The West Times 2020 14. szám - október

Mandarinrece

Game Master
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
TW Times szerkesztő
Eseményszervező

Ebben a számban elolvashatod a .XelioX.-al készült interjúnkat, ha megéheztél vár rád legújabb receptünk, valamint megismerkedhetsz John Adams történetével is. Ebben a hónapban is készültünk nektek novellával, verssel és egy újabb filmmel.

» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «

:) Visszajelzésedet várjuk ebben a témában! :)

Old Mustáros Kéz

Well-Known Member
Lévén ez az első születésnapunk, bónuszkódokat rejtettünk el a bejegyezésekben. A bónuszkódok felhasználásával értékes nyereményekre tehettek szert. Jelenleg nem áll módunkban elárulni, hogy mely bónuszkóddal mit nyerhettek - erről a következő számban tájékoztatunk titeket.

Én nem látom :(

Kenneth G

Well-Known Member
Nagyon szép alkotások érkeztek, és nehéz dolgunk volt a nyertesek kiválasztásánál, így úgy döntöttünk, hogy az összes kreatív alkotást jutalmazzuk.

Az enyémnél tényleg nagyon nehéz dolog lehetett.

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Lévén ez az első születésnapunk, bónuszkódokat rejtettünk el a bejegyezésekben. A bónuszkódok felhasználásával értékes nyereményekre tehettek szert. Jelenleg nem áll módunkban elárulni, hogy mely bónuszkóddal mit nyerhettek - erről a következő számban tájékoztatunk titeket.

Én nem látom :(
Köszi a jelzést, pótoltuk ezt az információt ;)

Annyit megjegyeznék, hogy kellemetlenül rövid volt az interview. Xeli (igaz, nem egyedül, DE) visz a hátán mostmár 3 városnyi embert, és nem csak arról van szó, hogy megmondja, ki mit dolgozzon, hanem ha úgy adódik a helyzet, saját pénzén vesz nekünk cuccot.
Tulajdonképpen Florida top 5 városából 2 az "övé". Amennyire ismerem, biztos eszébe se jutott egy rossz gondolat sem az interview-al kapcsolatban, de legyetek szívesek, ha már olyan emberrel csináltok interview-t, aki meghatározó karaktere a magyar The West-nek, akkor ne annyi erőfeszítést tegyetek bele, mint The West Lady-vel, mert ez nem csak az interviewultatóval szemben kínos, de az alannyal szemben nagyon degradáló.

interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview > leírtam, mielött más kötne bele :DDD interview.

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
TW Times szerkesztő
Annyit megjegyeznék, hogy kellemetlenül rövid volt az interview. Xeli (igaz, nem egyedül, DE) visz a hátán mostmár 3 városnyi embert, és nem csak arról van szó, hogy megmondja, ki mit dolgozzon, hanem ha úgy adódik a helyzet, saját pénzén vesz nekünk cuccot.
Tulajdonképpen Florida top 5 városából 2 az "övé". Amennyire ismerem, biztos eszébe se jutott egy rossz gondolat sem az interview-al kapcsolatban, de legyetek szívesek, ha már olyan emberrel csináltok interview-t, aki meghatározó karaktere a magyar The West-nek, akkor ne annyi erőfeszítést tegyetek bele, mint The West Lady-vel, mert ez nem csak az interviewultatóval szemben kínos, de az alannyal szemben nagyon degradáló.

interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview > leírtam, mielött más kötne bele :DDD interview.
Talán ha több visszajelzés jött volna eddig, jobban tudnám, mit is vár el a kedves olvasóközönség
Azon kivül ez a te véleményed , lehet jelentkezni a posztra, ha úgy érzed, jobban tudod csin.

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
TW Times szerkesztő
Senki nem mondta, hogy jobban tudnám csinálni, de gondolom véleményem lehet, ha már van ez a topic :D
Lehet véleményed természetesen, de a véleményt is meglehet fogalmazni úgy, hogy ne legyen bántó, idézem:

"de legyetek szívesek, ha már olyan emberrel csináltok interview-t, aki meghatározó karaktere a magyar The West-nek, akkor ne annyi erőfeszítést tegyetek bele, mint The West Lady-vel, mert ez nem csak az interviewultatóval szemben kínos, de az alannyal szemben nagyon degradáló.

Ebből nekem egyértelműen az jön le, hogy szerinted én minimális erőfeszítést teszek a riportjaimba, és különbséget kellene tennem a játékosok közt.
Az újság minden világ játékosainak szól, a meginterjúvoltakon múlik, mit, mennyit és hogyan árulnak el magukról.