2022 “Természetesen” nyereményjáték

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Latyi007

Active Member
Martonvásár, MTA kutató melletti járda/sétány: "Arccal a vasút felé"

IMG_2103.jpeg

és egy másik, nem filterezett, nem szerkesztett, hosszú záridővel készült Szolnoki Tiszavirág-híd:

IMG_4273.jpeg
 

XDugoX

New Member
Sajnos Kabin-távlatból készült kép.
Nem a verseny miatt töltöttem fel.Ez a kép a Brenner-Hágón készült.Olasz-Svájc-osztrák 3-mas határ.Szemléltetésképp 1.5-2 milliós forgalma van évente.Mégis blokkosításokkal,Dupla útdíjak,Szezonális kamionstop-al védik ami még menthető.Vegyünk példát és amit tudunk tegyünk meg.Köszönöm.Jó Játékot.
 

Csatolmányok

  • 5B9D70EE-A8A0-4934-8C9A-EC1580C3E9D5.jpeg
    5B9D70EE-A8A0-4934-8C9A-EC1580C3E9D5.jpeg
    2,4 MB · Megtekintések: 18

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a beküldéseiteket, megmondom őszintén nem gondoltam volna, hogy ilyen csodás fényképeket kapunk.

Simán el tudom képzelni háttérképként is a fotók nagyrészét. Mindössze két játékos küldte el megfejtését a filmcímmel kapcsolatban, így arra az elhatározásra jutottam, hogy mindenki jogosulttá válik a szóban forgó Guaranara, aki megosztott velünk egy képet.

A szavazás második szakaszával hamarosan jelentkezünk!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
GoldRush.jpg

Kedves Játékosok,

az eredmény megszületett! Köszönjük a türelmeteket, amíg a procedúra végéig nem értünk. Csak ismételni tudom korábbi válaszomat, egyáltalán nem számítottam arra, hogy ilyen mennyiségű és milyenségű beküldések érkeznek hozzánk. Mindannyiótok képe meseszép, számos alkotást el tudnék képzelni háttérképként a számítógépem asztalához. Csodálatos képek érkeztek hozzánk, mely igazi fejtörést okozott számunkra az ideiglenes rangsor felállításához.

A játékosközösség szavazata alapján a nyereményjáték győztese nem más, mint:
A második helyen a Support döntése alapján
Harmadik helyezett pedig
A legtöbb lájkért járó 250 kötvényt @Kill Bill játékos zsebelte be, nem kevesebb mint 24 reakcióval!
Véletlenszerű sorsolással 5 x 100 aranyrög tulajdonosa:
A régi avatar sorsolása alapján pedig @atyaisten került szerencsésen kiválasztásra!

Idézve korábbi bejegyzésemet, mivel mindössze két játékos küldte el megfejtését a filmcímmel kapcsolatban, így arra az elhatározásra jutottam, hogy mindenki jogosulttá válik a szóban forgó Guaranara, egyfajta részvételi díjként, aki megosztott velünk egy képet. Az összes beküldést láthatóvá varázsoltam a fórumon.

Kérlek a support rendszeren keresztül kérelmezzétek a nyereményeket Versenyek kategóriában, amelyet 2022.08.18. 23:59-ig tehettek meg. Ezt követően a Support csapatnak jogában áll megtagadni a játékostól a nyereményét.
Gratulálunk minden játékosnak és köszönjük, hogy ilyen sokan részt vettetek a játékban! További nyereményjátékokkal hamarosan jelentkezünk. :up: :dastardly:

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:lovetw:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent