Őszi termények dekorációja - Képek

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Ezekkel a ˇkomolyˇalkotásokkal kreativitásom határait sikerült feszegetnem, talán át is lépnem :D
Mivel a fűszerpaprika már 1 hónapja ki lett szárítva, gondoltam egyet és átértelmeztem töknek :)
Felhasznált anyagok: Dió,mogyoró,gesztenye,makk,fűszerpaprika.
 

Csatolmányok

  • Habanero Chili evése.jpg
    Habanero Chili evése.jpg
    108,9 KB · Megtekintések: 30
  • Lova(k) betörése.jpg
    Lova(k) betörése.jpg
    249,7 KB · Megtekintések: 31
  • tökszedés másképp 1..jpg
    tökszedés másképp 1..jpg
    358,9 KB · Megtekintések: 30
  • tökszedés másképp 2..jpg
    tökszedés másképp 2..jpg
    62,8 KB · Megtekintések: 30
  • tökszedés és Habanero Chili evés.jpg
    tökszedés és Habanero Chili evés.jpg
    135,2 KB · Megtekintések: 31

Latyi007

Active Member
Az orosz Mikulás, Ded Moroz eljött közénk a Westre. Sajnálatos módon megrúgta egy szarvas kedvenc paprikavirágú kaktuszlegelgetés közben:
01.JPG

02.jpg Ettől Ded Moroz picit bekattant, átcserélte jóságos kucsmáját egy „makkfedőre”, majd foglyul ejtette és a toronyba zárta El Calvera város büszkeségét, a szépséges, táncos lábú Makk Lucy-t:
03.JPG

nem-nem, nincs agyara Lucy-nek, a száját takarja el a kezeivel :D

Gesztenyesombreros Leslie nem hagyja annyiban, párbajra hívja Ded-et. Kiköti a lovát egy kis kukoricalegelés végett, majd mindketten paprikapisztolyukhoz kapnak, miközben bőven csordogál az almatoronyból a fenséges almalé a gesztenye peremű tavacskába:
04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.JPG 10.JPG
folytatás következik, még maradt 4 képem :)
 

Latyi007

Active Member
13.JPG 11.JPG 12.JPG
A párbaj végkimenetelét a Ti fantáziátokra bízom…

...és aki ezt a kis történetet megálmodta és elmesélte Nektek:
14.JPG
Remélem szereztem egy pár kellemes percet mindenkinek ezzel a kis "diorámával" és a mesémmel :):)

Nagy köszönet a lányomnak és az udvarlójának a figurák megalkotásánál nyújtott hatalmas segítségükért :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Rohadt jo Latyi, elkepeszto az ugyesseged es fantaziad! Emelem kalapom, remelem megnyered. :)
 
Fent