2.107-es frissítés kibeszélője

DeletedUser

Vendég
Hali.

Nézelődtem és kutakodtam bétán, arra lennék kíváncsi, hogy 825-ről 850-re miként lehet menni? Bétán se tudták, reméltem hátha valaki nagyobb befolyású tudja. Gondolok itt olyanra, akit érdekel és érint is a játék. :)
Végre valami jó újítás, lesz ám pezsgés. :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Hali.

Nézelődtem és kutakodtam bétán, arra lennék kíváncsi, hogy 825-ről 850-re miként lehet menni? Bétán se tudták, reméltem hátha valaki nagyobb befolyású tudja. Gondolok itt olyanra, akit érdekel és érint is a játék. :)
Végre valami jó újítás, lesz ám pezsgés. :)

Szia,

Már továbbítottam a központnak a problémát, várom a választ. Amint többet tudok visszajelzek, addig is szíves türelmetek kérem!
 

Kasza1987

Veteran Member
Szia

Az ötlet teljesen jó, hogy úgy szakma receptek jönnek be azonban:

Castello sajt: felesleges mert majdnem ugyan azt adja mint a Koktél.

Álomcsapda: kicsit kevés 10% regenáció prémium nélkül 3,3 prémiummal 4,95

Kereső és Rejtett bomba szinte ugyanaz,
Lovassági szablya: tudnám ki találta ki ezt a teljesen gyenge dolgot, semmire se lehet használni.

Páncél a hátasnak: Megint megkapta a istálló mester a versenykocsit, csak más néven, ugyan ezt a képességű terméket már gyártsa, arról nem beszélve, hogy lámpás is 300% sebességet ad.
Bőrkabát: Egy újabb felesleges gyenge termék.

Gyümölcskoktél, Orvosság kínok ellen,Edzett acél, Öv szíjakkal:

Ezt a beszélgetést el kell képzelni: Fejlesztő és programozó.
-Mi legyen még tárgy buffnak?
-Legyen párbaj sebzés, és párbaj motiváció buff?
-Felesleges, legyen inkább regeneráció.
-De még is mennyi?
-Kb 500% elég lesz.
-A másik 3 kasztnak mi legyen a buffja?
-Legyen az is 500% regenáció.
-Nem lesz felesleges 4 szer ugyan az a buff?
-Mmmm tényleg! Akkor ma már ne kínlódj vele, holnap találunk ki ujjat, amire a játékosoknak szüksége van.
-De ma be kell fejezni.
-Akkor tudod mit ne legyen árverezhető.
-Rendben van.
 

DeletedUser17948

Vendég
Hali.

Nézelődtem és kutakodtam bétán, arra lennék kíváncsi, hogy 825-ről 850-re miként lehet menni? Bétán se tudták, reméltem hátha valaki nagyobb befolyású tudja. Gondolok itt olyanra, akit érdekel és érint is a játék. :)
Végre valami jó újítás, lesz ám pezsgés. :)
Kedves Mortalcombat!

A központ a következő választ adta erre:
"Ez nem hiba, csak előkészítés a jövőbeli gyártható termékekre.

Legutóbb a limitek ugyan azok voltak, mint a termékek, és a játékosok nem tudtak pontokat gyűjteni még akkor sem, amikor zöld vagy sárga (arany) színű lett volna a gyártás. Aztán új recepteket készítettünk és felemeltük a mesterségpontokat 600-ról 700-ra. Ez azt jelentette, hogy néhány recept zöld lett (így kaphattál plussz pontokat), még akkor is, ha már 700 mesterségpontod lett.

Ezen kívül a jövőben újabb, az erődharchoz kapcsolódó recepteket szeretnénk készíteni (valószínűleg ellenállást adót)"


Tehát egyrészt lesznek még receptek amikoris tovább lehet majd jutni, másrészt ha jól értelmezem, hagytak egy "kifutást", hogy biztosan be lehessen gyűjteni az összes (jelenlegi) mesterségpontot :)

Üdv:
Kacsa
 

DeletedUser

Vendég
Szia Kacsa,

Köszi a választ! :)

Esetleg valami párbajos buff erősítés is jól jönne a polírozókő helyett. :) A kovácsnak berakhatták volna az egyik erőd buff helyett, ha már szinte ugyanazt tudják.. Szegény istálósokkal meg úgy kicsesztek, nem tudom mi akart lenni az elképzelés.. Lehet megint fogadásból készült a frissítés :) Összecsapott munka, mint anno általános iskolában a szünetben lemásolt házi feladat.. :)
 

DeletedUser17113

Vendég
Sziasztok!

Felmerül bennem a kérdés...ezt úgy kell jelezni a központnak?? Ennyire nem ismerik a Westet??? Meg se nézték mikor összeállították a szükséges cuccokat,hogy egyáltalán eladható-e? Roppant érdekes...

Üdv. dagály
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok!

Felmerül bennem a kérdés...ezt úgy kell jelezni a központnak?? Ennyire nem ismerik a Westet??? Meg se nézték mikor összeállították a szükséges cuccokat,hogy egyáltalán eladható-e? Roppant érdekes...

Üdv. dagály

Kedves dagály,


Mivel ott is emberek dolgoznak, hibázhatnak. Ezért szíves elnézésetek és megértésetek kérjük.
Nagyon hálásak vagyunk a gyors visszajelzésekért, mert így az ilyen apró hibákat is gyorsan tudjuk orvosolni nektek köszönhetően.
 

DeletedUser17988

Vendég
Nézegettem a 750-es termékeket. Az istállómesteres Öv szíjakkal (+500% regeneráció) termékhez kell pehelykönnyű bőr, amit heti egyszer lehet gyártani. Az összes többi "kasztnak" a +500% regenerációt adó termékéhez ha jól láttam nem kell olyan termék, amit csak heti egyszer lehet gyártani. Ez számomra kicsit unfairnek tűnik..
 

DeletedUser8504

Vendég
Nézegettem a 750-es termékeket. Az istállómesteres Öv szíjakkal (+500% regeneráció) termékhez kell pehelykönnyű bőr, amit heti egyszer lehet gyártani. Az összes többi "kasztnak" a +500% regenerációt adó termékéhez ha jól láttam nem kell olyan termék, amit csak heti egyszer lehet gyártani. Ez számomra kicsit unfairnek tűnik..
minden kaszt +500% regen terméke csak heti egyszer gyártható
 

Deleted User - 645708

Vendég
Elnézegettem az új szakmás kalandokat amiket a 750. szinttől kezdve gyártható termékekkel lehet megcsinálni. Javasolhatnám, hogy a kovácshoz tegyék még be a találj 10 aranyport 1perc alatt és a költözz át 3 világon át egy új szerverre? Esetleg még a nyalogass meg egy admin hátsót is benne lehetene arra a nagyobb az esélyem mint a mostani feltételre.

Komolyra fordítva a szót, örülnék neki - és szerintem nem csak én - ha a kovács feltételén miszerint 10 KO-t kell okozni kb 5 harc alatt, lehetne változtatni. Az összes többi szakma feltétele nem múlik ennyire a szerencsén mint ezé a szerencsétlené.

Azt már meg se említem, hogy olyan világon mint Hawaii ahol kb nincsenek harcok bármelyik szakmáé teljesíthetetlen kivéve az 5MPI-set.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Elnézegettem az új szakmás kalandokat amiket a 750. szinttől kezdve gyártható termékekkel lehet megcsinálni. Javasolhatnám, hogy a kovácshoz tegyék még be a találj 10 aranyport 1perc alatt és a költözz át 3 világon át egy új szerverre? Esetleg még a nyalogass meg egy admin hátsót is benne lehetene arra a nagyobb az esélyem mint a mostani feltételre.

Komolyra fordítva a szót, örülnék neki - és szerintem nem csak én - ha a kovács feltételén miszerint 10 KO-t kell okozni kb 5 harc alatt, lehetne változtatni. Az összes többi szakma feltétele nem múlik ennyire a szerencsén mint ezé a szerencsétlené.

Azt már meg se említem, hogy olyan világon mint Hawaii ahol kb nincsenek harcok bármelyik szakmáé teljesíthetetlen kivéve az 5MPI-set.
Kedves Pas,

Köszönjük szépen a visszajelzésed, továbbítom a központnak az észrevételed. Valóban előnyös lenne valamilyen módon kicsit változtatni rajta. :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Elnézegettem az új szakmás kalandokat amiket a 750. szinttől kezdve gyártható termékekkel lehet megcsinálni. Javasolhatnám, hogy a kovácshoz tegyék még be a találj 10 aranyport 1perc alatt és a költözz át 3 világon át egy új szerverre? Esetleg még a nyalogass meg egy admin hátsót is benne lehetene arra a nagyobb az esélyem mint a mostani feltételre.

Komolyra fordítva a szót, örülnék neki - és szerintem nem csak én - ha a kovács feltételén miszerint 10 KO-t kell okozni kb 5 harc alatt, lehetne változtatni. Az összes többi szakma feltétele nem múlik ennyire a szerencsén mint ezé a szerencsétlené.

Azt már meg se említem, hogy olyan világon mint Hawaii ahol kb nincsenek harcok bármelyik szakmáé teljesíthetetlen kivéve az 5MPI-set.


Ilyenkor szeretem a v1-es karakterem.
Kalandor+ Kovács :D
 

DeletedUser17653

Vendég
Azt már meg se említem, hogy olyan világon mint Hawaii ahol kb nincsenek harcok bármelyik szakmáé teljesíthetetlen kivéve az 5MPI-set.

Az nem baj hogy nincs harc, a nagyobb probléma ott kezdődik, hogy még mindig ott vagyunk. Magam nevében beszélek ugyan, de örülnék, ha nem ott kellene 10 ko-t csinálnom 6 nap nap alatt, hanem megtehetném más szerveren azzal a karamteremmel... Ettől függetlenül egyetértek veled :)
 

DeletedUser16573

Vendég
Nézegettem a 750-es termékeket. Az istállómesteres Öv szíjakkal (+500% regeneráció) termékhez kell pehelykönnyű bőr, amit heti egyszer lehet gyártani. Az összes többi "kasztnak" a +500% regenerációt adó termékéhez ha jól láttam nem kell olyan termék, amit csak heti egyszer lehet gyártani. Ez számomra kicsit unfairnek tűnik..
Arrol se feledkezzünk meg hogy a sarlatánon kivűl az a kovácsnak a szablyára (használhatatlan) és az istállómesternek a bőrkabátra ( az 500% regeneseket kivéve) van 4 napos lock . Viszont az adó papír egy használhato buff lehetne megfizethető áron, HA nem 4 naponta lehetne legyártani.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent