ki őket és úgy nézd meg.
 

DeletedUser17202

Vendég
azt írtátok jelezzük mit kellene frissíteni, szerintem a Tövényen Kívüli szettre nagyon ráférne a frissítés mert MPI ben a Törvényen kívüli a leg roszabb szett már körülbelül. bármi jön már jobb nála.
 

gameR29

Veterán
azt írtátok jelezzük mit kellene frissíteni, szerintem a Tövényen Kívüli szettre nagyon ráférne a frissítés mert MPI ben a Törvényen kívüli a leg roszabb szett már körülbelül. bármi jön már jobb nála.
Sziasztok!

9k-s nyitásból Zsákmányt nyitottam, és A Törvényen kívüli öve volt benne. Mivel nem MPI-zek így érthető, hogy nem örültem neki. Főleg úgy, hogy 9k-ért nyithattam volna pl. kapitány kabátot, aminek valószínűleg sokkal nagyobb értéke lesz az event után mint most a törvényen kívüli övnek. De eladni sem tudom, max az utazó kereskedőnek, mivel már senki sem veszi. Nem értek az MPI-hez, de valószínűleg az eventekkel érkező új MPI-s szettek jóval jobbak a törvényen kívülinél, és így ennek a szettnek már nincsen nagyon értéke. Szerintem is ráférne egy frissítés. ;) Leszögezném még egyszer, hogy nem értek az MPI-hez, szóval nem vagyok képben az MPI-s szettek értékével, de mivel, hogy már senki sem veszi a törvényen kívüli szett darabjait, ezért gondolom, hogy már elavult a szett. Azok akik MPI-znek valószínűleg örülnének a szett frissítésének. :)

ui: kicsit hosszúra nyújtottam a mondandómat, ezért elnézést kérek.

Üdv: gamer
 

szölőcukor

Well-Known Member
Megint jól át lett gondolva ez az erődharcosdi. Csak azt nem értem még mindig, hogy miért a lengyel szerveren tesztelik ezt, úgy hogy ott is csak kicsi erődharcok voltak. Aztán most bejött mindenhova, V1, Eldó, Fló nagy erődök mennek és érdekes módon ma mindhárom szerón a védő oldal nyert. Katona toronyba ha 200k rendes ép van rakva, akkor azt konkrétan nem lehet lelőni, hisz már az uniós is kevés ahhoz, hogy eltalálj valakit a toronyban. gúdzsáb, megint jól ki lett találva ez.
 

gameR29

Veterán
Katona toronyba ha 200k rendes ép van rakva, akkor azt konkrétan nem lehet lelőni, hisz már az uniós is kevés ahhoz, hogy eltalálj valakit a toronyban.
Egyébként, hogyha a védők a tornyokat telepakolják tankokkal úgy, hogy a katona tankok a katonában foglaljanak helyet, a munkások a munkásban, egyszóval minden tank a saját karakterosztályának a tornyában helyezkedjen el. És még pár tankot tesznek a falakra is, akkor szinte teljességgel lehetetlen lesz eljutni a támadóknak a tornyokig. Ezt egyébként az OFF-okkal lehet a legegyszerűbben megcsinálni. (egy TG-ben leírja XY az OFF-oknak, hogy a saját tornyukban helyezkedjenek el, viszont, hogyha már nem jutott hely a toronyban, akkor tegye magát a torony tövébe és a jelölését a toronyba ;) ) Ezzel az egyszerű taktikával meg is nyerhetik könnyen a védők az erődharcot.

De azért azt hozzá tenném, hogy eddig még csak egy napja van bevezetve az új erődharc képlet, így még ne ítéljük teljesen el. :) De egyenlőre tényleg úgy látszik, hogy aki támadni áll annak sokkal kisebb esélye van a nyerésre mint annak aki védeni áll.

ui: amióta ez az új képlet bejött azóta, még nem nagyon voltam ON a harcokon, de addig amíg egy kicsit benéztem kb. ez ↑ jött le nekem. Ez csak az én véleményem, és holnapra lehet, hogy megváltozik, mivel még nem volt elég időnk kitapasztalni ezt az új képletet. De így, hogy már más is írt ezzel kapcsolatban, gondoltam leírom a véleményem. ;)

Üdv: gamer
 
Fent