2022 13+1 fejtörő

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok!
Bocsi,de nem értem a pontozást,2 választ rontottam el,+ a 6.-at,mégis csak a 6-14-es kategóriába kerültem. Szerencsesüti,lehet megint lesz benne egy vadászpuska.
Szia! A sorsolás folyamán a 10-13 helyes megoldást beküldők között is szerepeltél, viszont abból a "kalapból" nem kerültél ki nyertesként. Így fekete levelet nem nyertél, de aki 6 és 14 helyes megoldást küldött be azok közül kisorsoltuk szerencsesütiket és bónuszmedálokat. Garantált nyeremény ezúttal nem volt.
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Sziasztok!

A nyereményjáték 13. kérdéséhez annyit fűznék csak hozzá, ha már mindenki agyon elemzi a dolgokat, hogy a kérdésben egyáltalán nem szerepel az, hogy a barátlistán egyszerre lehet 100 barátunk.
Ezáltal az állítás hamis, miért ne lehetne nekem 110 barátom, az igaz hogy a barátlistán csak 100 lehet egyszerre, de ez nem volt a kérdés része.

11. Egyszerre 35 kalandot tudsz elfogadni a játékban

Hmm..de melyik játékban?
8-)

A nyereményjátékban szereplő kérdések -bármennyire meglepő is- a The Westtel kapcsolatosak.
Köszönjük a visszajelzésedet!
 

-titan-

a negativitásom határtalan
11. Egyszerre 35 kalandot tudsz elfogadni a játékban

Hmm..de melyik játékban?
8-)

A nyereményjátékban szereplő kérdések -bármennyire meglepő is- a The Westtel kapcsolatosak.
Köszönjük a visszajelzésedet!
ha én játszom mindegyik világon akkor eltudok fogadni sokkal többet is
DpDbMA3VAAAVYMZ.jpg
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Már nem működik, miért? :eek:
Következő changelog teljes tartalma ez lett volna. Köszi a spoilert...
Úgy látszik az nincs benne. De átdolgozták a régi fegyverek KÉPESSÉGEIT! :)
2.174-es frissítéssel került kijavításra. ;)
Rossz tárgybónusz
A munkamotivációt növelő buffok használatakor a bandita párbajmotiváció is nőtt. Ez a hiba is javítva lett.
 
Fent