2.125-ös frissítés

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
new_changelog2_125.png


A jelenlegi terveink szerint a 2.125-ös verziófrissítés május 19-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.


fejlesztes_es_ujdonsag.png

Harcos szett
A legfrissebb IFBC nyereményszettet véglegesítettük, a bónuszai a következőek:

+0.11 Ügyesség (szintenként)
+0.11 Mozgékonyság (szintenként)
+0.6 Kitérés (szintenként)
+1.0 Rejtőzés (szintenként)
+0.6 Célzás (szintenként)
+1.0 Csapdaállítás (szintenként)
+0.09 Ügyesség (szintenként)
+0.09 Mozgékonyság (szintenként)
+0.2 Kitérés (szintenként)
+0.6 Rejtőzés (szintenként)
+0.2 Célzás (szintenként)
+0.6 Csapdaállítás (szintenként)
+0.08 Ügyesség (szintenként)
+0.08 Mozgékonyság (szintenként)
+0.4 Kitérés (szintenként)
+0.4 Rejtőzés (szintenként)
+0.4 Célzás (szintenként)
+0.4 Csapdaállítás (szintenként)
warrior_set.png


Új NPC - Angus McGuffin
Angus McGuffin egy távoli szigeten él bátyjával, Philip McGuffin-nal. Angus McGuffin egy őrült tudós, aki a növényzet vegetációjával kísérletezik. Olyan tárgyakat vásárol fel, amelyek más emberek számára haszontalanok, és arra használja fel őket, hogy meggyorsítsa a növekedés folyamatát, az időjárás viszontagságaival szemben nagyobb ellenállással bírjanak a növényei, valamint hogy növelje a termésátlagot. Angus állításai szerint a találmányainak hála a növények több termést fognak hozni kevesebb energia befektetéssel. Szerdai napon találkozhatsz vele, további információkat vele kapcsolatban hamarosan közzé fogunk tenni.
trader_NPC_big_2.png


Húsvéti leszámolás szettek
A mozdonyvezető, állomásvezető valamint a fejvadász szettje mostantól árverezhető, illetve fejleszthető.

Újdonsült mini-esemény
A közösségünk visszajelzéseit figyelembe véve elkészítettünk egy szakmás mini eseményt. Szerdán fogja kezdetét venni ez az esemény, rövidesen több információval fogunk szolgálni.
item_52030.png
item_52028.png
item_52029.png
backing_,mold_73.png


Erődharcok
Azért, hogy egyensúlyba helyezzük az erdőharcokat, a támadók maximális létszámát a következőképp alakítottuk át:
  • kis erőd: 46vs42
  • közepes erőd: 92vs84
  • nagy erőd: 130vs120
A 6:5-höz arányt most 11:10-hez arány váltja fel.

Reméljük, hogy tetszenek a változások amelyek a játékhoz érkeztek. Mint mindig, várjuk a visszajelzéseteket ebben a témában!
Üdvözlettel,
A The West Csapata
 
Fent