Kibeszélő 2.119-es frissítés

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok


Jött egy kaland elvileg a kocsmába. Titokzatos főzetet adott, ami csökkenti a párbaj tapasztalatot 10 százalékkal.
Elfogadtam, és le is zártam ezt a kalandot.
Viszont az Eredmények --- > statisztikában, a lezárt kalandjaim száma nem növekedett eggyel.
Vagy ez a kaland sima Napi kalandnak számít?



Köszi a válaszokat , és az észrevételeket előre is.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Sziasztok


Jött egy kaland elvileg a kocsmába. Titokzatos főzetet adott, ami csökkenti a párbaj tapasztalatot 10 százalékkal.
Elfogadtam, és le is zártam ezt a kalandot.
Viszont az Eredmények --- > statisztikában, a lezárt kalandjaim száma nem növekedett eggyel.
Vagy ez a kaland sima Napi kalandnak számít?



Köszi a válaszokat , és az észrevételeket előre is.

 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok


Jött egy kaland elvileg a kocsmába. Titokzatos főzetet adott, ami csökkenti a párbaj tapasztalatot 10 százalékkal.
Elfogadtam, és le is zártam ezt a kalandot.
Viszont az Eredmények --- > statisztikában, a lezárt kalandjaim száma nem növekedett eggyel.
Vagy ez a kaland sima Napi kalandnak számít?



Köszi a válaszokat , és az észrevételeket előre is.
Szia,

Kéne számolja, kérlek írnál egy support levelet is, hogy további információkkal segítsd a kivizsgálást? Köszönjük nagyon szépen az együttműködést!
 

DeletedUser17845

Vendég
Ezzel 101%ban egyet értek!
Ha nem pbzel mondjuk 3 hónapig és hetente iszod ugy van értelme, de az nagyon sok rögbe fog fájni......
Aktív pbsként nem éri meg :(

Vannak még ezen kívül praktikák, hogyan lehet viszonylag gyorsan levinni a párbajszintet. Igaz, ehhez kellenek potenciális ellenfelek, meg egy kicsit rontod a statod, de megéri, ha csak a játék élvezetéért párbajozol. :)
 

jaklee

Veteran Member
Én nem vagyok párbajos, de ha csak heti 1x lehet meginni, akkor sokat nem ér, mivel az 1 hét alatt 2x ennyi visszamegy :D

Nem is az a cél, hogy egy szinten tartsd a pb szintedet, mert akkor ugyan ott lennénk mint a 0 motis párbajozás idejében.
A lényeg kb az lenne, hogy ne kelljen évekig várni hogy lemenjen a pb szint, mindezt úgy, hogy az aktív párbajosok ne tudjanak rendszeres lötyi fogyasztással olyan pb szinten maradni, ahonnan a nem pb-s, 150-es karikat tudják ütni.

Egyébként magasabb szinten több párbaj tp-t csökkent a lötty, tehát lehet 400 szint körül tudsz stagnálni, de utána nem számolok, annyira nem izgat. 10 éve még belefektettem volna ezt az 5 percet a számolásba. Na de ez meg már off-topic kicsit :D
 

csacsi2

Member
Nem is az a cél, hogy egy szinten tartsd a pb szintedet, mert akkor ugyan ott lennénk mint a 0 motis párbajozás idejében.
A lényeg kb az lenne, hogy ne kelljen évekig várni hogy lemenjen a pb szint, mindezt úgy, hogy az aktív párbajosok ne tudjanak rendszeres lötyi fogyasztással olyan pb szinten maradni, ahonnan a nem pb-s, 150-es karikat tudják ütni.

Egyébként magasabb szinten több párbaj tp-t csökkent a lötty, tehát lehet 400 szint körül tudsz stagnálni, de utána nem számolok, annyira nem izgat. 10 éve még belefektettem volna ezt az 5 percet a számolásba. Na de ez meg már off-topic kicsit :D

Sajnos annyira nagyra nőtt a szettek képessége (máshogy fogalmazva annyira elértéktelenődött a pontozás!), hogy nem katonaként v. párbajosként keris cuccban esély sincs arra hogy ki ne üssenek!
szerencsére van párbajvédelem mert nagyon gyorsan el lehet így lehetenetleníteni a nem párbajos karaktereket!
Én amúgy lehet fordítva leszek bekötve és ha mindenki leviszi én maradok magasan :D
A másik ha ilyen mértékben jönnek a szettek, akkor ideje lesz újrakalkulálni a játékot! ... amit azért nem értek mert akkor miért csinálják?! egy év se kell hogy semmit ne érjenek az "új" szettek (a bolti ruhák már rég semmit), fejlesztést ez szintén kizárja (lehetenetleníti) röviden a játék igazi lényegét veszi el, ahol a te kitartásoddal, eszeddel tudsz felülkerekedni a másikon és ez igy már nem játék!
 
Fent