Kibeszélő 2.129-es frissítés

DeletedUser17653

Vendég
Joe bácsi idetéved :O :)

Amugy @Klar . Az, hogy eltérünk a thread tárgyától talán oka is van. Nem véletlenül jövök ide én is minden egyes kibeszéló nyitása után, hogy elkezdjek valami random hülyeségről írni, mert magáról a frissítésről nincs értelme, mivel semmit mondó. Ezért mondtam, hogy legyen 1 frissítés kibeszélője, mert csak felesleges byte-okat pocsékoltok vele a hostingtól ha minden egyes új, vagy több éves játékhibákról szól a fáma.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ohhh, Game NagyMester! :) Szerver újraindításra jó a késő esti órák bármelyike, mikor alíg vagyunk páran, vagy esetleg senki sincs a szerveren. Ha már idejét múlta a kaland akkor semmi értelme beharangozni hogy ki lett javítva a hiba, mert most már nem elérhető , jövő év áprilisig senki nem fogja észben tartani. :D
Ha naponta kétszer kidob a játék, és segítséget szeretnél kérni ez ügyben, akkor kérlek írj egy ticketet a Support rendszeren keresztül. Legtöbbször egész nap be van kapcsolva a számítógépem, a háttérben fut a West viszont ilyet sosem tapasztaltam még és nem is szabadna előfordulnia. Hirtelen arra tudok gondolni, hogy az 'Úgy látszik ma nincs szerencséd..' üzenetre gondolsz. Ez az üzenet akkor jelenik meg, ha túl sok kérést küldesz szervereink felé rövid idő alatt, gyakran ez a scriptek miatt történik. Példa kedvéért egy népszerű script(TW-Friends) használata könnyen kiválthatja ezt, mivel ez leegyszerűsíti az event valuták(pl rakéták) küldését a barátaidnak. Ez nem egy hiba, hanem egy normál szervervédelem.

Ezzel nem értek egyet, hogy attól függetlenül, hogy a kaland jelen pillanatban nem elérhető, miért ne kellene belefoglalni a changelogba amit pont a változások, hibajavítások dokumentálására hoztak létre. A hozzászólásod lekezelő részét pedig nem értem, minden játékosnak igyekszem segíteni és a kérdésére érdemi választ adni.

Joe bácsi idetéved :O :)

Amugy @Klar . Az, hogy eltérünk a thread tárgyától talán oka is van. Nem véletlenül jövök ide én is minden egyes kibeszéló nyitása után, hogy elkezdjek valami random hülyeségről írni, mert magáról a frissítésről nincs értelme, mivel semmit mondó. Ezért mondtam, hogy legyen 1 frissítés kibeszélője, mert csak felesleges byte-okat pocsékoltok vele a hostingtól ha minden egyes új, vagy több éves játékhibákról szól a fáma.
Azért döntöttünk így, mivel átláthatóbbá teszi a kibeszélőket mintha ömlesztve lennének. Még akkor is, ha nincs is miről annyit csevegni egy-egy aktuális változásról.
 
Fent