The West Times 2020 14. szám - október

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
The_West_Times_logo.png



Ebben a számban elolvashatod a .XelioX.-al készült interjúnkat, ha megéheztél vár rád legújabb receptünk, valamint megismerkedhetsz John Adams történetével is. Ebben a hónapban is készültünk nektek novellával, verssel és egy újabb filmmel.


» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «

:) Visszajelzésedet várjuk ebben a témában! :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Lévén ez az első születésnapunk, bónuszkódokat rejtettünk el a bejegyezésekben. A bónuszkódok felhasználásával értékes nyereményekre tehettek szert. Jelenleg nem áll módunkban elárulni, hogy mely bónuszkóddal mit nyerhettek - erről a következő számban tájékoztatunk titeket.

Én nem látom :(
 

Kenneth G

Kroki-fan
Nagyon szép alkotások érkeztek, és nehéz dolgunk volt a nyertesek kiválasztásánál, így úgy döntöttünk, hogy az összes kreatív alkotást jutalmazzuk.

Az enyémnél tényleg nagyon nehéz dolog lehetett.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Lévén ez az első születésnapunk, bónuszkódokat rejtettünk el a bejegyezésekben. A bónuszkódok felhasználásával értékes nyereményekre tehettek szert. Jelenleg nem áll módunkban elárulni, hogy mely bónuszkóddal mit nyerhettek - erről a következő számban tájékoztatunk titeket.

Én nem látom :(
Köszi a jelzést, pótoltuk ezt az információt ;)
 

Riley Freeman

Active Member
Annyit megjegyeznék, hogy kellemetlenül rövid volt az interview. Xeli (igaz, nem egyedül, DE) visz a hátán mostmár 3 városnyi embert, és nem csak arról van szó, hogy megmondja, ki mit dolgozzon, hanem ha úgy adódik a helyzet, saját pénzén vesz nekünk cuccot.
Tulajdonképpen Florida top 5 városából 2 az "övé". Amennyire ismerem, biztos eszébe se jutott egy rossz gondolat sem az interview-al kapcsolatban, de legyetek szívesek, ha már olyan emberrel csináltok interview-t, aki meghatározó karaktere a magyar The West-nek, akkor ne annyi erőfeszítést tegyetek bele, mint The West Lady-vel, mert ez nem csak az interviewultatóval szemben kínos, de az alannyal szemben nagyon degradáló.


interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview > leírtam, mielött más kötne bele :DDD interview.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Annyit megjegyeznék, hogy kellemetlenül rövid volt az interview. Xeli (igaz, nem egyedül, DE) visz a hátán mostmár 3 városnyi embert, és nem csak arról van szó, hogy megmondja, ki mit dolgozzon, hanem ha úgy adódik a helyzet, saját pénzén vesz nekünk cuccot.
Tulajdonképpen Florida top 5 városából 2 az "övé". Amennyire ismerem, biztos eszébe se jutott egy rossz gondolat sem az interview-al kapcsolatban, de legyetek szívesek, ha már olyan emberrel csináltok interview-t, aki meghatározó karaktere a magyar The West-nek, akkor ne annyi erőfeszítést tegyetek bele, mint The West Lady-vel, mert ez nem csak az interviewultatóval szemben kínos, de az alannyal szemben nagyon degradáló.


interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview > leírtam, mielött más kötne bele :DDD interview.
Talán ha több visszajelzés jött volna eddig, jobban tudnám, mit is vár el a kedves olvasóközönség
Azon kivül ez a te véleményed , lehet jelentkezni a posztra, ha úgy érzed, jobban tudod csin.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Senki nem mondta, hogy jobban tudnám csinálni, de gondolom véleményem lehet, ha már van ez a topic :D
Lehet véleményed természetesen, de a véleményt is meglehet fogalmazni úgy, hogy ne legyen bántó, idézem:

"de legyetek szívesek, ha már olyan emberrel csináltok interview-t, aki meghatározó karaktere a magyar The West-nek, akkor ne annyi erőfeszítést tegyetek bele, mint The West Lady-vel, mert ez nem csak az interviewultatóval szemben kínos, de az alannyal szemben nagyon degradáló.


interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview,interview > leírtam, mielött más kötne bele :DDD interview.

Ebből nekem egyértelműen az jön le, hogy szerinted én minimális erőfeszítést teszek a riportjaimba, és különbséget kellene tennem a játékosok közt.
Az újság minden világ játékosainak szól, a meginterjúvoltakon múlik, mit, mennyit és hogyan árulnak el magukról.
 
Fent