Kibeszélő 2.133-as frissítés

Kasza1987

Veteran Member
Végre nincs hülyeség a 48k-s lnyitásoknál. Köszönöm!

Nem szeretnélek teljesen lelombozni, és bízok benne, hogy nem fog bekerülni pár dolog, de ha jobban megnézed a képet, hiányzik egy kalap a képről.
Nem az adminok hibája, így van fent béta szerveren is, javítása folyamatban, szóval van rá egy kis esély, hogy nem pont így fog kinézni az event :(
Várjuk meg róla hivatalos értesítést., utána örüljünk vagy sírjunk.

Csak óvatosan megjegyezem, köszönjük meg az inno games-nek ezt az újabb több oldalas frissítést.
 

DeletedUser17202

Vendég
nem rossz, bár szerintem ezek a csomagok hogy 25-50-100-200-400 perecet kapunk ládákból esemény harcon az nevetségesen kevés :D azt mondom 1-2-3-5-10K tételek volnának már korrektebb volna, ez jobban felcsigázna bárit is az erődharcokra mint így ezekkle a 25-50-100-200-400 as tételekkel :) maszek vélemény, d kibeszélő gondoltam beírom :D
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ilyen téren én se értem a dolgot, múlt évben 9k tüzijáték/perec/mittudoménmi jött minden event alatt 1-1 Awe harcon, most meg kaphatunk 400-at, yeeey
Sajnos igen, régen sokkal több volt erre a keret, most már nem adhatunk ilyen nagy mennyiségű eseményvalutát. :( Ettől függetlenül próbálkozunk mindig úgy variálni, hogy a jutalmak kellően érdekesen tudjanak maradni.
 
Fent