13 éves múlt a West, emlékezzünk rá képekkel!

krcsirke

el pollo diablo
Nem olyan rég ünnepelte a játék a 13. születésnapját (v1 majd ősszel lesz 13), ennek okából megnéztem, vannak-e régebbi képernyőmentéseim a játékból, de főleg csak 2011-ből maradt csak egy csokorral meg mára, így azokból állítok itt egy összeállítást, bárkinek, akinek van régebbi (legalább pár éves) képei a játékról, itt megoszthatja velünk.

Kezdem is:
1.33.1 market.jpg
pontozás párbaj.jpg
kis sas.jpg
Illetve egy Lacx kedvéért (régi eredmények):
millió.jpg
 
kNoz9dT.png

nB12vWD.jpg

YQpeJXb.png

1U6NiSw.png
Bj6wW5O.png

xtFqmnH.png

ZAYySVK.png

bg7nLlk.gif
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Illetve egy Lacx kedvéért (régi eredmények):
Köszi, de jók is voltak ezek a kitüntetések, a légycsapós mennyire menő volt, ami a hiba jelentés után járt :D

Próbáltam keresni képeket, de az akkori gép amin kezdtem már rég nincs meg :(
Találtam egy ilyet (supportos levelezésből egyedüli képfeltöltős linkem ami még működött :D ) :

2011 április 1. Valakinek rémlik?

urhajosjatek.png
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Uhh az a zoknikötés :D ha jól emlékszem az vagy a sarkantyúzás volt az első rövidebb meló a normál 1 és 2 órás munkák mellett.


Találtam párat a régi laptopomba (illetve a fórumon), főleg 2012-2015 közöttiek. (összes még nem kerül fel, majd később fokozatosan :D )


Úton az Unott Cowboy cím felé Colon (2014 március)
terkep1111.png


Mikor még ez jó cuccnak számított PB védekezésnél (2012 október):
felszereles vedes.PNG


A játék során véletlenszerűen felbukkanó üzenetek (fórumon még van kétféle, megkeresem ha érdekel valakit :) )
westerdekes.PNG
 

krcsirke

el pollo diablo
Áh igen, amikor a kasza használható volt időszak :D Erődharc előtt szólni kellett mindig fegyvereket ellenőrizni :D A cuccod egész jó, bár én kabátokra esküdtem, illetve elegáns nyakkendőre :D

Véletlen szöveges most, hogy mutattad beugrott volt egy pár, valamelyikkel talán életerőpontot is veszítettél.

Erre emlékszel, mint "legjobb építős" cucc? :D
arany.jpg
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Áh igen, amikor a kasza használható volt időszak :D Erődharc előtt szólni kellett mindig fegyvereket ellenőrizni :D A cuccod egész jó, bár én kabátokra esküdtem, illetve elegáns nyakkendőre :D

Véletlen szöveges most, hogy mutattad beugrott volt egy pár, valamelyikkel talán életerőpontot is veszítettél.

Erre emlékszel, mint "legjobb építős" cucc? :D
Azok is jók voltak, igen :D
Kíváncsi leszek, hogy a mostani bolti cuccok képességeinek az átírásával lesz-e hasonló bolti cuccos PB/erőd korszak, ha már a sapkáknál bejött.. :D

Építeni sehol nem építettem, úgyhogy ez nekem nem rémlik :D
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Áh igen, amikor a kasza használható volt időszak :D Erődharc előtt szólni kellett mindig fegyvereket ellenőrizni :D A cuccod egész jó, bár én kabátokra esküdtem, illetve elegáns nyakkendőre :D

Véletlen szöveges most, hogy mutattad beugrott volt egy pár, valamelyikkel talán életerőpontot is veszítettél.

Erre emlékszel, mint "legjobb építős" cucc? :D
2674 bővítmény megtekintése
Ezek a szöveges üzenetek még most is megtalálhatóak a játékban. :) Nagyon örülök, hogy létrehoztatok egy ilyen topicot és, hogy ennyi képet megosztotok velünk. A kezdeményezéshez én is csatlakoznék, átnézem a régi mappáimat és képernyőképeimet :) Bátran küldjetek be képeket.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nem olyan rég ünnepelte a játék a 13. születésnapját (v1 majd ősszel lesz 13), ennek okából megnéztem, vannak-e régebbi képernyőmentéseim a játékból, de főleg csak 2011-ből maradt csak egy csokorral meg mára, így azokból állítok itt egy összeállítást, bárkinek, akinek van régebbi (legalább pár éves) képei a játékról, itt megoszthatja velünk.

Kezdem is:
A régi teljesítményes képeket nagyon szerettem, sajnáltam nagyon amikor kicserélődtek. A kedvencem nekem is az "Átkozott dögök" voltak :)
bug_legacy.png
 
Fent