Megvalósítva 180 szint

Kasza1987

Veteran Member
Tudom nem tökéletesen írtam le a tervezett munkákat és kisebb nagyobb korrekció szükséges, Remélem tudok ma időt szakítani rá és még tudok további munkát hozzá írni. Több kereskedelmes munkát, nem terveznék, hogy legyen vmi változatosság, bár abban igazad adok a 3 lövés nem éppen legszerencsésebb munka terén. Szerencsére még ötletelési fázisban vagyunk, nem pedig végső tervezetet hozzuk létre, de kell más szemszög is mert félő, hogy részre hajló tudok lenni, mert ami nekem jó másnak már kevésbé, és mindenkinek egyformán érdekes dolgot szeretnék kialakítani.
 

Kasza1987

Veteran Member
Munkavállalás lovasgazdaként
Termék: Tulajdoni levél
Termék találat: 50%
Pénz: 1500$
Tp: 2750
Sérülés: 10%
Tárgy találás érték: 3000$
Képesség pont: kitartás, 2 lovaglás, ügyesség, írányítás
Munkapont: 1150

Munkavállalás jégszállítóként
Termék: jég kocka
Termék találat: 75%
Pénz: 3000$
Tp: 3200
Sérülés: 45%
Tárgy találás érték: 9000$
Képesség pont: szívósság, kitartás, reflex, ügyesség, úszás
Munkapont: 1500

Munkavállalás rabszolga hajcsárként
Termék: korbács
Termék találat: 20%
Pénz: 4500$
Tp: 3200
Sérülés: 10%
Tárgy találás érték: 1500$
Képesség pont: Ütőerő, kitartás , lövés, irányítás lovaglás,
Munkapont: 1400

Vapiti vadászat
Termék: Vapiti bőr
Termék találat: 75%
Pénz: 1000$
Tp: 2500
Sérülés: 20%
Tárgy találás érték: 3500$
Képesség pont: kitartás, reflex, 2 lövés, csapdaállítás

Megpróbálom ma még folytatni a munkák írását.
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Nekem is tetszik ez a felbuzdulás, mondjuk én az leszek, aki 150-ig se fog játszani egy karakterrel, annyi kitartásom van xd Nagyon jól hangzanak ezek a melók is, de nekem főleg az erődharc tp növelés tetszik, azt akár alacsonyabb szintre is be lehetne hozni, hogy tankként épes balossal is lehessen 4-5k tp-nél többet szedni :D
 

Kasza1987

Veteran Member
Munkavállalás kocsmárosként
Termék: Pénztárgép
Termék találat: 10%
Pénz: 2000$
Tp: 2000
Sérülés: 10%
Tárgy találás érték: 3500$
Képesség pont: kitartás, lövés, reflex 2 kereskedelem
munkapont: 1400

Munkavállalás vonatvezetőként
Termék: szén, fa,
Termék találat: 300-300%
Pénz: 5000$
Tp: 3500
Sérülés: 5%
Tárgy találás érték: 5500$
Képesség pont: szívosság, javítás, kézügyesség, 2 írányítás
munkapont 1200

Munkavállalás mosodában
Termék: mosogatórongy
Termék találat: 75%
Pénz: 500$
Tp: 1500
Sérülés: 5%
Tárgy találás érték: 1000$
Képesség pont: szívósság, kitartás, 2 kézügyesség, javítás
munkapont: 1100

Marha lopás
Termék: t bone steak, lasszó, tehénszarv stb
Termék találat: 250%
Pénz: 3500$
Tp: 2000
Sérülés: 35%
Tárgy találás érték: 2500$
Képesség pont: ütőerő, reflex, lövés, irányítás, állati ösztön
munkapont: 1400

Bordélyház üzemeltetése
Termék: koszos lepedő
Termék találat: 100%
Pénz: 14500$
Tp: 3000
Sérülés: 5%
Tárgy találás érték: 10000$
Képesség pont: rejtőzés, kézügyesség, irányítás, kereskedelem fellépés
munkapont 1600

Munkavállalás patkány fogóként
Termék: patkány
Termék találat: 200%
Pénz: 4000$
Tp: 3500
Sérülés: 20%
Tárgy találás érték: 500$
Képesség pont: kitartás, reflex 2 lövés 1 csapdaállítás
munkapont 1600

Víztároló építése:
Termék: pohár víz, vonatjegy. zsák pénz,
Termék találat: 25%
Pénz: 1000$
Tp: 4500
Sérülés: 20%
Tárgy találás érték: 3500$
Képesség pont: 3 építés javítás irányítás
munkapont: 1700
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Köszönöm szépen mindenkinek a részletes és konkrét javaslatokat, továbbítottam őket a fejlesztőknek! :) Nem gondolom, hogy pont ezen beállításokkal valósulhat meg mindegyik, a játék egyensúly fenntartása miatt, de a névválasztások és termékek igen jól sikerültek.
 

bobojsza

Well-Known Member
Nagyon szuper lenne ha megvalósulna egy szintemelés, régebben mi is többször is továbbítottuk a fejlesztők felé a javaslatot.

de ne feledkezzünk meg egy régebbi cirkusz hibáról, amikor 25%tp lötyit lehetett nyerni a legkisebb kategóriából.
Ezeknek a tp lötyiknek a szerepe egy szintemelésnél óriásit nőne.
Tudomásom van több világon sok játékosnál elég nagy készlet felhalmozásról, akik egy régi hiba miatt óriási előnyre tennének szert a felhalmozott 25% tp lötyiknek köszönhetően. (nem egy esetben 100db ilyen lötyiről tudok)
A szintemelés előtt mindenképpen vagy kivonnám a játékból ezeket a lötyiket vagy mindenkinél maximum 1 db-ra beállítanám a lehetséges készletet.
 

Kasza1987

Veteran Member
Nagyon szuper lenne ha megvalósulna egy szintemelés, régebben mi is többször is továbbítottuk a fejlesztők felé a javaslatot.

de ne feledkezzünk meg egy régebbi cirkusz hibáról, amikor 25%tp lötyit lehetett nyerni a legkisebb kategóriából.
Ezeknek a tp lötyiknek a szerepe egy szintemelésnél óriásit nőne.
Tudomásom van több világon sok játékosnál elég nagy készlet felhalmozásról, akik egy régi hiba miatt óriási előnyre tennének szert a felhalmozott 25% tp lötyiknek köszönhetően. (nem egy esetben 100db ilyen lötyiről tudok)
A szintemelés előtt mindenképpen vagy kivonnám a játékból ezeket a lötyiket vagy mindenkinél maximum 1 db-ra beállítanám a lehetséges készletet.

Ezt igazából akkor kellett volna visszavonni nem pár évvel később. Sajnos tényleg komoly előnyt jelent de megfelelő megoldást 25% kicserélni 25 kötvényre mert annyiért nyitották.
 

bobojsza

Well-Known Member
Ezt igazából akkor kellett volna visszavonni nem pár évvel később. Sajnos tényleg komoly előnyt jelent de megfelelő megoldást 25% kicserélni 25 kötvényre mert annyiért nyitották.

én nem kompenzálnám 25 kötivel, de ez már az inno dolga... akkor hiába téptem a számat, csendben annyiban maradt ez a hiba. Simán lehetne hiba kihasználása miatt visszavonni mindent kárpótlás nélkül.. Így is a már elhasznált lötyik a feledésbe merültek... emlékeim szerint geon, floridán és talán v1en jött be a hiba, de javítson ki aki jobban emlékszik... valahol biztos vissza tudom keresni pontosan, de nem sok kedvem van hozzá
 

Kenneth G

Kroki-fan
Aki emiatt vett rögöt, azért elég igazságtalanság lenne (én anno ezért költöttem, hogy nyithassak még)
Másrészt a mezei játékos eleve nem tudhatta, hogy most milyen nyereményleosztás jön le, ezért a kötvényeit elköti. (de pl. egymás után 10x lezárod az ismétlődő kalandot és azért kapsz pontot, az már inkább gyanús)
 

bobojsza

Well-Known Member
Aki emiatt vett rögöt, azért elég igazságtalanság lenne (én anno ezért költöttem, hogy nyithassak még)
Másrészt a mezei játékos eleve nem tudhatta, hogy most milyen nyereményleosztás jön le, ezért a kötvényeit elköti. (de pl. egymás után 10x lezárod az ismétlődő kalandot és azért kapsz pontot, az már inkább gyanús)


idézet a szabályzatból:

§6) Hibák
A játék folyamatos fejlesztés alatt áll, így előfordulhat, hogy hibák vannak benne. Hibák kihasználása a saját vagy más azonosítójának előnyhöz juttatása érdekében tilos. Ha egy hibát találsz, akkor azt haladéktalanul jelezni kell a csapatnak.

A régebbi szabályzatokba is benne volt.. ha valaki ezért rögöt vett akkor az így járt..
persze idézőjeles módban mert minimális esélyt látok hogy lesz szintemelés és ezzel párhuzamosan bármilyen tp lötyi visszavonás.
 
Fent